Oglasi:

druzba na poti

Vse o kampiranju, naši spletni strani, vaši predlogi

Odgovori

Odgovor Napisal/-a: vlady

Brez avatarja
vlady je odsoten
vlady
Prispevki: 155
Pridružen: Pe Feb 01, 2019 1:59 pm

druzba na poti

Objavljeno: Po Maj 07, 2018 1:36 pm

Vprasam,saj me koncno ni ne stane.V zacetku junija imam namen iti v Francijo (bretagna) ,Biarritz (atlantska obala),do Rochelle in juzno od Parisa nazaj,Grenoble Torino in nazaj domov z ogledom raznih zanimivosti med potjo.Trajanje potovanja cca 22-25 dni.Imam Land Rover freelender 2 z "spalnico"-sotorom na strehi, sem povsem samostojen, rabim samo sanitarije zato se v glavnem ustavim v kampih.Prejsna leta je z mano potoval zenin bratranec z avtodomom,letos pa ne more iti zraven. Lansko leto sem potoval po makedoniji, grciji,Albaniji,srecal na poti dosti samih Slovencev, ki se mi je zdelo da jim je manjkako malo druzbe po poti.Vsak je svoboden in samostojen za vse posamezne odlocitve, lahko so odstopanja od predvidene trase, v glavnem je vse stvar dogovora.Ce je kaksna sorodna dusa ki jo ta ponudba zanima se pa naj javi,,ce ne bo ravno tako vredu. Lp

Odgovor Napisal/-a: jama

Brez avatarja
jama je odsoten
jama
Prispevki: 25
Pridružen: Pe Feb 01, 2019 2:01 pm

druzba na poti

Objavljeno: Če Maj 10, 2018 4:22 pm

Predlagam ti da tole objavo objaviš tudi na facebook strani Slovenski avtodomarji,  na www.ccs-si.com ( caravaning klub Slovenije) in na vwcampers.si (WV ljubitelji kampiranja). Ni hudič da kdo ne gre v isto smer. Zanimiva ponudba ni kaj. Čeprav bi znal biti ker problem glede trajanja. Marsikdo ne dobi toliko dopusta v kosu Wink

Odgovor Napisal/-a: vlady

Brez avatarja
vlady je odsoten
vlady
Prispevki: 155
Pridružen: Pe Feb 01, 2019 1:59 pm

druzba na poti

Objavljeno: So Maj 12, 2018 5:03 am

facebooka na zalost nimam (ceprav mi ni nic zal za to),danes je dosti tudi drugih "kanalov" za komuniciranje,mogoce se bolj sigurnih in bolj "privacy".Jaz sem (k sreci) ze kaksno leto penzioner,tako da res ponudba velja bolj za to kategorijo,so pa tudi raznedruge kategorijo (privatniki),kisi lahko verjetno poleti vzamejo malo "vec" casa.Hvala za odgovor in lep pozdrav vlado T.

Odgovori