Oglasi:

Kamp kuhinja

Vse o kampiranju, naši spletni strani, vaši predlogi

Odgovori

Odgovor Napisal/-a: sonson

Brez avatarja
sonson je odsoten
sonson
Prispevki: 1
Pridružen: To Mar 05, 2019 9:32 am

Kamp kuhinja

Objavljeno: To Mar 05, 2019 9:37 am

Pozdravljeni.

Lansko leto sva s punco kupila prikolico. Po dolgem iskanju ustreznega kampa sva na koncu našla manjhen a zelo prijetek kamp v okolici Premanture.

Skozi celotno leto vsa nekako kupovala stvar za katere misliva da nama bodo prišle prav.

Glede na vse pa se sezona oz otvoritev hitro bliža sva ugotovila da imava en manjši problem ... kuhinja.

Zanima me kakšni so vaši predlogi glede postavitve kuhinje. Kaj se splača, kaj je o.k. in kaj ti prvi veter ne odnese ;) 

Hvala za vsak odgovor.

Lep pozdrav

Boris 

Odgovor Napisal/-a: avtokampi.si

Uporabniški avatar
avtokampi.si je odsoten
avtokampi.si
Prispevki: 2221
Pridružen: Pe Feb 01, 2019 1:59 pm

Re: Kamp kuhinja

Objavljeno: To Mar 05, 2019 9:43 am

Ali bosta to kampirala na pavšalu, da imata potem prikolico celo sezono postavljeno na eni parceli? V tem primeru je najbolje kupiti eno prosto stoječo kuhinjo, kjer si potem notri uredita vse za kuhanje. malo poglejta tukaj, če je kaj vama primerno - https://camp-ing.si/prostostojece-kabine/

Slika

Odgovor Napisal/-a: avtokampi.si

Uporabniški avatar
avtokampi.si je odsoten
avtokampi.si
Prispevki: 2221
Pridružen: Pe Feb 01, 2019 1:59 pm

Re: Kamp kuhinja

Objavljeno: To Mar 05, 2019 9:48 am

Če pa bosta prikolico premikala oz. ne bosta na pavšalu, potem je pa tudi takšna rešitev čisto OK. Vse je seveda odvisno koliko bosta kuhala in kakšen kuhalnik uporabljata - več kot je kuhanja, večji prostor potrebujeta. Mi imamo tako kuhinjo in nam je povsem dovolj, ker lahko v omarico spravimo vso posodo, kozarce in hrano, ki mora biti vedno pri roki. Vse ostalo je potem v šotoru oz. hladilni skrinjci.Slika
 

Odgovor Napisal/-a: vlady

Brez avatarja
vlady je odsoten
vlady
Prispevki: 155
Pridružen: Pe Feb 01, 2019 1:59 pm

Re: Kamp kuhinja

Objavljeno: To Mar 05, 2019 4:13 pm

Tudi jaz imam podoben komplet kot je na sliki,zlozljivo omarico z predali(zlozena zavzame izredno malo prostora),zgoraj plinski stedilnik z stransko zascito (veter) in se ostane nekaj prostora za delovno povrsino.Priporocam

Odgovor Napisal/-a: bizmbazm

Brez avatarja
bizmbazm je odsoten
bizmbazm
Prispevki: 34
Pridružen: Pe Feb 01, 2019 2:01 pm

Re: Kamp kuhinja

Objavljeno: Pe Mar 08, 2019 9:33 am

Super zadeva ta sestavljiva kuhinja. Mi imamo tudi Brunnerjevo ampak brez umivalnika, ki ga sedaj iščem posebej. Rad bi ga dodal poleg kuhinje z delimano pipo (trenutni projekt). Problem je ta, da sestavljene kuhinje ne gredo skozi vrata v prikolici. Ker mi izven sezone skočimo za kratek čas kam, tudi po en dan smo morali vedno kuhinjo sestavljati in razdirati, prestavljati posodo itd, zato sem se lotil kuhinjo zožati za 4 cm. K sreči mi je zadeva uspela in sedaj vozimo kar sestavljeno kuhinjo s seboj, spodaj posoda, začimbe itd. Potrebnih je samo dva para rok in kuhinja je zunaj na svojem mestu. Škoda, da proizvajalci kuhinj ne mislijo tudi na to. Tudi več proizvajalcev prikolic, bi lahko kuhinjo prilagodili in imeli možnost kuhinjo izvleči na zunanjo stran prikolice, redki primeri obstajajo, morala bi imeti vsaka prikolica opcijo!!! Pa se kuha največ zunaj in ne znotraj, ko spiš.

Kaj pa vaše izkušnje in rešitve? Lp.

Odgovor Napisal/-a: furby

Brez avatarja
furby je odsoten
furby
Prispevki: 5
Pridružen: Pe Feb 01, 2019 2:10 pm

Re: Kamp kuhinja

Objavljeno: Sr Apr 17, 2019 8:39 pm

Namen ima nabavit kuhinajski šotor Brunner Chef II. Zanima me če jo kdo ima in kakšne so kaj izkušnje s tem šotorom.

Predvsem mi se dopade ker ima velika okna in se na malo zloži in tudi teža je majhna.

Ali pa če ima kdo kaj podobnega tej kuhiji.

Lp Furby

Odgovor Napisal/-a: avtokampi.si

Uporabniški avatar
avtokampi.si je odsoten
avtokampi.si
Prispevki: 2221
Pridružen: Pe Feb 01, 2019 1:59 pm

Re: Kamp kuhinja

Objavljeno: Sr Apr 17, 2019 8:53 pm

Ta Brunner kuhinja je pa že pravi luksuz... za vse so poskrbeli, tudi za senco za kuharja :)

Slika

Odgovori