Oglasi:

Bivalna prikolica IN ZEMLJIŠČE kjer LAHKO stoji

Vse o slovenskih kampih

Odgovori

Odgovor Napisal/-a: Ana2

Brez avatarja
Ana2 je odsoten
Ana2
Prispevki: 1
Pridružen: Pe Feb 01, 2019 2:15 pm

Bivalna prikolica IN ZEMLJIŠČE kjer LAHKO stoji

Objavljeno: Ne Jun 04, 2017 7:33 pm

Pozdravljeni,

sem mama s sinom in sem pred kratkim ostala zaradi deložacije (prisilne izselitve iz stanovanja) na cesti,zato sem nama s sinom priskrbela bivalno prikolico,ki sva jo kupila od prodajalca na enem spletnem oglasniku.(lastnik je zdaj vzel registrsko tablico mimogrede dol.)

Sedaj pa me zanima (ker je to forum z temo o kampih) KAM bi lahko postavila to bivalno prikolico,tako da bova s sinom TUDI POZIMI NOTRI BIVALA,ker druge možnosti nimava,kot to,sob,s skupno kuhinjo pa ne preneseva,ker je za naju to duševno moteče - torej ostane edina možnost kontejner oz. bivalna prikolica,pa bi prosila če lahko kdo če slučajno ve NAJ NAPIŠE KAM BI LAHKO BIVALNO PRIKOLICO POSTAVILA,ker jo ne mislim premikati,ko se enkrat postavi IN SE ŽELIM NEKAKO "PRIJAVITI" na njen naslov oziroma naslov kampa ali zemljišča,KJER JI BO ODOBRENO DA BO STALA. Za lokacijo,je nujno da je ZEMLJIŠČE ,KJER BI ENA OD MESTNIH OBČIN DOVOLILA DA PRIKOLICA STOJI NEOMEJENO TAM,sledeče:

Savinjsko - DOLENJSKA regija,lahko tudi PRIMORSKA oz.obalno kraška.ČE KDO VE,MI LAHKO PROSIM NAPIŠE IME ZEMLJIŠČA OZ.KAMPA,KJER BI LAHKO PRIKOLICA NEOMEJENO STALA,TUDI POZIMI?

Vnaprej hvala za pomoč,z tem vprašanjem sem se že obrnila na Upravne enote dveh krajev a mi še nič niso odgovorili...

P.S:
Ali bo v redu da sem se obrnila na Upravno Enoto z tem vprašanjem,ker bova s sinom MORALA UREDITI TUDI ZAČASNO ali stalno PRIJAVO na tem zemljišču kjer bo prikolica stala?

Pozdrav.

Odgovor Napisal/-a: zorank

Brez avatarja
zorank je odsoten
zorank
Prispevki: 9
Pridružen: Pe Feb 01, 2019 2:00 pm

Bivalna prikolica IN ZEMLJIŠČE kjer LAHKO stoji

Objavljeno: To Jul 25, 2017 4:59 pm

Poskusi z svojim vprašanjem še na forumu Pod svojo streho.Mislim da je tam neka tema z tem vprašanjem.

Odgovori