Oglasi:

Kamp Podzemelj

Vse o slovenskih kampih

Odgovori

Odgovor Napisal/-a: LAMLasko

Brez avatarja
LAMLasko je odsoten
LAMLasko
Prispevki: 1
Pridružen: Pe Feb 01, 2019 2:00 pm

Kamp Podzemelj

Objavljeno: Po Apr 02, 2012 12:48 pm

Pozdravljeni!

Zanimam se za kamp Podzemelj in upam da mi boste lahko pomagali. Zanima me vaša mnenja, izkušnje...
Torej rad bi šel na oddih ob Kolpi. Koliko sem bral malo po forumih je kamp Podzemelj priljubljen (če temu ni tako mi prosim povejte in razlog). Zanima me tudi ribolov in cena dovolilnice, kakšne so hišice za najem in ubistvu življenje za študente ki iščejo zabavo.

Hvala za informacije! 

Lp!

Odgovor Napisal/-a: tadej962

Brez avatarja
tadej962 je odsoten
tadej962
Prispevki: 9
Pridružen: Pe Feb 01, 2019 1:59 pm

Kamp Podzemelj

Objavljeno: Če Apr 05, 2012 8:04 am

eden bolj hrupnih kampov-mladina pač

Odgovor Napisal/-a: alamar

Brez avatarja
alamar je odsoten
alamar
Prispevki: 120
Pridružen: Pe Feb 01, 2019 1:59 pm

Kamp Podzemelj

Objavljeno: Sr Maj 02, 2012 11:23 am

Bolje, da greš višje ob Kolpi. Recimo v kak kamp  v okolico Starega trga. Bolj mirno in neokrnjeno. Res pa je voda malo bolj hladna. Za dovolilnice poglej na stran ribiškega društva
http://www.rdcrnomelj.si/karte.htm

http://www.rdmetlika.si/index.php?show=rezim

Odgovor Napisal/-a: tatalinca

Brez avatarja
tatalinca je odsoten
tatalinca
Prispevki: 22
Pridružen: Pe Feb 01, 2019 2:00 pm

Kamp Podzemelj

Objavljeno: Po Jun 18, 2012 8:44 pm

Mi smo v omenjenem kampu kampirali lani avgusta.Nobene galame ni blo,ful lepa okolica,Kolpa odlična za kopanje...Skratka:še 4 dni in gremo spet!! Toplo priporočam!!

Odgovor Napisal/-a: alamar

Brez avatarja
alamar je odsoten
alamar
Prispevki: 120
Pridružen: Pe Feb 01, 2019 1:59 pm

Kamp Podzemelj

Objavljeno: Sr Jun 20, 2012 6:33 pm

Odvisno, kako naletiš. Načeloma je pa res bolj mirno, kot leta nazaj.

Odgovor Napisal/-a: tatalinca

Brez avatarja
tatalinca je odsoten
tatalinca
Prispevki: 22
Pridružen: Pe Feb 01, 2019 2:00 pm

Kamp Podzemelj

Objavljeno: Sr Jun 27, 2012 7:33 am

Prišli s kampiranja v kampu Podzemelj. Kljub temu,da je potekalo srečanje oldtimerjev in je bil kamp dokaj poln,večje galame ni bilo,našli prostor čisto v senci,prijazno osebje,topla voda.Edino,kar smo pogrešali je bila gospa,ki je lani vsako jutro v kamp pripeljala svež kruh in pecivo in pa malo bolj čiste sanitarije(v ponedeljek na dan paraznika čistilke sploh ni bilo,ostale dni pa je prišla čistit nekje 3x dnevno).
So pa cene kampiranja dokaj visoke,ampak narava odtehta tudi to.
Aja..Štorklja,ki je našla svoj dom v kampu ima prav v tem času tri srčkane mladičke,ki goste pozdravijo ob prihodu..:)))

Odgovor Napisal/-a: VERONIKA

Brez avatarja
VERONIKA je odsoten
VERONIKA
Prispevki: 9
Pridružen: Pe Feb 01, 2019 1:59 pm

Kamp Podzemelj

Objavljeno: Po Avg 20, 2012 1:38 pm

Smo se ravno vrnili iz kampa Podzemelj in ga vsem toplo priporočam. Lega je enkratna, kamp stoji v senci, ljudje so zelo prijazni, vsako leto kar nekaj istih obrazov, prijazna receptorja Peter in Jan, čistilke-enkratne ste, so pa res nekateri ljudje pras.., al pa še kaj več. Z veseljem se vsako leto vračamo in komaj čakamo naslednje leto. Priporočam vsem, ker je umirjen, dobro lociran in ima veliko poti za kolesarjenje in sprehode.

Odgovori