Oglasi:

Kamp Njivice - informacije iz kampa

Vse o hrvaških kampih

Odgovor Napisal/-a: nala14

Brez avatarja
nala14 je odsoten
nala14
Prispevki: 10
Pridružen: Pe Feb 01, 2019 2:04 pm

Kamp Njivice - informacije iz kampa

Objavljeno: Ne Nov 23, 2014 9:34 am

Mi nismo nič od tega postavili, takšno parcelo smo dobili že ob najemu od kampa. Pa da so nam dali rok do marca, aprila bi se še odločli, v tako kratkem času, ko v službi ne moremo dobit dopusta, pa ne gre. In zopet ponavljam, ne jezi me to da je treba stvari odstranit, jezi me to, da sem bila oktobra dol pa niso nič rekli in jezi me tako kratki čas, ki so nam ga dali glede nato, da je pred nami zima.

Odgovor Napisal/-a: Enja

Brez avatarja
Enja je odsoten
Enja
Prispevki: 1
Pridružen: Pe Feb 01, 2019 2:09 pm

Kamp Njivice - informacije iz kampa

Objavljeno: Ne Nov 23, 2014 11:36 am

v Njivicah se na veliko dela, elektrika je, vode ni.
Mi na parceli nismo gradili, tlakovali,ogrejevali inp. ničesar sami. Parcelo z stacionirano prikolico smo pred leti kupili in jo koristili. Vsako leto smo brez težav podaljšali pogodbo. Seveda imamo betonirano ploščo pod prikolico, tlakovan predprostor in nadstrešek.
Zanima me ali ima kdo informacije o stroških, ki ti jih (glede na njihovo obvestilo) lahko zaračunajo, v kolikor sam ne odstraniš vsega zahtevanega? Ali obstaja kakšna pravna podlaga za napisano v obvestilu?
Mi bi iz kempa odpeljali prikolico, ostalo bi pustili, da uredijo sami.
Seveda, do tega ne bi prišlo, če bi bilo vodstvo kampa že v preteklosti bolj dosledno glede zahtev in pravil.
Vsaka informacija je dobrodošla.

Odgovor Napisal/-a: Kvisko

Brez avatarja
Kvisko je odsoten
Kvisko
Prispevki: 18
Pridružen: Pe Feb 01, 2019 2:04 pm

Kamp Njivice - informacije iz kampa

Objavljeno: Po Nov 24, 2014 12:28 pm

Pozdravljeni,tudi mi smo dobili pošto da moramo odmakniti vse s parcele,ker naj bi rušili vse kar je pod cesto.Zdi se mi pa zelo neodgovorno in nesramno od vodstva campa,da to niso sporočili že prej.Letos konec avgusta sem govoril z Lukatom(Majcen)in mi je rekel da ne bo potrebno premikati naše prikolice na drugo parcelo ampak da moramo samo nadstrešek in betonirane stvari odmakniti s parcele.Se pravi da je G.Luka Majcen lagal ko me je gledal v oči.Kako zdaj pozimi vse to podreti in pospraviti ko pa dopusta ni več?(lažje bi to bilo poleti prestavit ko imaš sosede ki ti lahko pomagajo.)Skratka sramota za kopletno vodstvo kampa.Tožba sledi 100%

Odgovor Napisal/-a: goahead

Brez avatarja
goahead je odsoten
goahead
Prispevki: 32
Pridružen: Pe Feb 01, 2019 2:00 pm

Kamp Njivice - informacije iz kampa

Objavljeno: Po Nov 24, 2014 1:49 pm

[QUOTE=Kvisko] Pozdravljeni,tudi mi smo dobili pošto da moramo odmakniti vse s parcele,ker naj bi rušili vse kar je pod cesto.Zdi se mi pa zelo neodgovorno in nesramno od vodstva campa,da to niso sporočili že prej.Letos konec avgusta sem govoril z Lukatom(Majcen)in mi je rekel da ne bo potrebno premikati naše prikolice na drugo parcelo ampak da moramo samo nadstrešek in betonirane stvari odmakniti s parcele.Se pravi da je G.Luka Majcen lagal ko me je gledal v oči.Kako zdaj pozimi vse to podreti in pospraviti ko pa dopusta ni več?(lažje bi to bilo poleti prestavit ko imaš sosede ki ti lahko pomagajo.)Skratka sramota za kopletno vodstvo kampa.Tožba sledi 100%

[/QUOTE]

In kaj ti bo tožba.....31.12.2014 ti poteče pogodba in jim prav nič ne moreš. Luka je meni avgusta zatrdil, da sigurno letos ne bomo še pakirali.

Odgovor Napisal/-a: nala14

Brez avatarja
nala14 je odsoten
nala14
Prispevki: 10
Pridružen: Pe Feb 01, 2019 2:04 pm

Kamp Njivice - informacije iz kampa

Objavljeno: Po Nov 24, 2014 2:46 pm

No tako, nam oktobra, ko smo bili v Njivicah ni nič povedal, da bo treba kaj odstraniti, ko pa sem dobila dopis, mi je rekel, da so komaj izvedeli - kako če je pa vam to povedal že avgusta. Mislim sramota, da človek na takšnem položaju nima obraza. Kaj pa bo sedaj z našim zimovanjem, ki smo ga plačali že v naprej in velja do aprila? Nam bodo ta znesek vrnili? Sploh pa ne vem kdaj nam bo uspelo odstranit nadstrešek, tlakovce, saj je to dela za kar nekaj dni, dopusta ne morem sedaj dobit in tudi dol človek nima kje bit, razen seveda, da si plačamo hotel. 

Odgovor Napisal/-a: nala14

Brez avatarja
nala14 je odsoten
nala14
Prispevki: 10
Pridružen: Pe Feb 01, 2019 2:04 pm

Kamp Njivice - informacije iz kampa

Objavljeno: Po Nov 24, 2014 2:50 pm

Tudi mi imamo namen narediti tako, samo se bojim kakšne stroške bi potem oni nam zaračunali. Če pogodba poteče 31.12.2014 potem parcela od tega termina ni več naša, se pravi nas sploh lahko tirjajo za stroške?

Odgovor Napisal/-a: Kvisko

Brez avatarja
Kvisko je odsoten
Kvisko
Prispevki: 18
Pridružen: Pe Feb 01, 2019 2:04 pm

Kamp Njivice - informacije iz kampa

Objavljeno: Po Nov 24, 2014 4:35 pm

jutri grem v Njivice ker imam sestanek z Lukatom,me prav zanima kaj mi bo natvezil in katero novo parcelo mi bo ponudil.

Odgovor Napisal/-a: jessi

Brez avatarja
jessi je odsoten
jessi
Prispevki: 12
Pridružen: Pe Feb 01, 2019 2:09 pm

Kamp Njivice - informacije iz kampa

Objavljeno: Po Nov 24, 2014 8:26 pm

Kvisko javi kako se boš kaj dogovoril in kaj se kaj dogaja, če ljudje množično pospravljajo prikolice ali jih bodo kar doli pustili

Odgovor Napisal/-a: Kvisko

Brez avatarja
Kvisko je odsoten
Kvisko
Prispevki: 18
Pridružen: Pe Feb 01, 2019 2:04 pm

Kamp Njivice - informacije iz kampa

Objavljeno: Sr Nov 26, 2014 8:43 am

skratka....bil v Njivicah.Podreti je treba vse nadstreške.vse kar je fiksne betonske gradnje je treba zrušit.Betonski tlakovci oz.pralne plošče pod prikolico ali v baldehinu niso dovoljeni,v poštev pride samo les.Ograje so lahko visoke največ 75 cm.Tisti ,ki ne mislijo podreti kar je navedeno,morajo pisno napisati vodstvu kampa da se odpoveduje vsega kar je na parceli in se tako izognejo stroškom.Torej vsi pavšalisti ki so pod cesto morajo spakirat kovčke.Po pogovoru z Lukatom novih oziroma praznih parcel v kampu NI,razen če se nekdo odloči da gre ven iz kampa in se tako sprosti parcela.Torej dogaja se točno to,kar že par let govorijo da se vodstvo kampa želi znebiti prikoličarjev in da bi bilo čim več mobilnih hišk.Kamp bo odprt celo zimo,elektrika in voda BO v kampu v času prenove.Torej tisti ki mislite ostati v Njivicah kar veselo na delo.Lp

Odgovor Napisal/-a: jessi

Brez avatarja
jessi je odsoten
jessi
Prispevki: 12
Pridružen: Pe Feb 01, 2019 2:09 pm

Kamp Njivice - informacije iz kampa

Objavljeno: Sr Nov 26, 2014 11:07 am

KVISKO hvala, torej sedaj več ni delam biti al ne...ampak kar iti:)
Tudi glede stroškov je torej dovolj, da jim po mailu (Luki ali še bolje tudi na recepcijo) pošljemo  mail, da se lastnini odpovedujemo in tako ne bomo obremenjeni s stroški odstranitve. Je to dejstvo mogoče ti kdo podal pisno? Ker jim človek ravno ne more zaupati.
Še to ....na bolhi se že pojavljajo prodajalci prikolic, ki verjetno ne želijo pospraviti in bi jo nekomu za par dni prodali, potem pa naj ta nov lastnik spakira...ZATO POZOR vsem kupcem. Prav tako pa tudi prodajalcem, saj so oni pravno še najemniki parcele, četudi prikolico prodajo je njihova dolžnost, da pospravijo svojo parcelo,  morebitni nov lastnik prikolice bi moral pa odstraniti samo prikolico, ker nove najemne pogodbe za pavšal nov kupec ne bo dobil.
Kaj mogoče kdo ve kje bi lahko prikolico dali v zimovanje na Krku, če nam jo po tolikih letih uspe premakniti:)

Odgovori