Spoštovani,
Kamping portal Avtokampi.si
uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih brez piškotkov ne bi mogli nuditi. Za celovito uporabo kamping portala Avtokampi.si dovolite njihovo uporabo.
Preberite podrobnosti o uporabi piškotkov.
English site   I   Prijava Facebook Twitter Google+Google+ Youtube RSS

avtokarta-zemljevid hrvaške

morska deklica
novinec
novinec

: 04.Jun.2011
: mojstrana
:
: 4
   morska deklica    : avtokarta-zemljevid hrvaške
     10.Jun.2011 17:55
jaz mam pa en uprašanje kje bi se dalo dobit avtokato oz. zemljevid cest na hrvaškem,ker nebi rada šla na morje po avtocesti Smile

hvala že vnaprej za odgovorWinkWink   
Handshake
avtokampi.si
Administrator
Administrator

: 21.Feb.2011
: Ljubljana
:
: 956
   avtokampi.si    10.Jun.2011 21:18
če greste na dopust po 15.6., potem nam na naš mail info@avtokampi.si pošljite svoje podatke, pa vam bomo zemljevid poslali po pošti
Avtokampi.si
morska deklica
novinec
novinec

: 04.Jun.2011
: mojstrana
:
: 4
   morska deklica    21.Jun.2011 09:57
 Handshake  hvala še enkrat za avtokarto ki sem jo že prejela na svoj naslov,zelo mi bo  pomoč  Handshake
avtokampi.si
Administrator
Administrator

:
   avtokampi.si    21.Jun.2011 10:01
ni problema, radi pomagamo
Avtokampi.si
Statler
Zanesljiv
Zanesljiv

: 24.Feb.2011
: na balkonu
:
: 101
   Statler    01.Jul.2011 15:01
za put kroz Hrvatsku ima čarobna web stranica...

http://map.hak.hr/

sve se može isplanirati, dobije se pregled potrošnje goriva, cestarina i ostalog... mogu se zaobići autoceste ili trajetkti i slični podaci....
forum.camping-croatia.com
avtokampi.si
Administrator
Administrator

:
   avtokampi.si    01.Jul.2011 15:15
samo za Istro so pozabili ažurirati cestnino, ki se po novem plačuje od 15.6. naprej tudi na relaciji Umag - Kanfanar
Avtokampi.si
alamar
Zanesljiv
Zanesljiv

: 01.Jun.2011
:
: 107
   alamar    01.Jul.2011 15:36
Ja, kar oderuških 37 kun hočejo od Umaga do Pule. Ni čudno, da sem v večernih urah srečal mogoče 20 avtomobilov na celotni relaciji. Od Kopra naprej je pa naša avtocesta čisto zabasana. Si pa vsaj en dva tri do meje.Smile

alamar - 01.Jul.2011 15:36
avtokampi.si
Administrator
Administrator

:
   avtokampi.si    01.Jul.2011 15:56
Če ste dosti na poti po Istri, potem si kupite ENC BINA ISTRA, dobite 30% popust na cestnino:
 http://www.bina-istra.com/
Avtokampi.si
revival
novinec
novinec

: 12.Avg.2011
: ljubljana
:
: 29
   revival    18.Avg.2011 14:18
Tudi mi smo letos kruzali po južni dalmaciji,pa me zanima katero avtokarto priporočate,ker s prikolico se izgubit in kje obračat je rahlo neugodno.Hvala in lep pozdrav,stran je pa odlična,polna dobrih,uporabnih napotkov.
avtokampi.si
Administrator
Administrator

:
   avtokampi.si    19.Avg.2011 08:28
Mi smo imeli samo eno majhno turistično karto na zalogi, tako da ta ne bo prišla ravno v poštev. Smo pa uporabljali tudi Garmina z zemljevidom Adria route 3.30 in je načeloma OK, samo ima tudi ta karta probleme predvsem s kategorizacijo cest ko ne pozna razlike med glavno in regionalno cesto, ampak načeloma pa je OK.

Za zemljevide lahko pogledate v trgovini Kartografija : http://www.kartografija.si/program_turisticne.html , kjer imajo kar nekaj tega v ponudbi.

Sicer pa po južni Dalmaciji nimate ravno veliko cest, da bi se izgubili - v kateri kamp pa planirate iti?
Avtokampi.si
revival
novinec
novinec

: 12.Avg.2011
: ljubljana
:
: 29
   revival    19.Avg.2011 09:36
avtokampi.si

Mi smo imeli samo eno majhno turistično karto na zalogi, tako da ta ne bo prišla ravno v poštev. Smo pa uporabljali tudi Garmina z zemljevidom Adria route 3.30 in je načeloma OK, samo ima tudi ta karta probleme predvsem s kategorizacijo cest ko ne pozna razlike med glavno in regionalno cesto, ampak načeloma pa je OK.

Za zemljevide lahko pogledate v trgovini Kartografija : http://www.kartografija.si/program_turisticne.html , kjer imajo kar nekaj tega v ponudbi.

Sicer pa po južni Dalmaciji nimate ravno veliko cest, da bi se izgubili - v kateri kamp pa planirate iti?

Bili smo v Baškem polju(super)Thumbs Up,drugo leto,verjetno spet ponovimo in naredimo še kakšen izlet tam okoliCool,tako,da dobra avtokarta veliko odtehta(garmina žal nimam)smo se pa vračali po stari cesti,je pa kolega vodil,ki odlično pozna vse bližnjice,tako da je bila vožnja lažjaWink
Statler
Zanesljiv
Zanesljiv

: 24.Feb.2011
: na balkonu
:
: 101
   Statler    19.Avg.2011 10:46
ovo ljeto je kolega u Šibeniku spalio lamelu na svom autu, zahvaljujući Garminu... odvukao ga je u neku jednosmjernu ulicu u samom gradu gdje je moguće ući sa manjim autom... na kraju je morao u brdo uskom ulicom na rikverc...
forum.camping-croatia.com

Forum Software by Web Wiz Forums® version 9.70
Copyright ©2001-2011 Web Wiz