Oglasi:

Kamp Njivice - informacije iz kampa

Vse o hrvaških kampih

Odgovor Napisal/-a: halozan

Brez avatarja
halozan je odsoten
halozan
Prispevki: 48
Pridružen: Pe Feb 01, 2019 2:01 pm

Kamp Njivice - informacije iz kampa

Objavljeno: So Mar 03, 2018 11:23 am

najeti za 270€ na dan.... lani so bile polne, tudi iz SLO jih najemajo, ker so se naši otroci družili z enimi od teh...
saj lokacija je dobra, samo cena pa ne... ampak, vsakemu svoje..

Odgovor Napisal/-a: halozan

Brez avatarja
halozan je odsoten
halozan
Prispevki: 48
Pridružen: Pe Feb 01, 2019 2:01 pm

Kamp Njivice - informacije iz kampa

Objavljeno: Po Maj 14, 2018 7:45 am

Je bil kdo že kaj v Njivicah? Kakšno je letos stanje?

Odgovor Napisal/-a: avtokampi.si

Uporabniški avatar
avtokampi.si je odsoten
avtokampi.si
Prispevki: 2221
Pridružen: Pe Feb 01, 2019 1:59 pm

Kamp Njivice - informacije iz kampa

Objavljeno: Po Maj 14, 2018 7:23 pm

Zaenkrat so urejene nove mobilne Prestige z bazeni..do konca junija naj bi uredili še vse ostalo - bomo videli, kako bo s tem rokom, ker ob tem sedaj vse gradbene sile usmerjajo v dokončanje novih apartmajskih vil tam proti mestu. Dokončali naj bi recepcijo in uredili tisti osrednji del kampa. Mi gremo na Krk zopet konec meseca maja in takrat obiščemo tudi Njivice.
[TUBE]mffo76yrXTw[/TUBE]
avtokampi.si2018-05-14 21:24:06

Odgovor Napisal/-a: obmat

Brez avatarja
obmat je odsoten
obmat
Prispevki: 72
Pridružen: Pe Feb 01, 2019 2:01 pm

Kamp Njivice - informacije iz kampa

Objavljeno: To Maj 22, 2018 9:34 am

V kampu se sedaj še zmeraj dela na veliko, rok za dokončanje imajo 15.6., glede na to da se takrat začne glavna sezona, po tem naj ne bi smeli več delat koliko sem obveščen. Mi imamo recepcijo "pred nosom", tako da tudi čez  vikend z deli začnejo ob 8. zjutraj ružit, betonirat, žagat...ni glih prijetno glede na to, da si na dopustu. Ko smo lani eno soboto dva tedna po odprtju kampa sami hoteli nekaj delat, pa so nam takoj vse prepovedali, ker bi ljudi v kampu motili. Ampak to so dvojna merila, oni lahko mi pa ne. :)

Odgovor Napisal/-a: halozan

Brez avatarja
halozan je odsoten
halozan
Prispevki: 48
Pridružen: Pe Feb 01, 2019 2:01 pm

Kamp Njivice - informacije iz kampa

Objavljeno: Po Jun 11, 2018 7:47 am

Kakšno je sedaj stanje, še je vedno gradbišče?
Torej letos bo nova recepcija in bazen, trgovina pa ostaja enako kot lani?

Odgovor Napisal/-a: avtokampi.si

Uporabniški avatar
avtokampi.si je odsoten
avtokampi.si
Prispevki: 2221
Pridružen: Pe Feb 01, 2019 1:59 pm

Kamp Njivice - informacije iz kampa

Objavljeno: Po Jun 11, 2018 11:47 am

Mi gremo zdaj en dan spet na ogled in javimo - recepcija se dela, nimamo pa informacij glede osrednjega dela z igriščem in lokalom. Trgovina bo letos na enaki ravni kot lani - kiosk.

Odgovor Napisal/-a: obmat

Brez avatarja
obmat je odsoten
obmat
Prispevki: 72
Pridružen: Pe Feb 01, 2019 2:01 pm

Kamp Njivice - informacije iz kampa

Objavljeno: Če Jun 14, 2018 12:06 pm

Avtokampi.si, če boste imeli kakšne informacije prosim, če boste napisali. Sam sedaj ta vikend ne grem dol, pa me res zanima, če so uspeli recepcijo dokončat, glede na to da je jutri 15.6.2018. V ponedeljek je bilo stanje še takšno, da je bilo okoli bolj kot ne vse gradbišče. Smile Kar se tiče bazenov, pa so en bazen tako zasipali z zemljo oz. zravnali,  tako da bo na koncu samo eden namesto dveh, kolikor sem si to ogledal.

Odgovor Napisal/-a: avtokampi.si

Uporabniški avatar
avtokampi.si je odsoten
avtokampi.si
Prispevki: 2221
Pridružen: Pe Feb 01, 2019 1:59 pm

Kamp Njivice - informacije iz kampa

Objavljeno: Pe Jun 15, 2018 9:51 am

Tako izgleda kamp Njivice sredi junija - dela na recepciji in osrednjem delu potekajo, ampak kot kaže bo to odprto v začetku julija. Sicer pa je kamp lepo zaseden, vsaj glede na to, da je sedaj turistična luknja od 23.6., ko ni nobenih praznikov.

avtokampi.si2018-06-15 11:53:42

Odgovor Napisal/-a: tyby

Brez avatarja
tyby je odsoten
tyby
Prispevki: 6
Pridružen: Pe Feb 01, 2019 2:12 pm

Kamp Njivice - informacije iz kampa

Objavljeno: Po Jun 18, 2018 12:22 pm

Sramota za kamp Njivice! Ene recepcije, otroškega igrišča in otroškega bazenčka niso sposobni v treh letih spraviti skupaj. Gradbišče sredi kampa.
Da ne govorimo, da je v kampu premalo tušev. Lani so obesili ogromen plakat "novo 2018", kjer naj bi stal nov sanitarni blok, pa ga ne bo.
Na plaži en plačljiv tuš, pod katerim so postavljeni ležalniki, v kampu pa skupaj 20, 25 tušev za preko 1000 ljudi. Ne vem, če si predstavljate vrsto žensk in otrok zvečer pred tuši Angry Vsak dan eno uro porabimo samo za tuširanje v svinjskih tuših, ker jih ob tolikšnem številu ljudi pač ne morejo sproti čistiti. In otroški wc ter pralni stroj na sredi ženskega wc-ja Confused
Ali ne bi bilo logično, da so otroški wc-ji in tuš dostopni od zunaj, da lahko tudi očetje pospremijo otroke ali pa grejo otroci sami ne da bi si razbili glavo na mokrih ploščicah mimo ženskih tušev?
Gradijo nove bungalove, plaže pa so že tako nabasane, da ljudje hodijo eden čez drugega. Ko bi vsaj še kakšen bazen zgradili, da bi vsaj nekaj ljudi umaknili s plaže.
V glavnem, po ogledu drugih kampov nas v Njivicah več ne vidijo.

Odgovor Napisal/-a: avtokampi.si

Uporabniški avatar
avtokampi.si je odsoten
avtokampi.si
Prispevki: 2221
Pridružen: Pe Feb 01, 2019 1:59 pm

Kamp Njivice - informacije iz kampa

Objavljeno: Če Jun 21, 2018 9:06 am

Bi jih lahko povabili v kamp Šobec, da si ogledajo, kakšen objekt se zgradi od septembra do maja...

avtokampi.si2018-06-21 11:06:55

Odgovori