Spoštovani,
Kamping portal Avtokampi.si
uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih brez piškotkov ne bi mogli nuditi. Za celovito uporabo kamping portala Avtokampi.si dovolite njihovo uporabo.
Preberite podrobnosti o uporabi piškotkov.
English site   I   Prijava Facebook Twitter Google+Google+ Youtube RSS

S prikolico do Dubrovnika

dremik
novinec
novinec

: 09.Nov.2011
:
: 6
   dremik    : S prikolico do Dubrovnika
     28.Feb.2012 20:55
Za 1. majske praznike načrtujemo potovanje s prikolico do Dubrovnika in nazaj preko Bosne-Sarajeva ali ima kdo kak predlog za potovanje , kateri kamp pred Dubrovnikom je zadnji in priporočljiv in kateri kamp v Bosni priporočate pa kaj se še splača pogledat smo družina z desetletnikom. 

dremik - 28.Feb.2012 21:01
revival
novinec
novinec

: 12.Avg.2011
: ljubljana
:
: 29
   revival    03.Mar.2012 10:56
Mi smo bili v Baškem polju,to je v Makarski cca 120km pred Dubrovnikom.Nam kamp odgovarjaWink
dremik
novinec
novinec

:
   dremik    03.Mar.2012 12:34
Mi bi preživeli le po eno noč v vsakem kampu, saj bi bilo to potovanje s prikolico in ne kampiranje in bi vsak dan prespali drugje,šli bi do Dubrovnika in si po poti še kaj ogledali 
vlady
Poznavalec
Poznavalec

: 21.Jul.2011
: trst italija
:
: 63
   vlady    04.Mar.2012 20:07
Lansko leto sva z zeno opravila podobno pot,povsod sva bila tranzitna gosta,potovanje je skupaj trajalo 9 dni,z avtom in sotorom na strehi.Prva nocitev,Omis(izredno lepo mestece)kamp Lisicina(priporocam),potem kamp Kate,7km naprej od Dubrovnika(v Dubrovnik z mestnim avtobusom).Naslednja nocitev Blagaj(kamp Aganovac-priporocam,potrebna predhodna rezervacija,ker je kamp zelo majhen)pred Mostarjem(v mesto spet z mestnim avtobusom),naslednji kamp Oaza v Sarajevu(prakticen,v mesto z avtobusom-tramvajem),malo zanemarjen,menjali so se lastniki,mogoce bo boljse,samo za prenocit ni problema.Zadnja nocitev kamp Plivsko jezero v Jajcu(tudi v redu) in potem nazaj domov.Skusal sem na kratko opisat pot,o vseh kampih so pa na razpolago podrobnejse informacije na tem forumu.Na razpolago sem tudi jaz za vse eventuelne podrobnejse informacije LP
avtokampi.si
Administrator
Administrator

: 21.Feb.2011
: Ljubljana
:
: 969
   avtokampi.si    05.Mar.2012 21:20
Glede kampa v Dubrovniku imate sicer možnost kampiranja na samem Babinem kuku v kampu Solitudo, ki je sicer cenovno v višjem rangu, vendar do 15.7. sprejema tudi kamping čeke. Je pa cca 10 km pred mestom še en zanimiv kamp Pod Maslinom-  http://www.avtokampi.si/kamp.asp?drzava=2&ID=96
Avtokampi.si
dremik
novinec
novinec

:
   dremik    07.Mar.2012 18:50
Odprejo pa ga šele 1. maja
Statler
Zanesljiv
Zanesljiv

: 24.Feb.2011
: na balkonu
:
: 101
   Statler    08.Mar.2012 07:47
Cesta kroz Bosnu posebice Banja Luka - Jajce - Turbe - Sarajevo Angry Autom još bože pomozi, ali prikolicu tuda teško da bi me tko naterao vuči! Išao sam tom cestom na Vlašić na vikend skijanje. 

Bolji put ti je Bosanski Brod - Doboj - Zenica - Sarajevo. Čuvaj se policije jer stoje iza svakog grma i čekaju da iskoče pred tebe! 

Kamp prikolica stranih tablica za 1. maj - mogla bi im biti avantura i zanimljivost, pa uzmi si malo više vremena! Wink

Što se Dubrovnika tiče - svi kampovi više manje rade upravo od 1. 5. ali probaj na e-mail poslati neku najavu u neki manji kamp - npr. "Agava" - vjerujem da će takav mali kamp otvoriti vrata i 4-5 dana ranije...

Svakako očekujem da ovdje negdje staviš slike i izvještaj kako je bilo!

Statler - 08.Mar.2012 07:48
forum.camping-croatia.com
davidson
novinec
novinec

: 22.Avg.2011
:
: 5
   davidson    26.Apr.2012 15:02
pred Dubrovnikom imaš lep in miren camp Pod Maslinom - Orašac, to je kakšnih10km pred DubrovnikomWink

Forum Software by Web Wiz Forums® version 9.70
Copyright ©2001-2011 Web Wiz