Oglasi:

Kamp Indije - Banjole

Vse o hrvaških kampih

Odgovori

Odgovor Napisal/-a: *Morska zvezda*

Brez avatarja
*Morska zvezda* je odsoten
*Morska zvezda*
Prispevki: 10
Pridružen: Pe Feb 01, 2019 2:03 pm

Kamp Indije - Banjole

Objavljeno: To Feb 04, 2014 10:26 am

Lepo pozdravljeni.
Z družino se odločamo, da bi z letošnjo sezono spremenili destinacijo pavšala in se preselili v kamp Indije. Iz kampa smo prejeli odgovor, da imajo proste parcele za pavšaliste, bi pa nam vseeno zelo prav prišlo še kakšno mnenje iz prve roke.
Lansko leto smo šli na ogled kampa in nam je bil všeč, predvsem zaradi svoje preprostosti in naravnega terena. Umetno narejeni in zgužvani kampi nas nekako niso prepričali.
Zelo bi bila vesela kakšnega komentarja.
Hvala!

Odgovor Napisal/-a: daaaada

Brez avatarja
daaaada je odsoten
daaaada
Prispevki: 20
Pridružen: Pe Feb 01, 2019 2:04 pm

Kamp Indije - Banjole

Objavljeno: To Feb 04, 2014 10:36 am

Mi smo bili v kampu-res je narava,mir...   vendar preveč !
Nič se ne dogaja, tudi Banjole same so dokaj pusto mesto, v bližini pa ni nič konkretnega !!! Sicer hvala bogu, da je toliko raznovrstnih kampov, vsak si lahko najde sebi primernega po ceni, gužvi, naravi, dogajanju, bližini mesta.....
LP,
Kolmaj čakam pomlad in morje...

Odgovor Napisal/-a: *Morska zvezda*

Brez avatarja
*Morska zvezda* je odsoten
*Morska zvezda*
Prispevki: 10
Pridružen: Pe Feb 01, 2019 2:03 pm

Kamp Indije - Banjole

Objavljeno: To Feb 04, 2014 7:47 pm

Hvala za informacije.

Ker imamo majhne otroke, so nam ljubši bolj umirjeni kampi. Res pa je, da je bolj žalostno vse skupaj, če se tudi sem in tja čisto nič ne dogaja :-).

So kakšne izkušnje z okoliškimi kampi, nekje od Fažane do Banjol?
Mogoče veste če še kje jemljejo pavšaliste?

Lp

Odgovor Napisal/-a: zzgagica

Brez avatarja
zzgagica je odsoten
zzgagica
Prispevki: 2
Pridružen: Pe Feb 01, 2019 2:00 pm

Kamp Indije - Banjole

Objavljeno: So Feb 08, 2014 12:29 pm

Mi smo imeli lani paušal v Indijah pa so kar lepi spomini. Klima je tam fantastična, res noro diši po borovcih. kamp je čist-tudi v top sezoni so čistilke drgnile kot nore. Tople vode nikoli ni zmanjkalo. Ponoči je res mir. Edino takrat ko imajo žur na terasi (kar je bilo,lani enkrat na teden, ker ni interesa). Zato ko,boste iskali parcelo, ne iščite tam okoli, saj je zelo glasno.
Preden smo rezervirali parcelo je bilo kar nekaj težav s tem, ker naj bi bila že vsaka parcela, ki smo jo navedli že kao rezervirana. na koncu, ko sem rekla, da gremo drugam pa se je le našla ena. in poleti parcele niso bile zasedene s paušalisti ... šefica je bojda od lani nova in ta zna včasih zatežiti, drugače pa je kamp super!
Aha še to: trgovina je bila edino bogo založena. V top,sezoni je imela celo meso, potem pa čedalje manj stvari. imaš pa pred kampom stojnico s sadjem in zelenjavo.
Če te še kaj konkretnega zanima, pa le vpraši.

Odgovori