English siteČlani v kampu: 6   I      I   Prijava Facebook Twitter Google+Google+ Youtube InstagramInstagram

Kamp Stella Maris - Umag

<12
/
Bojan131
Novinec
Novinec

: 08.Apr.2018
:
: 2
   Bojan131    27.Maj.2018 14:06
Pravkar v kampu.Tole se ne bo nikoli odprlo 15.6......
spelca
Novinec
Novinec

: 30.Jan.2013
:
: 7
   spelca    27.Maj.2018 14:23
Jst sem bila vceraj v kampu.....zona D se kar nekako zgleda....vse ostalo mislim da se vsaj 1 mesec ni realno da bo odprto....se vedno pol kampa v gradbiscu....na cestah sploh ni asfalta so kar pesek nasuli....katastrofa.....sploh ne vem kaj naj si mislim....najraje bi jih sterala nekam 😤😤 da nas tako grdo nategujejo😤😤...vsi pavsalisti bi morali odpovedati pa da vidimo kaksno sezono bojo imeli...zelo razocarana
Šotorist
Novinec
Novinec

: 18.Maj.2011
:
: 40
   Šotorist    27.Maj.2018 23:02
Cona D je urejena, ker je bil ta vikend festival in so lahko gostje na tem delu že kampirali. Sicer pa je bilo stanje danes popoldan tako in če jim uspe urediti do 15.6., potem so asi, je pa bolj verjetno, da bodo odprli tam okoli 22.6.

To so fotografije že urejene cone D, kjer naj bi bile tudi parcele za pavšaliste.

To je pa spodnji del kampa - cesta ob kateri so še drevesa, ki jih morajo posaditi

Cesta proti kampu:

Nov podhod pod cesto:

Mobilne hišice, ki še čakajo na postavitev:

Pogled proti osrednjemu delu kampa:

Izgleda, da bo okoli celega kampa urejena nekakšna trim steza:

Šotorist - 27.Maj.2018 23:04
avtokampi.si
Administrator
Administrator

: 21.Feb.2011
: Ljubljana
:
: 1652
   avtokampi.si    27.Maj.2018 23:18
Hvala za super fotke. Sedaj je že malo bolj vidna podoba kampa. Sedaj pa upamo, da bo vreme naklonjeno delavcev in da bo to vsaj do šolskih počitnic urejeno. Zemljevid in cene kampiranja so tukaj - http://www.avtokampi.si/kamp/2/16/Camping-Stella-Maris,  mi pa sedaj poizkušamo še izvedeti, kaj bo s ceno pavšala.
Avtokampi.si
LenaS
Novinec
Novinec

: 11.Apr.2018
: SLOVENIJA
:
   LenaS    28.Maj.2018 19:00
Hvala za fotke! Smo se jih tudi mi razveselili.Kot kaže, bodo vse parcele ravne in lepo urejene, tako da ne bo nobenih težav s postavljanjem prikolice.Sem pa v coni D, ki je namenjena pavšalistom, naštela malce manj kot sto parcel.Se pravi, da več kot sto pavšalistov ne bodo sprejeli.Je to dovolj, je to premalo? Ker ne vem, kakšna številka je bila zadnja leta.Sicer nas letos ne bo v tem kampu, kaj bo pa naslednje leto, še ne vemo.Nekam drago je postalo vse skupaj.Kakšna pa bi bila cena za postavitev prikolice od 25.junija do 25.avgusta?Za dva meseca. Mogoče kdo ve?Je pavšal tudi za dva meseca ali se potem plača na dan in po osebah?
avtokampi.si
Administrator
Administrator

:
   avtokampi.si    28.Maj.2018 20:09
Krajšega pavšala nimajo in v takem primeru se plača po dnevih - je pa potem v nizki sezoni dodaten popust na našo kamping kartico.

Zaenkrat pa nimamo podatka, kakšna bo letošnja cena za pavšal, saj bo ta krajši za kar mesec in pol. Če bodo komu poslali to informacijo, bomo veseli, če jo bo objavil tukaj.
Avtokampi.si
temza
Novinec
Novinec

: 26.Feb.2014
: Podnart
:
   temza    28.Maj.2018 20:55
Mi imamo rezervirano parcelo od 16.6. 2018 do 4.8.2018. Cena za 2 odrasli osebi, parcela... 2000 EUR.  Vštet  10% popust, za bivanje nad 3 tedni.  Se bomo pa menjavali. Smo v coni D.
avtokampi.si
Administrator
Administrator

:
   avtokampi.si    28.Maj.2018 22:08
Sedaj je nekdo javil na naši facebook strani, da so jim ponudili 20% popust na ceno pavšala, ker bo sezona krajša...
Avtokampi.si
ribcek
Novinec
Novinec

: 17.Maj.2018
:
: 9
   ribcek    29.Maj.2018 14:53
Pavšalisti v Delamarisu
LenaS
Novinec
Novinec

:
   LenaS    31.Maj.2018 11:48
V kakšnem Delamarisu? Kaj to pomeni ?
avtokampi.si
Administrator
Administrator

:
   avtokampi.si    31.Maj.2018 12:09
Verjetno je mislil, da bodo pavšalisti stisnjeni na parcelah kot sardelice v Delamarisu. Načeloma je pa tako, da bodo parcele različnih velikosti, nekje od 70 do 110m2..ne po pa več tako kot včasih, ko je nekdo imel ograjen prostor velik 200m2.
Avtokampi.si
LenaS
Novinec
Novinec

:
   LenaS    02.Jun.2018 13:47
Hmm, to je pa kar razlika v velikosti parcele.Pavšal pa za vse enak?
temza
Novinec
Novinec

: 26.Feb.2014
: Podnart
:
   temza    13.Jun.2018 17:47
Danes so me klicali iz kampa in povedali, da se kamp odpre 22.6.2018.

avtokampi.si
Administrator
Administrator

:
   avtokampi.si    14.Jun.2018 10:50
Spet prestavitev otvoritve kampa Stella Maris Umag - nov datum je petek, 22.junij.

Mi planiramo, da bi bili na dan otvoritve v kampu, tako da imamo prve fotke in da si sami ogledamo kamp.
Avtokampi.si
LenaS
Novinec
Novinec

:
   LenaS    14.Jun.2018 21:14
Te dni smo bili v Umagu.Še vedno pospešeno delajo, sem pa izvedela med drugim, da so pri delu naleteli na skale in so se zato dela tako zavlekla, saj so jih morali minirati.Kaj je res ne vem, očitno je tudi to doprineslo k pozni otvoritvi.Parcele so vse zelo majhne in na novo ograjene in označene z živo mejo, ki bo z leti zrastla.Nas v tem kampu ne bo več, je res postalo predrago.Vsak dan, ki ni zaseden, je škoda, da je prikolica sploh postavljena.Mi smo bili sedaj 10 dni v apartmajih v bližini Umaga.Ne zamenjam več za prikolico, postavljanje, pospravljanje, plačevanje depoja.Preveč dela in predrago.Tako pa si rezerviraš apartma bodisi v predsezoni, preko bookinga ali preko svoje firme za teden, deset dni po večkrat, pa še ceneje je.
Je pa plaža simpatična, nudi vse, hrano, urejene wc-je , tuše in bazen z morsko vodo.Mi bomo še prihajali na to plažo, čeprav bomo nastanjeni par km stran.Nostalgija pač.
ribcek
Novinec
Novinec

: 17.Maj.2018
:
: 9
   ribcek    14.Jun.2018 22:05
Hai problemi in Delamaris?
spelca
Novinec
Novinec

:
   spelca    07:30
Na videno ta vikend v kampu....mislim da se kak mesec no bo tako kot obljubljajo....okrog mobilnih hisk se vedno polno kupov rdece zemlje....da o bazenu sploh ne govorim....v kampu se vedno polno gradbenih strojev...otvaritev naj bi bila 22.6. ceprav zelo mocno dvomim v to....pavsalisti smo ze postavili prikolice...pesek po cestah pa je brez komentarjev...katastrofa
avtokampi.si
Administrator
Administrator

:
   avtokampi.si    10:08
Pojma nimamo od kod takšna zamuda - kot vemo, pa projekt dela neka slovenska firma :(. So se malce ušteli pri planiranju.. a potem v petek ne bo še nič s fotkanjem kampa oz. nima smisla, da pridemo dol?
Avtokampi.si
spelca
Novinec
Novinec

:
   spelca    12:03
Bomo videli....pri podhodu so se jarki...vse razkopano...ne vem kaj so si zamislili...na recepciji so povedali da naj bi se v petek odprlo....vendar ni sigurno....tko da se sami odlocite....mi ze uzivamo v kampiranju😁
    <12

Forum Software by Web Wiz Forums® version 9.70
Copyright ©2001-2011 Web Wiz