Oglasi:

Kamp Jure Makarska

Vse o hrvaških kampih

Odgovor Napisal/-a: Life

Brez avatarja
Life je odsoten
Life
Prispevki: 33
Pridružen: Pe Feb 01, 2019 1:59 pm

Kamp Jure Makarska

Objavljeno: Če Avg 14, 2014 2:44 pm

veš kaaj tristy08, vsak poda svoje mnenje, če  ti je prav al pa ne.
Naša destinacija ni bil kamp Jure, smo se pa med potjo ustavili, da smo pogledali kako izgleda in, če bil morda primeren enkrat v prihodnosti.
Zato ne govori o rečeh o katerih se ti niti ne sanja, ok?
btw....Gužva na plaži je eno, bit kot sardina eden zraven drugega, je pa čisto nekaj drugega.

Odgovor Napisal/-a: tristy08

Brez avatarja
tristy08 je odsoten
tristy08
Prispevki: 8
Pridružen: Pe Feb 01, 2019 2:08 pm

Kamp Jure Makarska

Objavljeno: Če Avg 14, 2014 5:47 pm

Life kje na Hrvaškem konec julija ni gužva(sardele,sardine krapi)?Potem je najbolje,da se greš robinzona ali pa najdi kamp za 30 ljudi. Prav je da poveš svoje mnenje tako kot ga jaz.Ampak te ne razumem. Kaj si pričakoval za 30k.? Imam občutek,da si zoprn kjerkoli se pojaviš in ti ni nič všeč in želiš za malo denarja še pleničke zravn


Odgovor Napisal/-a: totek

Brez avatarja
totek je odsoten
totek
Prispevki: 11
Pridružen: Pe Feb 01, 2019 2:09 pm

Kamp Jure Makarska

Objavljeno: Po Avg 18, 2014 8:09 pm

takole povem bil, videl, odšel ,plaža daleč cena prevelika za kamp ki ti sploh tolliko ne ponuja dam primer kampa Sirene ali kamp Danijel od omiša odaljena cca 10 km plaža poleg kampa mir v kampu cena ugodna prijazni in pomembno da nimaša galame zvečer kamp za odih priporočam

Odgovor Napisal/-a: smoky112

Brez avatarja
smoky112 je odsoten
smoky112
Prispevki: 6
Pridružen: Pe Feb 01, 2019 2:09 pm

Kamp Jure Makarska

Objavljeno: To Avg 19, 2014 7:21 am

Totek....malce sem preverila še kampa, ki si ju omenil. Ste kdaj kampirali tam? Kako je v kampu Danijel - parcele za šotore, urejenost kampa, plaže, je kakšna peš pot do mesta?
Hvala za info Wink

Odgovor Napisal/-a: totek

Brez avatarja
totek je odsoten
totek
Prispevki: 11
Pridružen: Pe Feb 01, 2019 2:09 pm

Kamp Jure Makarska

Objavljeno: To Avg 19, 2014 5:53 pm

pozdravljen kamp Danijel je v strmem pobočju ima parcele v terasah če greš zdaj ziher dobiš parcelo zraven morja in plaže 5 m ful blizu bil sem z družino 2 otroka 2 odrasla v avgustu 185kn na dan hladilnik gratis,smo bli zadovoljni edino če želiš v mesto recimo Omiš moraš z avtom ker to je v bistvu naselje in je od Omiša odaljeno cca 7 km kamp je ok sanitarije so za obnovit so sicer starejše ampak čiste ženski del je obnovljen moški pa ne bili smo 12 dni bilo je ok morje krisalno plaža kamenčki

Odgovor Napisal/-a: avtokampi.si

Uporabniški avatar
avtokampi.si je odsoten
avtokampi.si
Prispevki: 2221
Pridružen: Pe Feb 01, 2019 1:59 pm

Kamp Jure Makarska

Objavljeno: Po Feb 19, 2018 6:51 pm

Samo informacija - kamp Jure Makarska se zapira, ker naj bi na območju kampa zgradili hotel. So se pa stari lastniki kampa preselili v kamp Milo Moje pri Drveniku - http://www.avtokampi.si/kamp/2/678/Milo-Moje/

Odgovori