English site   I   Prijava Facebook Twitter Google+Google+ Youtube InstagramInstagram

Kamp Jure Makarska

smoky112
Novinec
Novinec

: 05.Avg.2014
:
: 6
   smoky112    : Kamp Jure Makarska
     05.Avg.2014 19:08
Pozdravljeni!

Že lep čas iščeva lokacijo letošnjega dopusta v septembru. Trenutna (in upam, da zadnja Tongue) izbira je Kamp Jure v Makarski.
Plaže zgledajo (na slikcah) super, zanima pa me, če ima kdo kakšne izkušnje s kampiranjem v tem kampu? Kakšne so kaj parcele, vzdušje v kampu...? Kako je kaj septembra v kampu...se da dobiti parcelo brez predhodne rezervacije? Kaj pa dogajanje zvečer, v mestu?

Hvala za deljenje informacije Embarrassed

Lp
Statler
Zanesljiv
Zanesljiv

: 24.Feb.2011
: na balkonu
:
: 118
   Statler    11.Avg.2014 09:47
Kamp je prekrasno uređen. Evo obišao ga prošli tjedan. Meni osobno je mana što nije na samoj obali i do plaže se ide pješice i nizbrdo. Sanitarci, parcele i sam izgled kampa je na vrlo visokoj razini.
Mana kampa je što je ulazak iz sporedne ceste gdje se s jedne i druge strane nabiju auti i moram priznati da ne znam kako se tamo izađe s mojom kombinacijom od 12 metara u vremenu kad ja to želim!
forum.camping-croatia.com
tristy08
Novinec
Novinec

: 30.Apr.2014
:
: 8
   tristy08    11.Avg.2014 12:44
Naše izkušnje z kampom so zelo pozitivne.Sicer je že gospod pred mano povedal,da je plaža oddaljena 150m po hribčku navzdol,vendar si to vzemite kot ultralahko telovadbo.Plaža po kampom je široka in dolga z veliko majhnih zalivčkov,torej za vsak okus.Pozabil sem omenit,da smo družina z majhnim otrokom,letovali smo junij-julij 2014.Osebje v kampu od gospe ki čisti WC-je in gospoda ,ki skbi za okolico(po tleh ne vidiš smeti in raznih ogorkov)do deklet v recepciji in fantov v restavraciji in seveda šefa Gorana vsi prijazni in ustrežljivi.Sanitarije tipi top,zvečer tišina še pred 10.uro.Priporočam
smoky112
Novinec
Novinec

:
   smoky112    11.Avg.2014 14:16

Sliši se točno tako, kot si želiva....dobre, raznovrstne plaže, urejen in čist kamp, prijazno osebje Smile Oddaljenost plaže naju ne moti, kratek sprehod vsekakor ne škodi! Wink

Hvala za priporočila in informacije...sedaj samo še odštevava dni do dopusta!

Statler
Zanesljiv
Zanesljiv

: 24.Feb.2011
: na balkonu
:
: 118
   Statler    11.Avg.2014 14:26
al nemreš pit kavu ujutro i gledat more Cry 

nemreš navečer sjest i u miru "lampaša" slušat udaranje valova u obalu, tj. opustit i dušu i tijelo, a i mozak na "pašu" Cry
forum.camping-croatia.com
tristy08
Novinec
Novinec

:
   tristy08    12.Avg.2014 22:11
Glede dogajanja pa ne bom trdil da je vau,vendar imata na plaži pod kampom lokal in se vsak dan dogaja(house&trance ipd.),pešpot proti centru ponuja veliko "večerne animacije" enako tudi v centru. Tudi glede hrane je ok.Ob pešpoti je veliko izbire za manj ali več denarja ,tako da nismo pretiravali s kuhanjem.
Res je da ni pogleda na morje kot pravi predhodnik,vendar so tudi veverićke zanimive.Parcele so cca.80-100 m2.Splača se vama vzeti kolesa ali noge,ker je luštna pešpot ob morju do Brele dolga cca.5 km.Ying YangStar
Life
Novinec
Novinec

: 04.Avg.2011
:
: 33
   Life    13.Avg.2014 06:33
Nas pa kamp ni prepričal.
Obiskali smo ga konec julija, ko je bilo res ogromno ljudi. Dostop do plaže, za nas, ki imamo otroke in smo natovorjeni do glave, nesprejemljiv.
Plaža po vrh vsega še nabito polna, mimo kampa vodi peš pot in se cela Makarska kopa na tem delu.
Otrokom neprijazen kamp, saj je terasast in je nemogoče, da bi se vozili s kolesom, žogali, itd. Tudi nobenih igral ni.

smoky112
Novinec
Novinec

:
   smoky112    13.Avg.2014 13:10
Upava, da bo kar se zasedenosti plaž tiče, v septembru kaj manj gužve. Sva pa že slišala ja, da se večina ljudi iz apartmajev, hotelov zadržuje na tej plaži.
Zaenkrat sva še sama, tako da nama dostop do plaže in terasasta ureditev ne predstavlja prevelikih težav...
Super, da so pešpoti urejene, za kakšne sprehode oz vožnjo s kolesom. Se pravi, da do Brele no tako daleč? Za kakšen dan kopanja še na tamkajšnjih plažah, ki so baje ful lepe Smile

Me pa še zanima, če je že kdo bil v kampu Baško Polje (izkušnje, primerjava s tem kampom...)?

tristy08
Novinec
Novinec

:
   tristy08    14.Avg.2014 09:35
Life kaj si pa pričakoval konec julija??Halo??Pa niso to Maldivi,da si sam na plaži.Plus tega ne pretiravi,da je cela Makarska na tem delu plaže,ker plaža je dolga 2 km.Pred nosom res ni igral,ampak če človek ni len ima v razmaku 200m par igrišč.Drugače pa KAMP JURE NI PRIMEREN za družine z majhnimi otroci in ljudi,ki želijo mir od cca.8.7 do cca 20.8.Vzrok?? Kamp ima pogodbo z neko nemško turistično agencijo ,ki imajo zakupljeno polovico kampa in njihovi gostje so mladina 14-20 let in jim dogaja na polno.Seveda so sanitariji polni mladenk ki se neprestano ličijo in seveda posledično tudi wc-ji niso u nulo. Vse te informacije so  objavljene na njihovi spletni strani,da ne prihaja do neljubih scen
Smoky Baško polje je sprejemljivo če te ne  moti cesta,ki loči kamp od morja.Je pa tam precej na easy.Za pogledat je...
tristy08
Novinec
Novinec

:
   tristy08    14.Avg.2014 09:43
In še to me moti Life,da se navkljub majhnim otrokom ne pozanimaš kam se podajaš.Vse ti piše črno na belem,tako da prosim ne širiš slab glas o tem ali katerem drugem kampu,če nisi pripravljen poiskati par informacij o vaši počitniški destinaciji.Itak je pa najlepše pljuvat in druge kriviti za svojo nesposobnos.Sorry pa lep pozdrav
Life
Novinec
Novinec

: 04.Avg.2011
:
: 33
   Life    14.Avg.2014 16:44
veš kaaj tristy08, vsak poda svoje mnenje, če  ti je prav al pa ne.

Naša destinacija ni bil kamp Jure, smo se pa med potjo ustavili, da smo pogledali kako izgleda in, če bil morda primeren enkrat v prihodnosti.
Zato ne govori o rečeh o katerih se ti niti ne sanja, ok?

btw....Gužva na plaži je eno, bit kot sardina eden zraven drugega, je pa čisto nekaj drugega. 

tristy08
Novinec
Novinec

:
   tristy08    14.Avg.2014 19:47
Life kje na Hrvaškem konec julija ni gužva(sardele,sardine krapi)?Potem je najbolje,da se greš robinzona ali pa najdi kamp za 30 ljudi. Prav je da poveš svoje mnenje tako kot ga jaz.Ampak te ne razumem. Kaj si pričakoval za 30k.? Imam občutek,da si zoprn kjerkoli se pojaviš in ti ni nič všeč in želiš za malo denarja še pleničke zravn

totek
Novinec
Novinec

: 18.Avg.2014
:
: 11
   totek    18.Avg.2014 22:09
takole povem bil, videl, odšel ,plaža daleč cena prevelika za kamp ki ti sploh tolliko ne ponuja dam primer kampa Sirene ali kamp Danijel od omiša odaljena cca 10 km plaža poleg kampa mir v kampu cena ugodna prijazni in pomembno da nimaša galame zvečer kamp za odih priporočam
smoky112
Novinec
Novinec

:
   smoky112    19.Avg.2014 09:21
Totek....malce sem preverila še kampa, ki si ju omenil. Ste kdaj kampirali tam? Kako je v kampu Danijel - parcele za šotore, urejenost kampa, plaže, je kakšna peš pot do mesta?

Hvala za info Wink
totek
Novinec
Novinec

: 18.Avg.2014
:
: 11
   totek    19.Avg.2014 19:53
pozdravljen kamp Danijel je v strmem pobočju ima parcele v terasah če greš zdaj ziher dobiš parcelo zraven morja in plaže 5 m ful blizu bil sem z družino 2 otroka 2 odrasla v avgustu 185kn na dan hladilnik gratis,smo bli zadovoljni edino če želiš v mesto recimo Omiš moraš z avtom ker to je v bistvu naselje in je od Omiša odaljeno cca 7 km kamp je ok sanitarije so za obnovit so sicer starejše ampak čiste ženski del je obnovljen moški pa ne bili smo 12 dni bilo je ok morje krisalno plaža kamenčki
avtokampi.si
Administrator
Administrator

: 21.Feb.2011
: Ljubljana
:
: 1729
   avtokampi.si    19.Feb.2018 19:51
Samo informacija - kamp Jure Makarska se zapira, ker naj bi na območju kampa zgradili hotel. So se pa stari lastniki kampa preselili v kamp Milo Moje pri Drveniku - http://www.avtokampi.si/kamp/2/678/Milo-Moje/
Avtokampi.si

Forum Software by Web Wiz Forums® version 9.70
Copyright ©2001-2011 Web Wiz