English siteČlani v kampu: 16   I   Registracija   I   Prijava FacebookFacebook TwitterTwitter Google+Google+ YoutubeYoutube RssRSS
Avtokampi.si

¤ Domov » Kampi » Hrvaška » Kvarner » Krk » Pila

Natisni kamp Pila

Kamp Pila (Krk)

30 - 35 EUR
PilaPilaPilaPilaPilaPilaPilaPilaPilaPilaPilaPilaPilaPilaPilaPilaPilaPilaPilaPila
Sezona kampa: 21.4. - 30.9.

Kamp Pila
Šetalište Ivana Brusića 2
51521 Punat (Krk)

+385 51 854 020
+385 51 655 800

Elektronska pošta
Uradna stran kampa
Kamp je primeren za:
tekstil
Kamp za družine z otroki
Lega kampa
6,39
Število ocen: 41
Podrobna statistika

Oceni kamp / dodaj komentar
Urejenost kampa
Sanitarije
Športni in ostali objekti v kampu
Vrednost glede na ceno
Kamp Pila se nahaja v samem Punatu. Za sezono 2017 je bilo predvideno, da bodo kamp preuredili in poimenovali Falkensteiner Premium Camp Krk, vendar bo kamp vsaj še eno leto ostal s staro ponudbo. Tako je poleg kampiranja še vedno omogočen tudi pavšalni najem parcel.


V kampu Pila sprejemajo Avtokampi.si kamping kartico, s katero bo kampiranje ugodnejše. Popust je objavljen pri ceniku kampa, kamping kartico pa naročite TUKAJ.

Kamp Pila leži ob mestni plaži in glavnem sprehajališču. Kamp tako poleg plaže in borove sence omogoča tudi vse ostale usluge, ki jo nudi turistični kraj npr. kulturni in ostali zabavni dogodki, obisk otoka Košljun, številne restavracije...

Kamp Pila ima prostora za okoli 600 kamping enot, od tega je urejenih 400 parcele velikosti od 70 do 100 m2, ki imajo priključke za vodo in elektriko. V zadnjih letih so uredili nove parcele in poseben prostor namenjen lastnikom avtodomov.

V kampu imajo tudi tri sanitarne objekte, ki so prilagojeni otrokom in invalidom.

Od športnih dejavnosti je predvsem možnost izposoje koles in skuterjev ter ukvarjanje z vodnimi športi npr. deskanje, izposoja čolnov, organizirano potapljanje, ki ga organizira bližnji potapljaški center. Imajo tudi igrišče za mali nogomet, košarko, badminton, balinanje in namizni tenis. Samo 2 km od kampa je postavljena tudi vlečnica za deskanje na vodi - wakeboard .
Info
površina kampa
9
kapaciteta kampa
1600
pretežna poraščenost
Oddaljenost od centra mesta
200 m
lokacija ob morju, reki, jezeru
število vseh kampirnih mest
600
število parcel z elektriko in vodo
400
možnost najema šotora
možnost najema prikolice
možnost najema mobilne hiške
možnost najema bungalova, apartmaja ali sobe
Storitve v kampu
sanitarije
sanitarije za invalide
kemične sanitarije
izpust za avtodome
trgovina
restavracija
dovoljeno za pse
Tuši za pse
možnost interneta v kampu
Brezplačen Wifi
Pralni stroj
Privez za čolne / boja
zunanji bazen
Otroško igrišče
Otroške kopalnice
Animacija za otroke
Družinske kopalnice
Plaža za pse
Wifi dostopna točka v kampu - plačljiv
Sušilec
Rampa za spuščanje čolnov
Notranji bazen
Športni in ostali objekti v kampu
možnost izposoje koles
potapljaški center
Namizni tenis
Košarka
Nogomet
Izposoja čolnov
tenis igrišče
odbojka
Mini golf
Veslanje / rafting
Plezalna stena / Plezanje
Legenda
izbrani kamp: GPS: 45,015810°N 14,628600°E
kamp v okolici
Cenik za leto 2017 (v EUR)
21.4. - 1.6.
15.9. - 30.9.
1.6. - 16.6.
1.9. - 15.9.
16.6. - 1.7.
25.8. - 1.9.
1.7. - 25.8.
Oseba4,205,256,708,30
Otroci mlajši od 7 letgratisgratisgratisgratis
Otroci stari od 7 do 12 let1,902,604,305,20
Parcela z elektriko, vodo in odtokom 13,5017,3021,6024,70
Parcela z elektriko11,5014,4017,5019,60
Neparceliran kamp prostor z elekt.10,501314,7017,50
Neparceliran kamp prostor7,309,5011,5014,40
Dodatni avto / šotor2,4033,304,70
Motor1,902,5034,70
Prikolica za čoln5555
Hladilnik2,602,602,602,60
Pes4,204,204,204,20
Camper stop max 2 nočitvi151520*-
Turistična taksa0,800,80 - 111
Prijava1111
Kamping karticaPOPUST NA AVTOKAMPI.SI KAMPING KARTICO:
2017 - 10% popust na ceno osebe v primeru kampiranja min. 3 noči

Rezervacija parcele stane 30 eur.
Za stalno bivanje daljše od 4 tedne ste upravičeni do 10% popusta na ceno osebe.

Možno je plačilo s kreditnimi karticami
Cenik pavšala za leto 2017 (v EUR)
1.5. - 30.9.
Letni najem parcele ob morju (elektrika, voda)3.100
Letni najem parcele z elektriko2.600 - 2.800
Prikolica za čoln200
Prijava1
Turistična taksa0,80 - 1
Rezervacija parcele30

Cena pavšala vključuje 4 osebe, avto, prikolico in elektriko.

Pavšal za pravne osebe stane 4.000 eur.

Pila Pila Pila Pila
Pila Pila Pila Pila
Pila Pila Pila Pila
Pila Pila Pila Pila
Pila Pila Pila Pila
Pila Pila Pila Pila
Pila Pila Pila Pila
Pila Pila Pila Pila
Pila Pila Pila Pila
Pila
Gost  (Obisk: junij 2017 - v paru)Skupna ocena: 3,60 

Lahko bi bil bolje urejen (na posameznih parcelah so pavšalisti pustili razdejanje), sanitarije niso najčistejše, na plaži gneča, wifi samo na papirju. Športnih objektov ni, lahko bi dodali kakšno tenis igrišče..

Gost  (Obisk: julij 2016 - v paru)Skupna ocena: 5,60 

Predrago glede ponudbe...premalo sence na parcelah za prikolice...niti govora o obljubljenem wifi....sanitarije pa tak tak....na plazi pa guzva skoz

Gost  (Obisk: julij 2016 - pavšalni gost)Skupna ocena: 2,40 

Zelo grdo so se znebili vseh paušalistov, za naslednjo sezono so dali samo 26 mest, ceno paušala pa 5000€!!!!
V ta kamp nikoli več!

Gost  (Obisk: julij 2015 - družina z majhnimi otroci)Skupna ocena: 4,60 

Kamp neprijazen družinam z majnimi otroci. Manjši otroci ne morejo uporabljati sanitarij, tušev in umivalnice, vse je narejeno samo za odrasle osebe.
Zelo, zelo slaba pokritost z brezžičnim internetom.

Gost  (Obisk: avgust 2015 - pavšalni gost)Skupna ocena: 9,00 

Meni je top, pa imam načeloma raje apartmaje oziroma hotele, ker imam rada udobje. Res super - zelo domač občutek; nisem bila prvič tu na dopustu, pa še sigurno pridem.

Gost  (Obisk: avgust 2015 - družina z majhnimi otroci)Skupna ocena: 7,00 

Fajn plaže v bližini.

Gost  (Obisk: julij 2015 - družina z najstniki)Skupna ocena: 6,00 

Kamp na lepi legi, sanitarije so povprečne se pa trudijo s čistočo. Lepe sprehajalne poti, v bližini se vedno kaj dogaja.
Plaža za pse kar daleč izven kampa. V kampu je dovolj naravne sence. Vsekakor pa morate vzeti v zakup, da je kamp bolj kot ne "last" pavšalistov iz Slovenije in zaradi tega je celoten kamp otroško igrišče, zato ne pričakujte popoldanskega počitka ali miru v kampu (razen če ste v delu kampa kjer so pavšalisti, tam je mir). Priporočam samo za aktivne družine z majhnimi otroci.

Gost  (Obisk: avgust 2015 - družina z najstniki)Skupna ocena: 7,60 

Imeli smo se fajn.

Gost  (Obisk: julij 2015 - družina z majhnimi otroci)Skupna ocena: 5,20 

Glede na ceno ponujajo malo. Kakšno igrišče, igrala, stojnice...

Gost  (Obisk: junij 2011 - družina z najstniki)Skupna ocena: 8,40 

:)

Gost  (Obisk: avgust 2015 - družina z najstniki)Skupna ocena: 8,20 

Sanitarije pri recepciji zelo lepe in urejene, povsod drugje srednja žalost...vseeno dober kamp, veliko dejavnosti v okolici. Priporočljivo za družine z malimi otroki.

Gost  (Obisk: avgust 2015 - družina z majhnimi otroci)Skupna ocena: 1,00 

Čisti obup.

To je bil za nas sicer le podaljšan vikend in ne glavni dopust, vendar smo bili popolnoma razočarani.

Kdor si želi skromnega, nekomercialnega kampiranja, stika z naravo, čistega morja in miru naj nikar ne hodi sem, saj tega tukaj ne bo našel.

Kamp je na polno nabit do zadnjega milimetra, s tem da je ogromen in sprejme nenormalno količino ljudi. Nafilan je s pavšalisti, ki si praktično zgradijo ven iz svoje prikolice apartma, vse je tlakovano, vse v platnenih ograjah in nepremičnih kovanih tendah...ciganija v glavnem. Poleg tega se mulci podijo naokoli na kolesih z nemogočo brezbrižnostjo in smo parkrat skoraj imeli karambol. Še večji žur je, ko vsak večer iz cca. treh različnih lokacij pričnejo nabijat govejo muziko.

Kamp ima nehvaležno lego tik ob marini, kar pomeni, da si na plaži nekako tako, kot da bi pač sedel in se sončil zraven vodne avtoceste, saj jahte, jadrnice ter manjši čolni vozijo gor in dol in gor in dol...etc.

Sprehajalna pot je speljana tik ob plaži, kar seveda pomeni, da palaža ni niti malo naravna, temveč betonska ali iz umetno nasutih zalivov s zidarskim peskom, kjer je itak taka gužva, da je več placa v konzervi za sardele. Po poti se šetajo hrume ljudi, ogromno je prodajaln ob poti in kafan, kar celotno izkušnjo naredi ultra skomercializirano.

Će za dobr dopust potrebujete veliko zunanje in plačljive animacije kamp toplo priporočam, sicer pa - daleč proč!

BraneSU  (Obisk: avgust 2015 - družina z najstniki)Skupna ocena: 7,00 

Bili smo v kampu za podaljšani vikend in na splošno zadovoljni. Parcele so res malce manjše kot drugod, WC-ji niso vedno očiščeni, papirja ni nikoli zmanjkalo, zmanjkovale pa so papirne brisače.
Kamp je bil skoraj 100% zaseden, zato je razumljivo, da vse ne more biti na najvišjem nivoju. Ob kampu je veliko različnih plaž, ki so bile natrpane, vendar je možno izbirati med peščenimi in betonskimi. V Punatu so se dogajale noči, tako da zvečer ni bilo dolgočasno, vendar je bilo ponoči relativno mir. Psov je obilo, vendar so bili lastniki odgovorni, tako da ni bilo nikakršnih problemov.
Kamp je med cenejšimi v Istri in Kvarnerju, lokacija je super (posebej, če je želja po kampiranju v mestu - kadar so v igri mladci), osebje korektno.
Vsekakor je vsaj zame to približno to; kolikor plačaš tudi dobiš.

Gost  (Obisk: avgust 2015 - pavšalni gost)Skupna ocena: 4,20 

v ta kamp smo hodili že v mladosti,žal se od takrat ni veliko spremenilo.Ne potrebujemo luksuza,samo osnovne stvari,kot so normalna karita za pomivanje posode(prenizka,zamašena,ni odlagalnih površin-skratka čisto trpljenje ob pomivanju posode),malo več tuš kabin,obnovitev wc-jev(ta so že iz 80-ih let),luči na nekaterih delih(temno kot v rogu),malenkost večje parcele.Glede na to koliko stane cena paušala(in se viša,kljub temu da se nič ne naredi),bi lahko vložili malo več truda v ta kamp.Drugače je bil pa kamp prej izredno lep.

Gost  (Obisk: avgust 2015 - družina z majhnimi otroci)Skupna ocena: 4,80 

Lega kampa je lepa, blizu plaže. Do trgovine je treba narediti cel krog mimo rampe - kar daleč. Plaža je betonska. Naprej ob obali že v kampu Buka so lepi zalivčki za malo mlajše otroke - slabost tega je, da je skoraj 1 kilometer daleč. Igrala so od kampa kar oddaljena.
Glede sanitarij - so očiščena, vendar kaj hitro zmanjka toaletnega papirja in papirja za roke. Premalokrat kontrolirajo.
Kar me je zmotilo na recepciji je to, da moraš turistično takso plačat v gotovini - ko bi lahko vse s kreditno kartico..
Za prvič obiskan kamp, me malo razočaral.

Gost  (Obisk: avgust 2015 - s prijatelji)Skupna ocena: 2,40 

Povsem nezadovoljen z osebjem na recepciji, ki noče razumeti slovensko in so nesposobni večinoma študentje. Ob checkoutu so mi pozabili vrniti osebne dokumente, čeprav je bilo že vse poračunano in vrnjena tablica s številko in kartica za rampo, kasneje pridem po dokumente in mi brez dokaza zaračunajo izgubo kartice za rampo 100 kun čeprav sem jo že vrnil prej. Nobene varnosti, preverjanja v kampu in na dan odhoda že zjutraj z avtomobili spuščajo nove goste, ki ti težijo da spokaš iz parcele ob 9h čeprav imaš checkout do 12h. Sanitarije so katastrofa veliko knofov za vodo ne deluje, ni papirja, umazano vse povsod po tleh in v nekaterih sanitarjah samo 5 tušev na vsaki strani kjer se nabere čakalna vrsta nekaj deset ljudi, ki nestrpno čakajo. Hladilniki za rentat predpotopni brez tesnil na vratih , ki razpadajo, ključavnice se zatikajo in zelo slabo hlajenje skoraj da ne hladijo in je v njih sama voda. Ponoči, ko bi moral biti mir ni nobenega nadzora in nekateri obiskovalci mirno žurirajo. Psi spuščeni in lajajo ponoči tudi na območjih kjer ni dovoljeno imeti živali. Ob večjem navalu v restavracijah uro in pol čakanja na hrano, plaža sam beton... skratka nezadovoljen za tak denar

Gost  (Obisk: julij 2015 - družina z majhnimi otroci)Skupna ocena: 5,60 

+ raznolike plaže
+ dolga sprehajalna pot ob plaži
+ lokali, pekarne in ostale trgovinice v bližini
+ pot, ki vodi v mesto Punat

- parcele zelo majhne in natrpane
- do sedaj še nisem imel tako slabih odnosov s sosedi
- moji partnerki so ukradli klobuk, kakšen teden kasneje pa še kopalke (izpred prikolice, s sušila). Kaj takega se mi v 20 letih kampiranja v Istri še ni zgodilo.

V kampu smo preživeli zanimive počitnice, vendar se vrnili sigurno ne bomo več.

Gost  (Obisk: julij 2015 - v paru)Skupna ocena: 5,60 

+različne vrste plaž (betonska, peščena) za vsak okus
+nekaj sence na plaži
+sprehajalna pot ob obali do centra Punata

-premalo tušev in zvečer posledična gužva
-ni obljubljenega Wifi-ja (niti pri recepciji, kaj šele na parceli)
-premalo sence na neparceliranemu delu kampa

Gost  (Obisk: julij 2015 - v paru)Skupna ocena: 3,60 

razočaranje!v ponudbi je internet na več mestih v kampu.katastrofa,dela samo na recepciji in pred sanitarijimi,in še to slabo.stari wc in kopalnice(smrdi,umazano,čistilka čisti z metlo dvakrat levo enkrat desno.to je vse.za ta denar ,ki ga pustiš v kampu dobiš samo golo zemljo in smrdljiv wc.drugače pa osebje je super za komunikacijo.

Jer  (Obisk: julij 2015 - družina z majhnimi otroci)Skupna ocena: 8,60 

Način kampiranja: Družinski šotor, starša +dva majhna otroka (3leta, 1 leto)

PLAŽA: javna plaža od Punata, fajna, dolga, raznolika… bomba. Veliko je betonske plaže kjer skočiš v nizko vodo, kratek delček je kamnito-peščene plaže za dojenčke, blizu so parkirane barke da jih gledaš in stalno se vozijo mimo jadrnice, na drugi strani pa je plaža s tobogani za večje otroke. Kamni v vodi niso ostri. Nekoliko ven se začnejo ježi. Je pa precej polna plaža, ker so tam tudi kolonije otrok (kar je super, ker imajo vedno zdravnika :)). Na obali je popoldan zelo malo sence.

PARCELE ZA ŠOTOR: Prosta cona ima nekaj večjih dreves, mi smo imeli šotor pod borovci (pazi smola), večji del proste cone pa je izpostavljen soncu in ima manjša drevesa. Zvečer imajo večkrat fešte za celo mesto, ampak ni zbudilo otrok.

INFRASTRUKTURA:
- Kopalnice – vredu, nekoliko starejše kopalnice, ki jih občasno zaprejo za dve uri da očistijo (škoda, ker bi lahko le sproti čistili), brez zapiranja, in smotan sistem tuširanja (stalno moraš držati gumb za tuš, poleg tega pa še voda teče iz njega z zelo nizkim pritiskom, ampak je za zdržat).
- Trgovine – kar dve skupaj, ki sta si malo konkurenčni in zato cene nekoliko bolj normalne, itak pa še vedno višje od kakšnih supermarketov za lokalno prebivalstvo.
- Kuhalnica – imajo kuhalnico kjer brezplačno kuhaš, umivaš… tako da ne rabiš kuhat na vročini ob šotoru.

IGRALA ZA MAJHNE OTROKE: Zelo malo igral za otroke, v slabem stanju in brez sence.

Vglavnem, meni boljši kamp kot recimo Bela Uvala v istri, ki ima super infrastrukturo ampak slabo plažo.

Gost  (Obisk: junij 2015 - pavšalni gost)Skupna ocena: 4,00 

Pet let smo že pavšalisti. Do sedaj vse ok. Letos pa poraz. Sanitarije obupne. Pri nabito polnem kampu jih čisti eno mlado dekle, brez čistil brez vsega, samo z gobico. Konstantno manjka wc papir, milo in papir za roke.

operater  (Obisk: junij 2015 - družina z najstniki)Skupna ocena: 4,00 

Več let že kampiramo v tem kampu. Bili smo zadovoljni, sedaj pa je stanje v kampu vedno slabše in razmišljamo, da bomo odšli drugam. V kampu ne naredijo nič novega, še več urejenost sanitarij je na najnižjem nivoju. Večina sanitarij je zaklenjenih in ni očiščenih. Seveda pa že vsa leta ceno nekoliko dvignejo. Za ta denar si bom poiskal drug kamp.

la&al  (Obisk: avgust 2014 - v paru)Skupna ocena: 7,40 

Super kamp, sanitarije čiste, prijazno osebje. V kampu sem bila že večkrat in vedno je bilo vse ok. Tokrat pa so nama že prvi dan izpred šotora ukradli džezvo za kavo in japonke, tako da sva potem vsak večer vse spravljala v šotor in v avto da nama nebi še kakšna stvar zmanjkala. Žalostno da folk tko krade po kampu. Malo naju je razjezilo ampak drugo leto zagotovo spet prideva.

Alkoven  (Obisk: julij 2014 - v paru)Skupna ocena: 7,40 

Zadovoljna z uslugo, še bova prišla.

poli  (Obisk: julij 2014 - v paru)Skupna ocena: 9,00 

Vse je zares odlično!!!

Komarcek  (Obisk: julij 2014 - v paru)Skupna ocena: 7,40 

S punco sva se zadnji trenutek odločila, da obiščeva avtokamp Pila. Zaposleni na recepciji so izredno prijazni in v veliko pomoč. Avtokamp ni med največjimi, zato je tudi vse v dosegu - od WCjev, restavracije, trgovine in plaže. Glede na to, da plaža ne pripada samo kampu ampak se tam kopajo tudi zunanji obiskovalci iz hotela in apartmajev, se mi zdi popolnoma smiselno in obenem daje občutek varnosti, ker se kamp zaklene ob 23h. Vhod, ki edini ostane odprt po 23h (ob recepciji), je tik ob sprehajalni poti in nedaleč stran od vseh ostalih vhodov. Kamp je zelo prijeten in daje občutek domačnosti.

HudaMuca  (Obisk: julij 2014 - družina z majhnimi otroci)Skupna ocena: 4,80 

Glede na ceno, dobiš kar plačaš.

Minusi:
- kamp zaklenejo že okoli 22h in potem moraš hodit daaaaleč do kakšnega odklenjenega vhoda
- imeli prikolico v coni J (prva vrsta), sanitarije in tuši pa zelo daleč. K sreči smo imeli kolesa, sicer bi se mi zmešalo, če bi za vsako ''scanje'' morala peš do wcjev. Ni pa ravno prijetno zjutraj s polnim mehurjem kolo gonit v klanec.
- elektrika in voda za parcelo pa tako daleč od parcele, da nam je zmanjkalo kabla in šlaufa... s sreči nam je prijazen sosed posodil podaljšek
- voda ne preveč čista zaradi bližine marine, en dan so po vodi plavale nekakšne črne saje

plusi:
- obilo tople vode na tuših in za pomivat posodo
- dovolj tušev, wcjev, umivalnikov
- še kar čist kamp, tudi sanitarije še kar čiste
- dovolj sence v kampu (na plaži malo manj)

majaH  (Obisk: avgust 2013 - s prijatelji)Skupna ocena: 6,60 

Sam asfalt - obup!! Sence je zelo malo, Punat je bolj podoben vasi kot mestu hehe, že popoldan ni več tople vode, 90% plaže je asfalt, beton! Ne najdeš užitka, sploh se ne moreš kopat v takem! Voda zaradi bližnje marine ni čista, označeno imaš do kod lahko plavaš in tega je zelo malo! Edina stvar, ki mi je bila všeč je bila super pekarnica Panini, koktejli, vodni park in pa majhen borov gozdiček. Ogromno preveč ljudi natlačenih v majhen kamp, parcele so premajhne, nimaš nobene zasebnosti, nobenega prostora in pa nasploh najslabše: povsod sam beton in asfalt. Naame kamp ni naredil preveč dobrega vtisa ...

DH  (Obisk: september 2013 - ostalo)Skupna ocena: 9,20 

Za moj okus najboljši kamp na celem Krku.
Zelo urejen, parcele dovolj velike in raznolike, osebje na recepciji prijazno, sanitarije obnovljene in zelo čiste.

Pogrešam kakšno igrišče, in pa škoda da nimajo z občino zmenjeno za kakšen manjši pomol za te manjše čolne gostov, da ni potrebno plavati na boje za vsako ko hočeš premaknit čoln. Če uredijo še to, bo kamp čista 10ka!

asvi  (Obisk: julij 2013 - s prijatelji)Skupna ocena: 6,40 

Kamp je sprejemljiv, plaža za mene zelo slaba

Ziva P  (Obisk: julij 2013 - družina z majhnimi otroci)Skupna ocena: 6,40 

Rada bi pohvalila kamp, kajti letos so zamenjali ekipo čistilk in sanitarije so bile precej bolj urejena kot prehodna leta. Le higiena tušev jim še malo šepa.

Lidija M.  (Obisk: julij 2013 - v paru)Skupna ocena: 7,00 

Jezi me da letos od 23.00 ure do zjutraj skoraj vsa vrata kjer je možno pridit v kamp razen pri recepciji so zaprte vrata in piše vstop dovoljen samo za goste kampa.Vrata so pa vsa zakljenjena.Vsaj da bi povedali na recepciji ne da hodiš po celem kampu.Čistilke študentke te tudi gledajo kot da te bodo ubile z očmi.Za dve odrasli osebi v nižji sezoni s šotorjem,brez elektrike je drago.Plaže v višji sezoni zelo nakacane stežka dobiš plac.

Karmen  (Obisk: julij 2013 - družina z majhnimi otroci)Skupna ocena: 6,60 

Prosim,če popravite označbo za mobilne hiške za senco,namreč od vseh hišk je samo ena,pa še ta napol,v senci!

enzo  (Obisk: julij 2012 - v paru)Skupna ocena: 6,20 

2012 sem kampiral prvič v tem kampu.parcele niso povsod urejene(velikost ki jo plačaš)lahko se žališ a nobeden nič ne ukrepa.to je pa lega kampa kjer več ali manj piha.s seboj je potrebno vzeti dodatne pasove, da lahko obdržiš kar imaš pred prikolico.drugaće je pa kar v redu,.edino to nas je motilo,da se nimaš komu žaliti glede velikost parcele, ki jo plačaš in ne moreš uporabljati cele kot ti pripada.žalost za tako ceno

janja  (Obisk: julij 2011 - s prijatelji)Skupna ocena: 7,00 

Bili zelo zadovoljni

Bojana Pinter  (Obisk: avgust 2012 - s prijatelji)Skupna ocena: 9,60 

V pili že 6 leto, letos ponovno! Mislim, da to pove vse! :)

Kristina K.  (Obisk: avgust 2012 - s prijatelji)Skupna ocena: 9,20 

V kampu Pila smo bili že tretje leto zapored. Kaj naj rečem? Brez pripomb!
Urejeno fenomenalno, parcele odlične in dovolj velike, sanitarje vedno čiste, ne glede na to ali zjutraj, popoldna ali celo ponoči, vedno je urejenost brezhibna. Osebje na recepciji prijazno in ustrežljivo. Cene v kampu niso pretirane. Plaža čista, urejena, morje fantastično. Nobenih skal in ježev, samo prod in kamenje. Zagotovo se letos spet vrnemo v Pilo.

Melita Vene  (Obisk: marec 2013 - ostalo)Skupna ocena: 7,60 

10-let ( premori vmes)zadnja leta pa se redno, vsako leto,vračamo..Prijazno osebje,zelo miren kamp, lepo plažo zlahka najdeš, v bližini prekrasno mestece Punat!Lepo nam je tam in še bomo prihajali!Tudi zaradi prijaznosti osebja!!

Milan Knez  (Obisk: februar 2013 - ostalo)Skupna ocena: 8,60 

Urejen kamp, prijazni uslužbenci v kampu, prijazni domačini, bližina Ljubljane, kaj še hočemo več za to ceno. V kampu smo staroselci in se počutimo kot doma.

urša smrtnik  (Obisk: januar 2013 - ostalo)Skupna ocena: 8,20 

Super je!

tamy  (Obisk: januar 2013 - ostalo)Skupna ocena: 9,00 



prijava na e-novice
E-mail:
Kampi v okolici
Kamp Kraj Razdalja

Amar Pinezić  12,11 km 
Bor Krk  5,30 km 
Bunculuka Baška  12,06 km 
Draga - Malinska Malinska  14,21 km 
Glavotok Glavotok  17,15 km 
Ježevac Krk  4,86 km 
Konobe Punat  2,75 km 
Krk Krk  3,09 km 
Krk - camper stop Krk  5,25 km 
Mali Baška  10,83 km 
Mali raj Glavotok  17,19 km 
Marta Skrbčići  11,55 km 
Marušina Olive Hills Punat  2,45 km 
Maslinik Punat  0,55 km 
Njivice Njivice  18,25 km 
Slamni Klimno  15,35 km 
Škrila Stara Baška  6,55 km 
Tiha Šilo  15,16 km 
Zablaće Baška  10,67 km 
Forum - Zadnja objava
24.6.2017Avtokampi v Istri
23.6.2017Oddam prikolico na otoku VIR - 4 osebe
23.6.2017Oddam prikolico v campu Đardin
21.6.2017Ali vam je nova spletna stran všeč?
21.6.2017Kamp Njivice - informacije iz kampa
21.6.2017Pomoč pri izbiri kampa
21.6.2017Ali vam je nova spletna stran všeč?
21.6.2017Ali vam je nova spletna stran všeč?
20.6.2017Ali vam je nova spletna stran všeč?
19.6.2017IZBIRA KAMPA
Kamp Pila
'