Oglasi:

Javite nam napake in novosti v kampih

Vse o kampiranju, naši spletni strani, vaši predlogi

Odgovor Napisal/-a: vlady

Brez avatarja
vlady je odsoten
vlady
Prispevki: 155
Pridružen: Pe Feb 01, 2019 1:59 pm

Javite nam napake in novosti v kampih

Objavljeno: Sr Okt 08, 2014 10:53 am

Kamp Krk na Krku naj bi bil odprt od 18-4 do 27-9.Jaz sem sel iz njega 29-9,pa je bilo notri se polno turistov(predvsem Nemcev),ne verjamem da so jih v prihodnjih dneh vrgli na cesto.Vreme je bilo ugodno,morje se za kopat,ne vem zakaj bi zapirali,ce je ze poletje bilo bolj kislo.

Odgovor Napisal/-a: avtokampi.si

Uporabniški avatar
avtokampi.si je odsoten
avtokampi.si
Prispevki: 2221
Pridružen: Pe Feb 01, 2019 1:59 pm

Javite nam napake in novosti v kampih

Objavljeno: Sr Okt 08, 2014 12:35 pm

evo smo dobil odgovor iz kampa Krk..sredi sezone so se odločili in podaljšali sezono še za en teden...pa pozabili javit :(

Odgovor Napisal/-a: Karnak

Brez avatarja
Karnak je odsoten
Karnak
Prispevki: 18
Pridružen: Pe Feb 01, 2019 2:00 pm

Javite nam napake in novosti v kampih

Objavljeno: Če Okt 09, 2014 7:33 pm

Kamp Krk in kamp Ježevac so zaprli 5.10.2014. V Ježevcu je bilo v soboto še precej tujcev in tudi kar nekaj slovencev. Recepcijo so zaprli ob 12h in do takrat je moral biti kamp prazen :( Res niso fleksibilni. Se pa v Ježevcu nekaj govori (to so samo govorice), da naj bi kamp postal celoleten.

Odgovor Napisal/-a: MrakA

Brez avatarja
MrakA je odsoten
MrakA
Prispevki: 2
Pridružen: Pe Feb 01, 2019 2:11 pm

Javite nam napake in novosti v kampih

Objavljeno: To Apr 05, 2016 10:21 am

Napaka pri avtokampu Stella Maris. Pavšal 2016 znaša 2200,00€ in velja za 8 oseb.

Odgovor Napisal/-a: avtokampi.si

Uporabniški avatar
avtokampi.si je odsoten
avtokampi.si
Prispevki: 2221
Pridružen: Pe Feb 01, 2019 1:59 pm

Javite nam napake in novosti v kampih

Objavljeno: To Apr 05, 2016 10:32 am

hvala za info, ja eno ničlo smo pozabili napisat, tako daje je sedaj cena popravljena na 2.200 eur
kar se tiče oseb pa smo mi dobili podatek za 4 osebe, verjetno pa dopuščajo, da napišete 8 oseb, maksimalno 4 pa so lahko naenkrat na parceli -  Cijena uključuje smještaj 4 osoba, priključak na struju, kamp prikolicu ili šator i auto.

Odgovor Napisal/-a: MrakA

Brez avatarja
MrakA je odsoten
MrakA
Prispevki: 2
Pridružen: Pe Feb 01, 2019 2:11 pm

Javite nam napake in novosti v kampih

Objavljeno: Sr Apr 06, 2016 6:59 am

V pogodbi nam piše tako:


Odgovor Napisal/-a: davor

Brez avatarja
davor je odsoten
davor
Prispevki: 3
Pridružen: Pe Feb 01, 2019 2:09 pm

Javite nam napake in novosti v kampih

Objavljeno: Ne Maj 15, 2016 5:01 pm

Da sporočim... Prvi maj se preživel v kampu Nevio na Pelješcu. Kamp ima kompletno prenovljene sanitarije, nov nadstrešek med kuhinjo in teraso, nove biološke čistilne naprave,camper clean avtomatsko postajo, urejena je elektrika, voda, dodani so dodatni sončni kolektorji za ogrevanje sanitarne vode,prav tako so novi zalogovniki za toplo vodo,... V glavnem, preko zime so bili izredno pridni. Je pa še kar nekaj projektov v planu. Nekaj slik imam. No, vsaj za sanitarije sem siguren, da so na telefonu...

Odgovor Napisal/-a: avtokampi.si

Uporabniški avatar
avtokampi.si je odsoten
avtokampi.si
Prispevki: 2221
Pridružen: Pe Feb 01, 2019 1:59 pm

Javite nam napake in novosti v kampih

Objavljeno: Ne Maj 15, 2016 7:30 pm

Super, mi sicer imamo informacijo, da imajo nov avtomat za praznjenje straniščnih kaset. Ta kamp je imel že 6 - 7 let nazaj najboljše sanitarije na Pelješcu, predvsem največje. Potem je kamp Lupis naredil še korak naprej, kar je za nas kampiste samo pohvalno.  V kampu Nevi se je lani zgodila strašna tragedija, zato nam je všeč, da se kamp razvija naprej in damo vso podporo lastnici kampa. A na recepciji še dela punca iz Slovenije?
Slikce nam pa pošljite kar na info@avtokampi.si

Odgovor Napisal/-a: davor

Brez avatarja
davor je odsoten
davor
Prispevki: 3
Pridružen: Pe Feb 01, 2019 2:09 pm

Javite nam napake in novosti v kampih

Objavljeno: Ne Maj 29, 2016 12:08 pm

Pozdravljeni. Sem opazil,da imajo slike novosti objavljene tudi na svoji spletni strani,tako da bo verjetno zaradi kvalitete bolj,če jih kar od tam dodate. Petra je seveda še vedno tam. Ekipa je več ali manj ista kot lani. Je pa res to okoli tiste nesreče lani. Tragedija,ampak življenje gre naprej,čeprav za nas,ki smo obapoznali nebo nikoli več isto,smo pa vsi veseli,da se kamp kljub temu ni ustavil in da se investira in posodablja. Lp

Odgovor Napisal/-a: Romzi

Brez avatarja
Romzi je odsoten
Romzi
Prispevki: 77
Pridružen: Pe Feb 01, 2019 2:01 pm

Javite nam napake in novosti v kampih

Objavljeno: Sr Maj 02, 2018 1:25 pm

Za leto 2018 ni možnosti izbire pri ocenjevanju kampa (kdaj ste kampriali?).

Odgovori