Oglasi:

Kamp Pineta Fažana - informacije iz kampa

Vse o hrvaških kampih

Odgovor Napisal/-a: marty75

Brez avatarja
marty75 je odsoten
marty75
Prispevki: 14
Pridružen: Pe Feb 01, 2019 2:00 pm

Kamp Pineta Fažana - informacije iz kampa

Objavljeno: Sr Mar 28, 2012 10:51 am

Pozdravljeni,
ali morda kdo ve, da je kamp Pineta v Fažani pred kratkim res kupil nek Italijan in kaj to pomeni za nas povšaliste?
Mi smo bili tam  pred tremi tedni in ni bilo nikjer videti ničesar, še rampe v sam kamp ni več.
Lp in hvala za odgovor!

Odgovor Napisal/-a: indesit

Brez avatarja
indesit je odsoten
indesit
Prispevki: 1
Pridružen: Pe Feb 01, 2019 2:00 pm

Kamp Pineta Fažana - informacije iz kampa

Objavljeno: Po Apr 02, 2012 10:37 am

lep pozdrav vsem kamperjem ce mi lahko povete kako je v fazani pineta

Odgovor Napisal/-a: marty75

Brez avatarja
marty75 je odsoten
marty75
Prispevki: 14
Pridružen: Pe Feb 01, 2019 2:00 pm

Kamp Pineta Fažana - informacije iz kampa

Objavljeno: Po Apr 02, 2012 11:07 am

MI smo bili prejšnjo sezono zelo zadovoljni tako, da komaj čakamo 1.maj, da se vrnemo

Odgovor Napisal/-a: avtokampi.si

Uporabniški avatar
avtokampi.si je odsoten
avtokampi.si
Prispevki: 2221
Pridružen: Pe Feb 01, 2019 1:59 pm

Kamp Pineta Fažana - informacije iz kampa

Objavljeno: Po Apr 02, 2012 12:43 pm

mi smo dobili samo to fotko, kjer naj bi uredili nekaj novega ali trgovino ali restavracijo - glede lastništva pa ne vemo, ker je ta kamp lani prevzela spet neka firma Brijuni Riviera, ki bo verjetno cel kompleks prodala naprej - je pa v planu na tem mestu izgradnja turističnega resorta.


avtokampi.si2012-04-02 14:44:55

Odgovor Napisal/-a: princeska

Brez avatarja
princeska je odsoten
princeska
Prispevki: 5
Pridružen: Pe Feb 01, 2019 2:00 pm

Kamp Pineta Fažana - informacije iz kampa

Objavljeno: Ne Apr 08, 2012 1:35 pm

Živjo,
včeraj smo šli plačat pavšal za sezono 2012. To kar vidite na zgornji sliki je nova trgovina. Tam kjer je bila restavracija (podrtija od restavracije) bo zdaj nova trgovina). Podrel se bodo hišice ob morju (desno od kafiča) in zgradile se bodo "luksuzne parcele ob morju" - elektrika in voda na parceli, ki ne bodo cenejše od 3000 eur. Tako nam je včeraj razložil direktor kampa. Ostale parcele bodo ostale po ceni 1650 eur. Pozabili pa smo vprašat, kaj je s to prodajo, saj smo tudi mi letos slišali nekaj o tem, ko smo konec sezone zapuščali kamp.
Tiste, ki zanima kako je v kampu: je lušten družinski kamp, nič kaj fensi, ampak zelo prisrčen. Ponoči je mir, nihče ne teži, tudi če si občasno malo glasen.  Letos bo v kampu BAJNA gužva, ker so vsi navalili na ta kamp, ki je še edini tako poceni - cela Istra je dvignila pavšale. Naredili so še 25 novih parcel, ki so že vse razprodane. Nam je zelo žal, da nismo naše rezevirali že lani, ampak kdo hudiča je pa vedel, da bo letos cela Istra rinila v Pineto :)

Odgovor Napisal/-a: princeska

Brez avatarja
princeska je odsoten
princeska
Prispevki: 5
Pridružen: Pe Feb 01, 2019 2:00 pm

Kamp Pineta Fažana - informacije iz kampa

Objavljeno: Ne Apr 08, 2012 1:39 pm

[QUOTE=marty75] Pozdravljeni,
ali morda kdo ve, da je kamp Pineta v Fažani pred kratkim res kupil nek Italijan in kaj to pomeni za nas povšaliste?
Mi smo bili tam  pred tremi tedni in ni bilo nikjer videti ničesar, še rampe v sam kamp ni več.
Lp in hvala za odgovor!
[/QUOTE]
Rampa bo zdaj nižje, ker je bila prej na zemljišču fažanske občine.
Upam da ste že plačali pavšal, ker parcel ni več Confused Mi smo ostali brez naše, smo zdaj na neki novi.

Odgovor Napisal/-a: marty75

Brez avatarja
marty75 je odsoten
marty75
Prispevki: 14
Pridružen: Pe Feb 01, 2019 2:00 pm

Kamp Pineta Fažana - informacije iz kampa

Objavljeno: To Apr 10, 2012 6:47 am

Princeska:
prisrčna hvala za tako izčrpen odgovor.Ko smo bili dol pred mesecem dni niso še nič renovirali niti ni bilo nikogar v kampu.Ja to glede rampe sem nekaj slišala, da bo prestavljena, kar je tudi normalno se mi zdi. Lepo bo tudi, ko bodo podrli tiste podrtije ob moju, ker tam stojijo že vrsto let čisto zanemarjene. Spomnim se še cca.20 let nazaj, ko sem hodila na morje s svojimi starši, so bile tam enake kot sedaj. Zato mislim,da je vzgledno za kamp, da jih odstrani. Bojim pa se, da bodo cene kampa zaradi vseh teh sprememb močno narasle.Ni mi pa ravno jasno kako ste ostali brez parcele če ste imeli na njej prikolico. Saj vendar pravijo, da moraš pavšal plačati do 1.5.2012, vsaj tako je meni odgovorila šefica recepcije. Lep pozdrav

Odgovor Napisal/-a: princeska

Brez avatarja
princeska je odsoten
princeska
Prispevki: 5
Pridružen: Pe Feb 01, 2019 2:00 pm

Kamp Pineta Fažana - informacije iz kampa

Objavljeno: Sr Apr 11, 2012 1:09 pm

Marty:
Moraš poklicat direktorja en dan prej, da se dogovoriš  kdaj lahko prideš. On je ponavadi tam od 10-14 ure in čez vikende 8-12 ure. Mi prikolice nikoli ne puščamo v kampu in ker lani nismo rezervirali parcele vnaprej, nas je nekdo prehitel. Lani smo vzeli parcelo šele v začetku junija in je bilo še kar nekaj parcel prostih, tako da smo za letos enako mislili - da v tem kampu tako ali tako ni gužve. Napaka, letos totalen naval, menda so ljudje že februarja rezervirali parcele.... Še dobro da smo konec marca že poklicali diektorja.
Kar se cen tiče, se ne bodo podražili pavšali, razen tisti luksuzni ob morju ki bodo na novo. Direktor pravi da ostali bodo pavšali ostanejo po stari ceni. No, če bodo pa v WCeje investirali, bo pa cena definitvno poskočila....Kar se pa odstranitve hišic tiče - menda so šele letos, pred enim mesecem dobili dovoljenje za odstranitev objektov. Očitno birokracija na hrvaškem enako tako dolgo melje kot pri nas LOL

Odgovor Napisal/-a: marty75

Brez avatarja
marty75 je odsoten
marty75
Prispevki: 14
Pridružen: Pe Feb 01, 2019 2:00 pm

Kamp Pineta Fažana - informacije iz kampa

Objavljeno: Pe Apr 13, 2012 12:48 pm

Mislim, da bodo 1.5. vsi prisotni na recepciji, tako, da nimam skrbi glede plačila. Ja res je lani je bilo novih 80 pavšalistov in, ko se je sezona počasi že zaključevala sem slišala, da so predvidene nove parcele za katere pa je bilo izjemno zanimanje " tudi naši kolegi so konec avgusta iskali parcelo in jo komaj dobili ter zaarali ".Ja ta kamp je res oblegan zadnji dve leti.
Me veseli, da ostanejo cene za nas nespremenjene, kajti tu se dobro počutimo in naši malčki komaj čakaj vsake vrnitve.
Ja če bodo pa WC-je urejali bo pa cena definitivno narasla za par 100€.

Odgovor Napisal/-a: gsatalema

Brez avatarja
gsatalema je odsoten
gsatalema
Prispevki: 54
Pridružen: Pe Feb 01, 2019 2:01 pm

Kamp Pineta Fažana - informacije iz kampa

Objavljeno: Ne Sep 09, 2012 4:10 pm

Kaj novega se dogaja v kampu? Kaj novega načertujejo za sezono 2013? Baje lahko plačaš pavšal v dveh delih - drži in do kdaj?

Odgovori