Oglasi:

Avtokampi.si kamping kartica

Vse o kampiranju, naši spletni strani, vaši predlogi

Odgovor Napisal/-a: avtokampi.si

Uporabniški avatar
avtokampi.si je odsoten
avtokampi.si
Prispevki: 2221
Pridružen: Pe Feb 01, 2019 1:59 pm

Avtokampi.si kamping kartica

Objavljeno: Sr Avg 31, 2016 7:50 pm

smo pozabili dodati, da ta cena velja za parcele comfort, to so parcele od recepcije do restavracije - osrednji del kampa Park Soline - http://www.campsoline.com/izdvojeno/plan-kampa

Odgovor Napisal/-a: kurkoff

Brez avatarja
kurkoff je odsoten
kurkoff
Prispevki: 21
Pridružen: Pe Feb 01, 2019 2:00 pm

Avtokampi.si kamping kartica

Objavljeno: Ne Sep 11, 2016 7:37 pm

Kamp Natura (Terme Olimia) - 10% na osebo... Brez težav.

Odgovor Napisal/-a: avtokampi.si

Uporabniški avatar
avtokampi.si je odsoten
avtokampi.si
Prispevki: 2221
Pridružen: Pe Feb 01, 2019 1:59 pm

Avtokampi.si kamping kartica

Objavljeno: Ne Sep 11, 2016 8:10 pm

uuuu odlično...ravno tam so bile po sprejetju naše kartice neke spremembe in je super da vemo, da se kartica normalno sprejema. Hvala.

Odgovor Napisal/-a: daaaada

Brez avatarja
daaaada je odsoten
daaaada
Prispevki: 20
Pridružen: Pe Feb 01, 2019 2:04 pm

Avtokampi.si kamping kartica

Objavljeno: To Sep 13, 2016 5:25 pm

Zanima me, ali s kartico velja popust tudi v avtokampu Selce ? Kako je s tem za paušaliste ?

Odgovor Napisal/-a: avtokampi.si

Uporabniški avatar
avtokampi.si je odsoten
avtokampi.si
Prispevki: 2221
Pridružen: Pe Feb 01, 2019 1:59 pm

Avtokampi.si kamping kartica

Objavljeno: To Sep 13, 2016 7:25 pm

Na pavšal pa žal ni popusta v nobenem od kampov. Sicer pa kamp Selce omogoča 10% popust na ceno oseb v primeru vsaj 3 nočitev - http://www.avtokampi.si/popust.asp

Odgovor Napisal/-a: vlady

Brez avatarja
vlady je odsoten
vlady
Prispevki: 155
Pridružen: Pe Feb 01, 2019 1:59 pm

Avtokampi.si kamping kartica

Objavljeno: So Sep 17, 2016 1:20 pm

Bom vprasal tukaj,ker nisem nasel drugje te teme.Objavil sem ze komentarje pri opisu kampov,danes sem objavil tudi mnenje o kampu Slatina odkoder sem se komaj vrnil.Po ocenah (zvezdicah) in opisu mi na koncu pise "shrani",kliknil sem na ta shrani vendar komentar ni sel naprej.Mi lahko prosim opisete tocen postopek za objavo ocene in komentarja za dolocen kamp.To "shrani",kaj pomeni,kam gre koncat ta moj komentar ?Hvala za odgovor in lep pozdtav Vlady

Odgovor Napisal/-a: avtokampi.si

Uporabniški avatar
avtokampi.si je odsoten
avtokampi.si
Prispevki: 2221
Pridružen: Pe Feb 01, 2019 1:59 pm

Avtokampi.si kamping kartica

Objavljeno: Ne Sep 18, 2016 5:38 pm

Vlady, komentar bi se moral takoj videti pri opisu kampa..potrebno je dati še kljukico tam pri tistem delu, kjer se označi, da računalnik ni robot...smo morali to dodati, ker drugače bi morali biti vsi prijavljeni za oddajo ocene. Poizkušajte še enkrat, drugače pa bomo to rešili po mailu.

Odgovor Napisal/-a: vlady

Brez avatarja
vlady je odsoten
vlady
Prispevki: 155
Pridružen: Pe Feb 01, 2019 1:59 pm

Avtokampi.si kamping kartica

Objavljeno: Po Sep 19, 2016 4:04 pm

Zdaj sem pa res ze zgubil voljo za komentirat.Napisal sem komentar,ocene,kliknil na "nisem robot",odpre se mi majna stran z nekimi slikami,katere bi moral evidentirat,vendar vse ostane na tem nivoju, nic se ne premakne,ocena ne gre naprej.Tu se mi zdi ste res malo "zakomplicirali"zadevo,ne vem ce imajo tudi drugi z tem tezave.LP

Odgovor Napisal/-a: matejsevcnikar

Brez avatarja
matejsevcnikar je odsoten
matejsevcnikar
Prispevki: 2
Pridružen: Pe Feb 01, 2019 2:12 pm

Avtokampi.si kamping kartica

Objavljeno: To Nov 08, 2016 2:52 pm

Ravnokar sem dobil odgovor iz kampa Straško - Novalja, da nimajo popusta na kartico Avtokampi.si kamping kartica. Kako je s tem?

Odgovor Napisal/-a: avtokampi.si

Uporabniški avatar
avtokampi.si je odsoten
avtokampi.si
Prispevki: 2221
Pridružen: Pe Feb 01, 2019 1:59 pm

Avtokampi.si kamping kartica

Objavljeno: Sr Nov 09, 2016 8:21 pm

Sicer še nismo dorekli točnih datumov s kampom Straško, samo kot vidimo, imajo na svoji spletni strani (samo na hrvaškem jeziku - http://www.kampstrasko.com/hr/21/cijene-kampiranja)  že napisane popuste za vse kamping kartice. Notri je dodana tudi naša Avtokampi.si kamping kartica. Tako da bo popust tudi v sezoni 2017 - v terminih 15.4. - 1.7. & 1.9. - 8.10. bo popust 10% na ceno oseb, v glavni sezoni 1.7. - 1.9. pa bo popust 5% na ceno osebe.
Za mobilne hišice pa nam bodo še javili kaj in kako..mogoče se bo dalo dobiti kakšen popust v pred sezoni.


Odgovori