English site   I   Prijava Facebook Twitter Google+Google+ Youtube RSS

Kamp Njivice - informacije iz kampa

123 13>
buxter
Novinec
Novinec

: 03.Jun.2013
: Kranj
:
: 11
   buxter    : Kamp Njivice - informacije iz kampa
     12.Nov.2014 20:19
Pozdravljeni.
Danes smo prejeli dopis iz našega kampa, da je skladno z novosprejetim pravilnikom potrebno odstraniti ograje, nepravilne šotore, dodatna prekrivala, tlakovanje pred ali pod kamp hišico, žare, zidove, kuhinje, prostore za shranjevanje... do 31.12.2014.

OK, nekateri imajo res preveč vsega na parceli, nekateri so zelo "razširjeni" s svojo parcelo. S tem se popolnoma strinjam, a vseeno. Ne smeš imeti tlakovca, del ograje - moja prikolica je ob cesti skozi kamp... Imam še kuhinjo, ki smo jo imeli namen prenoviti ali pa prestaviti.

Kako vi komentirate ta nov pravilnik? In koliko dela boste vi imeli?
Upajmo na dobro vreme, da bomo lahko še kaj naredili do roka! :)
Karnak
Novinec
Novinec

: 20.Mar.2012
:
: 17
   Karnak    13.Nov.2014 09:19
Iz katerega kampa si dobil to obvestilo?
buxter
Novinec
Novinec

:
   buxter    13.Nov.2014 09:44
Kamp Njivice.
Karnak
Novinec
Novinec

:
   Karnak    13.Nov.2014 15:22
Mi smo v Ježevcu in za enkrat še nismo nič dobili. Vem pa, da imajo v Sireni v Novigradu že par let ta pravila.
Bojans
Novinec
Novinec

: 10.Jan.2012
: Ljubljana
:
: 43
   Bojans    13.Nov.2014 16:37
V Sireni/Novigrad je že dolgo, dolgo tako in tako je tudi prav (vsaj meni), saj v nasprotnem hitro vse skupaj postane (največkrat) zelo neukusno, neprijetno na pogled...bolj podobno enem "cig....naselju", kot pa kampu.

Ko je konec sezone-prikolice ven in vse pospravit za sabo, kampa pa naj uredi/popravi parcele, po potrebi obreže drevje-nevarne veje...seveda je to samo moje mnenje !

Bojans - 13.Nov.2014 16:40
Karnak
Novinec
Novinec

:
   Karnak    14.Nov.2014 08:31
No, če pomislim nazaj, so tudi pri mas v Ježevcu morali odmakniti nadstreške in vse kar ne paše v kamp. So bili zelo doslednji in takrat se je kar nekaj pavšalistov odločilo, da zamenja kamp. To je bilo cca 4 leta nazaj.
mare
Novinec
Novinec

: 17.Nov.2011
:
   mare    14.Nov.2014 16:03
Kamping je zame bivanje v naravi. Čimbolj pristen stik z naravo, ki naj taka tudi ostane.
Podpiram idejo, da se okolja in okolice po postavitvi prikolice ne spreminja.Smile
obmat
Poznavalec
Poznavalec

: 13.Sep.2012
:
: 57
   obmat    15.Nov.2014 10:02
Tak oz. podoben dopis smo iz Njivic dobili vsako leto, pa so kolikor se mi zdi, vsi pustili stvari tako kot imajo, pa še ni bilo nikoli težav. Vendar mi ni jasno, kako do 31.12.2014 vse to pospravit, glede na to, da naj bi se kamp 2.11. že zaprl? 
nala14
Novinec
Novinec

: 08.Feb.2014
:
: 10
   nala14    16.Nov.2014 21:00
V Njivicah je potrebno odstraniti vse nadstreške, tlakovce, vse kar je zidano in za ureditev vsega tega je čas do 15. januarja. Kamp je odprt. Jaz sem šokirana, da imamo za vse to tako malo časa, sploh ker je pred nami zima, veseli december,...Zanima pa me, ali ni v pristojnosti kampa, da uredi parcelo po standardih, ki jih zahteva - saj plačamo pavšal, najemnik pa mora umakniti prikolico, baldehin,...da delo lahko opravijo. Mislim kaj bomo zdaj vsak po svoje razbijal? Kakšne pa bodo potem parcele?
goahead
Novinec
Novinec

: 29.Sep.2011
:
: 32
   goahead    17.Nov.2014 10:45
Mi iz Njivic nismo dobili nič!
franci
Novinec
Novinec

: 20.Jul.2011
: Šentjernej
:
: 26
   franci    17.Nov.2014 15:06
Po moje je to normalno in tako je verjetno povsod po EU. Mi je pa žal za mnoge, ker so se tako trudili in vlagali v parcele, za katere so vedeli, da niso njihove....žal Cry
avtokampi.si
Administrator
Administrator

: 21.Feb.2011
:
: 1498
   avtokampi.si    18.Nov.2014 08:35
goahead

Po naših informacijah naj bi dobili sporočilo le tisti, ki imajo pavšalne parcele na delu pod glavno cestno.
Avtokampi.si
kurkoff
Novinec
Novinec

: 07.Sep.2011
:
   kurkoff    18.Nov.2014 20:12
To prakso bi morali uveljaviti v vseh kampih. Pavšalist se bi smel ločiti od prehodnega gosta že na en kilometer.  Včasih sem jih poskušal razumet, pa ni šlo:
-prikolica, baldahin, predprostor, podaljšek predprostora, arafat, pokrita zunanja kuhinja, pokrit zunanji tuš, pokrito parkirišče za osebni avtomobil
-okoli celotnega posestva razno razna ograja, železna, lesena, betonska, iz bambusa.....
-betonirana ali tlakovana tla okoli prikolice, vkjučno z vsemi potkami katere vodijo do morja, wc-ja...
-nasajeno in gojeno zelenje in grmičevje, da le ni kakšnih pogledov na "parcelo"
-posajene vrtnine (paradajz, paprika....) in mnogo okrasni cvetlic
-betonirane škarpe v lastni režiji (veš, ker ima vsak drugačno)
-nekateri imajo čez celotno parcelo še XXL nadstrešek (od meje do meje)
-klima v predprostoru
-pralni stroj
-wc na parceli (bodisi v predprostoru bodisi kot zunanja kuhinja)
-ob vikendih, avti sorodnikov parkirani po vseh okoliških parcelah...

Meni to recimo niti ne izgleda niti se sam tega ne bi šel. Bi pa sam z veseljem stopil med pavšaliste, mogoče kdaj tudi bom. Trenutno pa nam je z avtodomom čisto fajn.

kurkoff - 18.Nov.2014 20:13
goahead
Novinec
Novinec

:
   goahead    20.Nov.2014 07:21
avtokampi.si

goahead

Po naših informacijah naj bi dobili sporočilo le tisti, ki imajo pavšalne parcele na delu pod glavno cestno.

Aha,...no mi smo tudi pod cesto.
buxter
Novinec
Novinec

:
   buxter    20.Nov.2014 07:52
No mi smo pa nad cesto (od recepcije proti prehodnim gostom, na desno).

Se pa strinjam z večino od vas. Nekatere parcelice so res ratale cigansko naselje. Mi smo tako že kupili in se nismo (še) odločili tlakovcev odstranit. Zdaj, ko smo se pač pogovarjali o tem, smo vsi nekako rekli, da je bolje, če jih ni in imamo spodaj pač pesek. Poravnano je, je pa bolj naravno.

Nekateri sosedje so si pa zidali prave graščine. Nekdo ima nekje 12X12m betonirano ploščo. Nekateri imajo zidane kuhinje, WC-je, tuše... Pa velik šotor čez prikolico, baldahin, gadafi, kuhinjo... Tako kot je omenil kurkof v vseh alineah...

Menim, da bo sedaj bolj urejeno, nekateri bodo imeli pa ogromno dela.
goahead
Novinec
Novinec

:
   goahead    20.Nov.2014 08:33
buxter

No mi smo pa nad cesto (od recepcije proti prehodnim gostom, na desno).

Se pa strinjam z večino od vas. Nekatere parcelice so res ratale cigansko naselje. Mi smo tako že kupili in se nismo (še) odločili tlakovcev odstranit. Zdaj, ko smo se pač pogovarjali o tem, smo vsi nekako rekli, da je bolje, če jih ni in imamo spodaj pač pesek. Poravnano je, je pa bolj naravno.

Nekateri sosedje so si pa zidali prave graščine. Nekdo ima nekje 12X12m betonirano ploščo. Nekateri imajo zidane kuhinje, WC-je, tuše... Pa velik šotor čez prikolico, baldahin, gadafi, kuhinjo... Tako kot je omenil kurkof v vseh alineah...

Menim, da bo sedaj bolj urejeno, nekateri bodo imeli pa ogromno dela.

Se podpišem pod tole. Zakaj mi nismo dobili,...., mogoče zato ker imamo naravno urejeno parcelo brez betona in drugih priteklin.
goahead
Novinec
Novinec

:
   goahead    21.Nov.2014 10:28
Zadeva je sledeča,....., tudi mi smo dobili dopis, vendar ni bil tako mil kot ga opisuješ ti @buxter. Pod cesto moramo spakirati!!!!!!!!!!!!!
ms963
Novinec
Novinec

: 25.Maj.2013
: LUXEMBURG
:
: 20
   ms963    22.Nov.2014 20:43
Pod kero cesto? pod glavno ali ono drugo?
nala14
Novinec
Novinec

: 08.Feb.2014
:
: 10
   nala14    22.Nov.2014 21:06
Mi smo nad glavno cesto, za kioskom. Odstraniti bi mogli tlakovce, nadstrešek,..do 15.01.2015, tako da Njivice zapuščamo, saj jim ne bomo mi urejal parcele potem pa še pavšal fino plačal, čez leto dve pa bodo tudi nam rekli naj spokamo.
Bojans
Novinec
Novinec

: 10.Jan.2012
:
: 43
   Bojans    23.Nov.2014 09:59
nala14

Mi smo nad glavno cesto, za kioskom. Odstraniti bi mogli tlakovce, nadstrešek,..do 15.01.2015, tako da Njivice zapuščamo, saj jim ne bomo mi urejal parcele potem pa še pavšal fino plačal, čez leto dve pa bodo tudi nam rekli naj spokamo.

Kdo je pa položil tlakovce, postavil nadstrešek in.....
Ali ne bi bilo normalno, da vsak počisti za seboj ?

Tudi v Ankaranu, Luciji, na Bledu in....kaj takega tudi pod razno ne bi dovolili; ko pa v Njivicah (in/ali drugod) to zahtevajo, potem pa užaljenost, razburjanje in ...odhod iz kampa !

Kam pa ?

Bojans - 23.Nov.2014 09:59
    123 13>

Forum Software by Web Wiz Forums® version 9.70
Copyright ©2001-2011 Web Wiz