Oglasi:

Kamp Njivice - informacije iz kampa

Vse o hrvaških kampih

Odgovor Napisal/-a: franci

Brez avatarja
franci je odsoten
franci
Prispevki: 37
Pridružen: Pe Feb 01, 2019 1:59 pm

Kamp Njivice - informacije iz kampa

Objavljeno: Po Nov 17, 2014 2:06 pm

Po moje je to normalno in tako je verjetno povsod po EU. Mi je pa žal za mnoge, ker so se tako trudili in vlagali v parcele, za katere so vedeli, da niso njihove....žal Cry

Odgovor Napisal/-a: avtokampi.si

Uporabniški avatar
avtokampi.si je odsoten
avtokampi.si
Prispevki: 2221
Pridružen: Pe Feb 01, 2019 1:59 pm

Kamp Njivice - informacije iz kampa

Objavljeno: To Nov 18, 2014 7:35 am

[QUOTE=goahead]Mi iz Njivic nismo dobili nič![/QUOTE]

Po naših informacijah naj bi dobili sporočilo le tisti, ki imajo pavšalne parcele na delu pod glavno cestno.

Odgovor Napisal/-a: kurkoff

Brez avatarja
kurkoff je odsoten
kurkoff
Prispevki: 21
Pridružen: Pe Feb 01, 2019 2:00 pm

Kamp Njivice - informacije iz kampa

Objavljeno: To Nov 18, 2014 7:12 pm

To prakso bi morali uveljaviti v vseh kampih. Pavšalist se bi smel ločiti od prehodnega gosta že na en kilometer.  Včasih sem jih poskušal razumet, pa ni šlo:
-prikolica, baldahin, predprostor, podaljšek predprostora, arafat, pokrita zunanja kuhinja, pokrit zunanji tuš, pokrito parkirišče za osebni avtomobil
-okoli celotnega posestva razno razna ograja, železna, lesena, betonska, iz bambusa.....
-betonirana ali tlakovana tla okoli prikolice, vkjučno z vsemi potkami katere vodijo do morja, wc-ja...
-nasajeno in gojeno zelenje in grmičevje, da le ni kakšnih pogledov na "parcelo"
-posajene vrtnine (paradajz, paprika....) in mnogo okrasni cvetlic
-betonirane škarpe v lastni režiji (veš, ker ima vsak drugačno)
-nekateri imajo čez celotno parcelo še XXL nadstrešek (od meje do meje)
-klima v predprostoru
-pralni stroj
-wc na parceli (bodisi v predprostoru bodisi kot zunanja kuhinja)
-ob vikendih, avti sorodnikov parkirani po vseh okoliških parcelah...
Meni to recimo niti ne izgleda niti se sam tega ne bi šel. Bi pa sam z veseljem stopil med pavšaliste, mogoče kdaj tudi bom. Trenutno pa nam je z avtodomom čisto fajn.
kurkoff2014-11-18 20:13:27

Odgovor Napisal/-a: goahead

Brez avatarja
goahead je odsoten
goahead
Prispevki: 32
Pridružen: Pe Feb 01, 2019 2:00 pm

Kamp Njivice - informacije iz kampa

Objavljeno: Če Nov 20, 2014 6:21 am

[QUOTE=avtokampi.si]
[QUOTE=goahead]Mi iz Njivic nismo dobili nič![/QUOTE]

Po naših informacijah naj bi dobili sporočilo le tisti, ki imajo pavšalne parcele na delu pod glavno cestno.
[/QUOTE]

Aha,...no mi smo tudi pod cesto.

Odgovor Napisal/-a: buxter

Brez avatarja
buxter je odsoten
buxter
Prispevki: 11
Pridružen: Pe Feb 01, 2019 2:02 pm

Kamp Njivice - informacije iz kampa

Objavljeno: Če Nov 20, 2014 6:52 am

No mi smo pa nad cesto (od recepcije proti prehodnim gostom, na desno).

Se pa strinjam z večino od vas. Nekatere parcelice so res ratale cigansko naselje. Mi smo tako že kupili in se nismo (še) odločili tlakovcev odstranit. Zdaj, ko smo se pač pogovarjali o tem, smo vsi nekako rekli, da je bolje, če jih ni in imamo spodaj pač pesek. Poravnano je, je pa bolj naravno.

Nekateri sosedje so si pa zidali prave graščine. Nekdo ima nekje 12X12m betonirano ploščo. Nekateri imajo zidane kuhinje, WC-je, tuše... Pa velik šotor čez prikolico, baldahin, gadafi, kuhinjo... Tako kot je omenil kurkof v vseh alineah...

Menim, da bo sedaj bolj urejeno, nekateri bodo imeli pa ogromno dela.

Odgovor Napisal/-a: goahead

Brez avatarja
goahead je odsoten
goahead
Prispevki: 32
Pridružen: Pe Feb 01, 2019 2:00 pm

Kamp Njivice - informacije iz kampa

Objavljeno: Če Nov 20, 2014 7:33 am

[QUOTE=buxter] No mi smo pa nad cesto (od recepcije proti prehodnim gostom, na desno).

Se pa strinjam z večino od vas. Nekatere parcelice so res ratale cigansko naselje. Mi smo tako že kupili in se nismo (še) odločili tlakovcev odstranit. Zdaj, ko smo se pač pogovarjali o tem, smo vsi nekako rekli, da je bolje, če jih ni in imamo spodaj pač pesek. Poravnano je, je pa bolj naravno.

Nekateri sosedje so si pa zidali prave graščine. Nekdo ima nekje 12X12m betonirano ploščo. Nekateri imajo zidane kuhinje, WC-je, tuše... Pa velik šotor čez prikolico, baldahin, gadafi, kuhinjo... Tako kot je omenil kurkof v vseh alineah...

Menim, da bo sedaj bolj urejeno, nekateri bodo imeli pa ogromno dela.[/QUOTE]

Se podpišem pod tole. Zakaj mi nismo dobili,...., mogoče zato ker imamo naravno urejeno parcelo brez betona in drugih priteklin.

Odgovor Napisal/-a: goahead

Brez avatarja
goahead je odsoten
goahead
Prispevki: 32
Pridružen: Pe Feb 01, 2019 2:00 pm

Kamp Njivice - informacije iz kampa

Objavljeno: Pe Nov 21, 2014 9:28 am

Zadeva je sledeča,....., tudi mi smo dobili dopis, vendar ni bil tako mil kot ga opisuješ ti @buxter. Pod cesto moramo spakirati!!!!!!!!!!!!!

Odgovor Napisal/-a: ms963

Brez avatarja
ms963 je odsoten
ms963
Prispevki: 26
Pridružen: Pe Feb 01, 2019 2:02 pm

Kamp Njivice - informacije iz kampa

Objavljeno: So Nov 22, 2014 7:43 pm

Pod kero cesto? pod glavno ali ono drugo?

Odgovor Napisal/-a: nala14

Brez avatarja
nala14 je odsoten
nala14
Prispevki: 10
Pridružen: Pe Feb 01, 2019 2:04 pm

Kamp Njivice - informacije iz kampa

Objavljeno: So Nov 22, 2014 8:06 pm

Mi smo nad glavno cesto, za kioskom. Odstraniti bi mogli tlakovce, nadstrešek,..do 15.01.2015, tako da Njivice zapuščamo, saj jim ne bomo mi urejal parcele potem pa še pavšal fino plačal, čez leto dve pa bodo tudi nam rekli naj spokamo.

Odgovor Napisal/-a: Bojans

Brez avatarja
Bojans je odsoten
Bojans
Prispevki: 44
Pridružen: Pe Feb 01, 2019 2:00 pm

Kamp Njivice - informacije iz kampa

Objavljeno: Ne Nov 23, 2014 8:59 am

[QUOTE=nala14] Mi smo nad glavno cesto, za kioskom. Odstraniti bi mogli tlakovce, nadstrešek,..do 15.01.2015, tako da Njivice zapuščamo, saj jim ne bomo mi urejal parcele potem pa še pavšal fino plačal, čez leto dve pa bodo tudi nam rekli naj spokamo.[/QUOTE]

Kdo je pa položil tlakovce, postavil nadstrešek in.....
Ali ne bi bilo normalno, da vsak počisti za seboj ?

Tudi v Ankaranu, Luciji, na Bledu in....kaj takega tudi pod razno ne bi dovolili; ko pa v Njivicah (in/ali drugod) to zahtevajo, potem pa užaljenost, razburjanje in ...odhod iz kampa !

Kam pa ?Bojans2014-11-23 09:59:50

Odgovori