Oglasi:

Kamp Planik

Vse o hrvaških kampih

Odgovori

Odgovor Napisal/-a: Lenča

Brez avatarja
Lenča je odsoten
Lenča
Prispevki: 2
Pridružen: Pe Feb 01, 2019 2:02 pm

Kamp Planik

Objavljeno: Ne Avg 25, 2013 8:34 pm

Pozdravljeni,
zanima me, ali ima kdo izkušnje s kampom Planik (Ražanac, Zadar), še posebej z najemom šotora? Odpravljamo se v 2. tednu septembra in Zadra z okolico prav nič ne poznam. Imam dva majhna otroka (5 in 2 leti) in ker zaenkrat ne kaže najbolje z vremenom, me zanimajo tudi kakšne obmorske dejavnosti... Se da npr. kaj kolesariti (z otroki v prikolici) - npr. do Zadra, daljši sprehodi ob obali itd... Koliko je dejansko kamp oddaljen od morja? Je to surferski plac (=veliko vetra?) ali je obala v zavetrju?
Njihovo stran sem pregledala, pa me vseeno še zanimajo dejanske izkušnje:)
Hvala!
Alenka

Odgovor Napisal/-a: Kastko

Brez avatarja
Kastko je odsoten
Kastko
Prispevki: 25
Pridružen: Pe Feb 01, 2019 1:59 pm

Kamp Planik

Objavljeno: Sr Avg 28, 2013 4:21 pm

tudi mene zanima kolk je dejansko kamp odmaknjen od plaže oz morja, na vaši strani piše 300m, sam ko pa gledam zemljevid se mi pa zdi dlje. Lahko kdo pove iz prve roke?

Odgovor Napisal/-a: avtokampi.si

Uporabniški avatar
avtokampi.si je odsoten
avtokampi.si
Prispevki: 2221
Pridružen: Pe Feb 01, 2019 1:59 pm

Kamp Planik

Objavljeno: Če Avg 29, 2013 5:44 am

smo šli sedaj računa preko google maps in je res kamp Planik od prve plaže cca 200 metrov več, tako da smo sedaj popravili na 500 metrov..do plaže iz kampa pelje pot po levi strani kraja pešpot.

s kolesom do Zadra ravno ne priporočam, je preveč prometa v zadnjih kilometrih pred mestom, če že boste imeli prikolico za otroke s seboj, potem jih peljite na ogled kraja Nin in tamkajšnjega kampa Zaton, kjer se lahko malce razgibate na tamkajšnjih igralih...drugače pa se lahko odpeljete na ogled Paklenice in kanjona reke Zrmanje

Odgovor Napisal/-a: BorisT

Brez avatarja
BorisT je odsoten
BorisT
Prispevki: 91
Pridružen: Pe Feb 01, 2019 2:00 pm

Kamp Planik

Objavljeno: Če Avg 29, 2013 11:10 am

Živjo! S tem kampom nimam izkušenj lahko ti pa povem,da je ta del Dalmacije precej vetroven.Ker imate majhne otroke ti odsvetujem kamp (šotor),ker je kmalu tema in hladno vsaj zjutraj.Nevem koliko je cena najema+ kampiranje ampak v razmislek za ta denar euro gor dol boste dobili APP ,ki je veliko bolj udoben v tem terminu.LP

Odgovori