English siteČlani v kampu: 12   I      I   Prijava Facebook Twitter Google+Google+ Youtube RSS

Ali vam je nova spletna stran všeč?

<1 234
/
jama
Novinec
Novinec

: 11.Avg.2012
:
: 11
   jama    21.Feb.2016 06:09
Ma super ste. 

Lp

jama - 21.Feb.2016 06:11
abs
Novinec
Novinec

: 01.Jan.2017
: Gorenjska
:
: 1
   abs    07.Jan.2017 15:25
Pozdravljeni kamperji!
pogrešam podatek o spremebi na posamezni strani foruma. Datum, ura. Ostali forumi na naso temo so lazje sledljivi, npr campen.de, moja prikol7ca...

Lepe poti in mirno kampiranje želi

abs
Wanderer
Novinec
Novinec

: 19.Jan.2017
: Prevalje
:
: 8
   Wanderer    11:43
Pri opisih kampov pogrešam informacijo o številu parcel z vodo. Npr. tako kot je ikonca za "Število parcel z elektriko", bi recimo lahko bila še ena ikonca za "Število parcel z elektriko in vodo"... Vsaj pri meni je tako, da ob vsakem opisu iščem ravno to informacijo, pogosto tudi na uradni strani kampa ali celo s klicem v samo recepcijo. Če bi ta informacija bila že tukaj zabeležena, bi po to bilo zelo dobrodošlo in uporabno.

Drugače pa mi je stran zelo všeč, predvsem uporabnost in zbrane informacije, vključno s ceniki, komentarji, ocenami, itd. na enem mestu.

Pohvale.
- There's no place like home
avtokampi.si
Administrator
Administrator

: 21.Feb.2011
: Ljubljana
:
: 1394
   avtokampi.si    13:16
Načeloma imajo kampi, ki imajo vodo na parcelah tudi ikono za vodo in število parcel npr. kamp Lanterna ima tako napisano, da imajo vse parcele tudi omogočen priklop na vodo - http://www.avtokampi.si/kamp/2/23/Lanterna/

Verjetno bi bilo vam zanimivo, da bi lahko iskali samo po kampih, ki nudijo tudi take parcele, ker tega pa nismo dodali v podroben iskalnik?
Avtokampi.si
    <1 234

Forum Software by Web Wiz Forums® version 9.70
Copyright ©2001-2011 Web Wiz