Oglasi:

Prijava v nov forum za stare uporabnike - novo geslo

Vse o kampiranju, naši spletni strani, vaši predlogi

Odgovori

Odgovor Napisal/-a: avtokampi.si

Uporabniški avatar
avtokampi.si je odsoten
avtokampi.si
Prispevki: 2221
Pridružen: Pe Feb 01, 2019 1:59 pm

Prijava v nov forum za stare uporabnike - novo geslo

Objavljeno: Če Mar 07, 2019 10:12 am

Stari uporabniki našega foruma si morate za prijavo v nov forum urediti novo geslo. To storite tako, da ga poenostavite na tem linku - ucp.php?mode=sendpassword . Vpišete vaš email s katerim ste bili prijavljeni v starem forumu in boste po mailu dobili username in novo geslo, ki ga aktivirate. Po prijavi v nov forum pa si lahko spremenite geslo. Če bo težava pa smo tukaj - info@avtokampi.si

Odgovor Napisal/-a: VIKI-VIKI

Uporabniški avatar
VIKI-VIKI je odsoten
VIKI-VIKI
Prispevki: 9
Pridružen: Pe Feb 01, 2019 2:15 pm

Re: Prijava v nov forum za stare uporabnike - novo geslo

Objavljeno: Ne Mar 17, 2019 2:57 pm

Pozdravljeni....

Z novim forumom oziroma videzom sem popolnoma nezadovoljen.Nepregleden, nezanimiv, na splošno zelo slab!
Pa kaj vam je bilo treba menjat vse skupaj? Saj bi zastopil, če bi stran izboljšali.

Pa nova gesla itd...Pritožb je kar nekaj, na spremenjeno stran me je upozorila nezadovoljna kolegica.

Joj,joj :x
 

Odgovor Napisal/-a: avtokampi.si

Uporabniški avatar
avtokampi.si je odsoten
avtokampi.si
Prispevki: 2221
Pridružen: Pe Feb 01, 2019 1:59 pm

Re: Prijava v nov forum za stare uporabnike - novo geslo

Objavljeno: Ne Mar 17, 2019 4:43 pm

A to je tisti sistem pritožb - saj ni za mene, prijateljica je rekla. Naj se sama javi, da vidimo, kakšne težave ima.

Izgled foruma se ni bistveno spremenil, saj gre za povsem klasično obliko foruma, ki je samo bolj prilagodljiva za mobilne telefone. Pa sedaj je precej lažje naložit fotografije kot je bilo prej. Ali je res tako težko zaprosit preko sistem za novo geslo, ki ga takoj dobite na mail, potem pa si ga lahko spremenite?

Odgovor Napisal/-a: bizmbazm

Brez avatarja
bizmbazm je odsoten
bizmbazm
Prispevki: 34
Pridružen: Pe Feb 01, 2019 2:01 pm

Re: Prijava v nov forum za stare uporabnike - novo geslo

Objavljeno: To Mar 19, 2019 11:51 am

Nova stran je čisto vredu. Tudi jaz sem se malo lovil, a se kmalu navadil. Dobro ste uštimal.

Odgovor Napisal/-a: avtokampi.si

Uporabniški avatar
avtokampi.si je odsoten
avtokampi.si
Prispevki: 2221
Pridružen: Pe Feb 01, 2019 1:59 pm

Re: Prijava v nov forum za stare uporabnike - novo geslo

Objavljeno: To Mar 19, 2019 12:13 pm

Nikol ne bo za vse OK...tudi sami bi marsikaj drugače uredili, samo so zadaj potem tehnične zahteve in težave. Seveda pa bomo preučili vsako konkretno informacijo oz. željo po spremembi, nadgradnji in jo, če bo le možno tudi dodali. Saj ni naš namen, da delamo spletno stran za sebe..mi poznamo kampe. Delamo jo za vas uporabnike, da dobite čim boljše informacije o kampih.

Odgovor Napisal/-a: avtokampi.si

Uporabniški avatar
avtokampi.si je odsoten
avtokampi.si
Prispevki: 2221
Pridružen: Pe Feb 01, 2019 1:59 pm

Re: Prijava v nov forum za stare uporabnike - novo geslo

Objavljeno: Sr Mar 20, 2019 9:40 am

Nekateri ne najdete svoje kamping kartice, ki jo imate registrirani uporabniki po novem shranjeno v zavihku "Moja kartica". ta se nahaja na vrhu spletne strani oz. v primeru mobilne verzije v samem osebnem profilu.
Slika
Slika

Odgovori