English site   I   Prijava Facebook Twitter Google+Google+ Youtube RSS

Kamp Njivice - informacije iz kampa

<1 10111213>
avtokampi.si
Administrator
Administrator

: 21.Feb.2011
: Ljubljana
:
: 1518
   avtokampi.si    08.Maj.2017 21:10
Nam so ob zadnjem obisku namignili, da bodo recepcijo pustili narejeno tako kot je in z deli nadaljevali po končani sezoni, za bazene pa takrat še niso točno vedeli, ampak kot kaže, bodo tudi počakali na naslednje leto :(. Zdaj verjetno hitijo z dokončanjem del na parcelah, ker kmalu se bodo pričeli prazniki v Avstriji, Nemčiji in Italiji, pa še kamping rally bo junija v Njivicah in parcele morajo urediti, ker drugače bo zmanjkalo prostora.
Avtokampi.si
obmat
Poznavalec
Poznavalec

: 13.Sep.2012
:
: 57
   obmat    08.Maj.2017 21:38
Mi smo bili sedaj dva vikenda doli in se, kot je napisano prej, da so se delale parcele, drugega ni delalo nič. Neuradno sem slišal, da dela na recepciji stojijo ker niso izvajalcu plačali in je podjetje katero gradi enostavno odšlo. Koliko je res na tem, pa je druga zgodba. Dejstvo pa je, da se 14 dni ni delalo nič, tudi pri bazenih ne. Če bi se to delalo kot se mora, bi to bilo narejeno. Isto v mestu, table da je prehod na lastno odgovornost, pa se je sezona že začela.
zdrifko
Poznavalec
Poznavalec

: 26.Feb.2012
: Slovenija
:
: 78
   zdrifko    09.Maj.2017 07:17
Cele Njivice so eno veliko gradbišče. Od kampa pa do konca mesta. Promenada v mestu naj bi bila končana do 20.5.
V kampu naj bi se uredile samo parcele, bazeni in recepcija drugo leto.

Meni se zdi največji problem da v kampu niti pol litra vode ne moreš kupiti, saj ni ne trgovine ne neke trafike kjer bi prodajali osnovne stvari. Mislim da gostom ki pridejo kampirat ne bo ravno po godu da bodo morali za flašo vode v mesto. Sedaj to še gre poleti pri 40 stopinjah pa malo težje. Kar se mene tiče je to največji fail kampa ne toliko samo gradbišče.

zdrifko - 09.Maj.2017 07:18
obmat
Poznavalec
Poznavalec

:
   obmat    09.Maj.2017 07:29
Tudi jaz sem takega mnenja. Sem razmišljal kako more bit tem dnevnim gostom, kaj so npr. bili lani doli in navajeni na trgovino, letos ko so prišli dol in ni bilo ničesar. Ti gosti zagotovo ne spremljajo dogajanja v kampu tako kot mi. Tu je kamp po moje malo zgubil na oceni. Saj po večje nakupe greš v večje centre, ampak ti z avtodomi pa težko. Ampak se tolažimo s tem, da ko bo enkrat gotovo, bo kamp zelo lep. :)
zdrifko
Poznavalec
Poznavalec

:
   zdrifko    09.Maj.2017 07:35
Prehodni gosti zagotovo ne bodo navdušeni nad dejstvom da ni trgovine! Mi pavšalisti se na to pripravimo doma, medtem ko se nekdo z avtodomom sigurno ne bo vozil v Konzum ali pa Plodine. Mislim da bo zaradi tega kar nekaj slabe volje.

zdrifko - 09.Maj.2017 07:36
avtokampi.si
Administrator
Administrator

:
   avtokampi.si    09.Maj.2017 08:56
rešitev "Halo trgovina Njivice" ..pa pripeljejo direkt na parcelo :).

Ja to bo res velika težava in upamo, da bo tako samo letos. A ne bi bilo bolje, da bi letos naredili samo nove parcele in bi bilo že zaključeno, potem drugo leto bazene, lokal in mobilne okoli tega prostora, potem tretje leto pa še recepcijo..pa bi  bilo vse OK. Tako pa je vsako leto nek nov problem :(.
Avtokampi.si
zdrifko
Poznavalec
Poznavalec

:
   zdrifko    09.Maj.2017 09:17
Se absolutno strinjam da bi bilo bolje delati po fazah. Aboslutno pa je jasno da bi trgovina letos še lahko stala in bila v uporabi! Sedaj imamo razrit kamp brez trgovine, brez nove recepcije..... Prav tako če bi pustili na delu kjer so bazeni pavšal, bi to leto sigurno dobi pavšal od 30 prikolic ampak kot kaže je bolje imeti gradbišče :) kot pa denar v žepu :)
obmat
Poznavalec
Poznavalec

:
   obmat    09.Maj.2017 18:42
Točno tako, očitno so si zastavili prevelike cilje vse naredit do nove sezone, ampak sezona je že tukaj, mi pa imamo sedaj npr. pogled na gradbišče recepcije in kot kaže, bo tako celo leto. Edino, kaj jim je do sedaj uspelo naredit, je nova terasa pred hotelom Beli Kamik. :) 
zdrifko
Poznavalec
Poznavalec

:
   zdrifko    09.Maj.2017 21:46
V kar so bili primorani drugače bi bil hotel prazen :)
halozan
Novinec
Novinec

: 15.Avg.2012
:
: 29
   halozan    28.Maj.2017 09:19

Je bil kdo doli, kakšno je sedaj stanje v kampu, še je vedno gradbišče?

Kako bo leto s trgovino, jo bodo postavili ali ne?

obmat
Poznavalec
Poznavalec

:
   obmat    28.Maj.2017 11:18
Gradbišče je še zmeraj, počasi bodo parcele za dnevne goste kot kaže urejene, delajo pa še ob nedeljah. Trgovina pa je postavljena iz dveh kioskov, tako da načeloma dobiš kar potrebuješ. Je pa ozko, tako da poleti ko bo gužva, vprašanje kako bo to zgledalo.
avtokampi.si
Administrator
Administrator

:
   avtokampi.si    29.Maj.2017 00:06
Od 1.6. do 5.6. bo v kampu Njivice potekl - 56. Europa camping rally, kar pomeni, da bo kamp polno zaseden, zato tudi morajo biti nove parcele urejene. Bo pa zanimivo videti avtodome in prikolice iz cele Evrope, običajno pridejo tudi Rusi, Turki, veliko bo tudi gostov iz Skandinavije.
Avtokampi.si
goahead
Novinec
Novinec

: 29.Sep.2011
:
: 32
   goahead    29.Maj.2017 14:21
Kaj so zdaj dorekli,....., ali je še kaj za pavšaliste ali so popolnoma vse zradirali?
obmat
Poznavalec
Poznavalec

:
   obmat    30.Maj.2017 13:16
Za pavšaliste mislim da je na voljo okoli 30 parcel, koliko jih je zasedenih pa ne bi vedel. Ni pa še na tem delu postavljene nobene prikolice, tako da vprašanje kdaj bodo lahko ti začeli s pavšalom. Glede na videno, pa mislim da bodo počasi tudi te parcele urejene.
Milan60
Novinec
Novinec

: 01.Jun.2017
: Dobrova
:
: 5
   Milan60    01.Jun.2017 21:15
Pozdravljeni, 
prosil bi za malo pomoč, vsi odgovori so dobrodošli :)

Iščeva mobilno hišico na hrvaški, če je možno da je v prvi vrsti, oziroma cist blizu morja? 
Če slučajno kdo pozna za kakšno varijanto bova zelo hvaležna :)
Sva mlada družina(otroček star 5 mesec.) in bi rada septembra malo na oddih.

Lep pozdrav vsem na forumu  Smile
P.s; se opravičujem ker pišem na napačno temo, ampak bi rada cimprej dobila kakšno informacijo
djkakush
Novinec
Novinec

: 17.Feb.2015
:
: 6
   djkakush    21.Jun.2017 13:31
Milan60

Pozdravljeni, 
prosil bi za malo pomoč, vsi odgovori so dobrodošli :)

Iščeva mobilno hišico na hrvaški, če je možno da je v prvi vrsti, oziroma cist blizu morja? 
Če slučajno kdo pozna za kakšno varijanto bova zelo hvaležna :)
Sva mlada družina(otroček star 5 mesec.) in bi rada septembra malo na oddih.

Lep pozdrav vsem na forumu  Smile
P.s; se opravičujem ker pišem na napačno temo, ampak bi rada cimprej dobila kakšno informacijo

V info...v Njivicah se trenutno prodaja hiška v drugi vrsti od morja (cca 30m?). Ni moja, samo videl sem listek Smile
tyby
Novinec
Novinec

: 18.Jul.2016
:
: 3
   tyby    26.Jul.2017 14:46
Naj napišem nekaj besed o našem zadnjem obisku kampa v Njivicah:
1. Wi-fi: sramota; po nekaj poskusih se prijaviš, v nekaj sekundah te vrže ven. Škoda, da ga sploh omenjajo v ponudbi.
2. Stari Ribar: sramota. Propadajoča stavba ob plaži, kjer bi moral biti špica lokal. Da ga niso sposobni urediti v toliko letih. Dokler ne bo en strešnik padel nekomu na glavo...
3. Sanitarije: zgrešen projekt. Otroško stranišče in tuš na sredini ženskega dela, tako da otroke lahko rihtajo samo mamice (saj moraš mimo vseh ženskih tušev ali z druge strani mimo wc-jev in umivalnikov). A ne bi bilo logično, da so otroške sanitarije dostopne od zunaj, da otroke lahko pospremijo mamice ali očetje?? Pralni stroj ravno tako na sredini ženskega dela. Ja, žehta je očitno ženska stvar. Iz kopalnice za čiščenje kemičnih stranišč se razliva več metrov ven. 
4. Tuš na plaži: plačljiv. Nihče se ne tušira, spodaj celo postavijo blazine.
5. Še vedno pol kampa nima urejene plaže (skale z nekaj betona), a parcel in ljudi je vedno več. V kamp se hodijo kopat tudi iz hotela.
6. Trgovina je v kioskih. Kar v redu funkcionira. Tudi ob polnem kampu nismo nikoli v gužvi stali. Pekarna in sadje sta posebej. Kar v redu. Pri kruhu je gužva, ampak to je na morju normalno.
7. Razširjena riva v mestu mi je všeč. Bolj zračno in odprto, lahko se posedi na stopnicah, vodnjak, medijska klop. Lokali pa nekam natlačeni in z malo mizami.
8. Škoda, ker niso uspeli dokončati otroških bazenov in igral.
9. V vodi je precej ježev. Vodna obuvala so skoraj nuja. Dokler so bili v kampu pretežno pavšalisti, nisi videl enega ježa, ker so jih sproti v globino pometali. Zdaj bi moral pa to funkcijo prevzeti kamp.
10. Kar me je pa res motilo: glasna glasba iz Plave terase, ki se vleče dolgo v noč. Se spomnim leta nazaj, ko je do nas ob 23.01 prinorel varnostnik, da smo preglasni, ko se nas je 6 pogovarjalo pred prikolico (po 23. uri mora biti tišina). Zdaj pa vsako noč muzika nabija, kot da bi ti pred šotorom igrali. Zrće II. Zelo zelo moteče ko ti nekdo pol noči fuša, da te še v spanju ušesa bolijo.
No, čez nekaj let bomo šli pogledat, če se je kaj spremenilo.
atoma
Novinec
Novinec

: 02.Maj.2014
:
: 4
   atoma    27.Jul.2017 16:29
V kampu Njivice smo že več let zapored.Tu preživimo več kot en mesec, zato smo zadnja leta na parceli uredili tudi pomivalno korito. Ob zadnji vrnitvi so nam rekli, da moramo korito čimprej umakniti. Sklicevali so se na njihov pravilnik, ki upošteva zahteve sanitarne inšpekcije. Ali ima kdo s tem kakšne izkušnje?
SIpocitnice
Novinec
Novinec

: 28.Jul.2017
:
: 1
   SIpocitnice    28.Jul.2017 10:02
atoma

V kampu Njivice smo že več let zapored.Tu preživimo več kot en mesec, zato smo zadnja leta na parceli uredili tudi pomivalno korito. Ob zadnji vrnitvi so nam rekli, da moramo korito čimprej umakniti. Sklicevali so se na njihov pravilnik, ki upošteva zahteve sanitarne inšpekcije. Ali ima kdo s tem kakšne izkušnje?

Po pogovoru z ostalimi, ki imajo korita, ga ni noben umaknil, saj ga uporabljamo za umivanje rok, sadja, solate.
Ne sme se namreč zlivati v odtok olja in mastnih stvari so pojasnili v recepciji. To pa je namreč jasno vsakemu uporabniku, ki ima pomivalno korito. Videla sem namreč tujce, ki umivajo žare v odtoku brez korita. Tega pa jim
iz recepcije ne opozorijo.
halozan
Novinec
Novinec

: 15.Avg.2012
:
: 29
   halozan    02.Avg.2017 22:06

Eni so umaknili korita, vsaj po informacijah, ki jih imam. kaj točno pa je bil razlog in s kakšnimi "sankcijami" so grozili pa ne vem.
Mi osebno nimamo korita, tako de me to ne "boli".

<1 10111213>

Forum Software by Web Wiz Forums® version 9.70
Copyright ©2001-2011 Web Wiz