Oglasi:

Kateri kampi primerni za šotor

Vse o hrvaških kampih

Odgovor Napisal/-a: ajtim

Brez avatarja
ajtim je odsoten
ajtim
Prispevki: 12
Pridružen: Pe Feb 01, 2019 2:03 pm

Kateri kampi primerni za šotor

Objavljeno: Sr Jan 29, 2014 6:13 pm

Pozdravjeni!
Ker smo totalni začetniki v kampiranju s šotori me zanima kateri kamping na hrvaškem je po vašem mnenju OK. Kampingov je celo morje mi pa bi radi kamping, ki je primeren za male otroke, zvečer in predvsem ponoči mirno pa da je tudi kje kaj sence.  Ker nismo kampirali na Hrvaškem že ogromno let smo povsem izgubili stik s temi informacijami.
Za vsakršno informacijo se vam zahvaljujem.
Hvala

Odgovor Napisal/-a: alexi m.

Brez avatarja
alexi m. je odsoten
alexi m.
Prispevki: 1
Pridružen: Pe Feb 01, 2019 2:04 pm

Kateri kampi primerni za šotor

Objavljeno: Če Jan 30, 2014 8:44 am

Ojla!
Nam je bilo zelo všeč na Rabu(San Marino) in Cresu(Kovačine).
Sama bi izbrala Cres, otroci pa Rab:)
Smo pa do sedaj vedno rezervirali parcelo.Letos je ne bomo.
Jo bomo pa mahnili v severno Dalmacijo.
LP

Odgovor Napisal/-a: mannya

Brez avatarja
mannya je odsoten
mannya
Prispevki: 9
Pridružen: Pe Feb 01, 2019 2:08 pm

Kateri kampi primerni za šotor

Objavljeno: Pe Jun 06, 2014 7:25 pm

Kamp primeren ta otroke, z veliko sence je Straško. Otroci imajo čez dan zelo dosti početi, vsako leto pa je bolj družinski kamp in je po 21 uri v kampu že mir. Plaža je primerna za otroke, prav tako je po celem kampu polno igral. Mi smo bili lani v kampu in sploh nismo vedeli, da imamo otroka zraven. Otroci so se zelo zaigrali na igralih.

Odgovor Napisal/-a: baluf

Brez avatarja
baluf je odsoten
baluf
Prispevki: 12
Pridružen: Pe Feb 01, 2019 2:10 pm

Kateri kampi primerni za šotor

Objavljeno: Sr Feb 08, 2017 7:50 pm

Počasi bo potrebno rezervirati parcelo nejke na jadranu, zanima me če kdo priporoča kakšen kamp kjer se lahko postavi  šotor v senci da je plaže blizu (del kampa) primerna za otroke. Najbolj mi je pa pomendno ,da so kamp mesta za šotore ločena od prikolic, kamperjev in mobilnih hišk. Zadnja letaopažam(na žalost) da so mobilne hiške preplavile kampe in da za šotore ni več prostora .
Kaj priporočate ?

Pa prosim ne Straško ker so mi  ljudje iz mobilnih hišk lani pokvarili dopust !

Odgovor Napisal/-a: avtokampi.si

Uporabniški avatar
avtokampi.si je odsoten
avtokampi.si
Prispevki: 2221
Pridružen: Pe Feb 01, 2019 1:59 pm

Kateri kampi primerni za šotor

Objavljeno: Če Feb 09, 2017 9:17 am

V Istri priporočamo ogled kampov na južnem delu npr. Pomer, Stupice, Medulin (v zadnjem delu kampa). Kamp Lanterna ima parcele za šotoriste verjetno predaleč od morja, so namreč čisto v levem delu kampa. Podobno ima kamp Polari odličen del desno od recepcije, ki pa je od morja oddaljen cca 200 metrov.

Na Krku mogoče kamp Ježevac ima parcele za šotoriste v delu nad športnim centrom, kamp KOvačine ima borov gozdiček v tekstilnem delu, samo je treba zelo zgodaj urediti rezervacijo. Kamp Bijar ima odličn senco in zelo veliko šotoristov. Priporočamo, desni del kampa, ki je tudi ob morju neparceliran, je pa plaža malce slabša oz. bolj skalnata. Kamp Čikat ima veliko sence in tudi zelo veliko je šotoristov tam. So pa cenovno ugodnejše parcele bolj na vrhu kampa, v bližini novega vodnega parka. Kamp Lopari ima v osrednjem delu kar nekaj sence in neparceliran del je na travnati površini. Kamp Zdovice v Valunu je samo za šotoriste, samo nima pa ravno odlične sence oz. tiste parcele, ki jo imajo, so na ozkih terasah.
Sicer pa mi vedno šotoristom priporočamo Dalmacijo - otok Hvar je odličen npr. kampi Holiday, Lili, Grebišče, Petarčica, Vira ali pa kampi na Pelješcu npr. v Mokalu malce pred Orebićem so trije majhni družinski kampi s terasastimi parcelami samo za šotoriste  - kampi Ponta, Vala, Adriatic..

Odgovor Napisal/-a: baluf

Brez avatarja
baluf je odsoten
baluf
Prispevki: 12
Pridružen: Pe Feb 01, 2019 2:10 pm

Kateri kampi primerni za šotor

Objavljeno: Če Feb 09, 2017 7:44 pm

Hvala za odgovor ,tudi sam sem razmišljal o dalmaciji,  predvsem šotoristom prijazni kampi z senco, če kamp upraviči ceno mi ni toliko važna cena mi lahko priporočate še kakšne kampe v Dalmaciji ?

Še enkrat hvala za odgovor.

Odgovor Napisal/-a: Romzi

Brez avatarja
Romzi je odsoten
Romzi
Prispevki: 77
Pridružen: Pe Feb 01, 2019 2:01 pm

Kateri kampi primerni za šotor

Objavljeno: To Feb 21, 2017 11:37 am

Oba kampa v Lovištu.

Odgovor Napisal/-a: avtokampi.si

Uporabniški avatar
avtokampi.si je odsoten
avtokampi.si
Prispevki: 2221
Pridružen: Pe Feb 01, 2019 1:59 pm

Kateri kampi primerni za šotor

Objavljeno: To Feb 21, 2017 12:56 pm

Se pravi Đenka in Lupis..a nimata mogoče malce premalo sence? Samo vprašamo, ker drugače sta oba odlična kampa, še posebej Lupis :)

Odgovor Napisal/-a: Romzi

Brez avatarja
Romzi je odsoten
Romzi
Prispevki: 77
Pridružen: Pe Feb 01, 2019 2:01 pm

Kateri kampi primerni za šotor

Objavljeno: Pe Feb 24, 2017 1:03 pm

V Đenki smo bili že ene 3x. Sence dovolj, za šotore še toliko bolj. So oljke že prav lepo zrasle. Lani pa so bili znanci tudi s šotorom v Lupisu (če ne celo 3 tedne), pa tudi ni nič potožil zaradi (pre)slabe sence. v Lovištu težko zgrešiš :-)

Odgovor Napisal/-a: baluf

Brez avatarja
baluf je odsoten
baluf
Prispevki: 12
Pridružen: Pe Feb 01, 2019 2:10 pm

Kateri kampi primerni za šotor

Objavljeno: Po Mar 12, 2018 8:13 pm

Evo leto je naokoli,lani smo se potem odločili za Hvar kamp Vira. Bili smo zelo zadovoljni priporočam.
Kamp je majhen ,miren PRIJAZEN ZA ŠOTORISTE...
Torej kam pa letos, žena noče več tako daleč ,ker ima težave z vožnjo vozim sam...
Najdlje nekje do Šibenika,severna dalmacija mogoče kvarner, kaj priporočate?

Odgovori