Oglasi:

Kamp Njivice - informacije iz kampa

Vse o hrvaških kampih

Odgovor Napisal/-a: avtokampi.si

Uporabniški avatar
avtokampi.si je odsoten
avtokampi.si
Prispevki: 2221
Pridružen: Pe Feb 01, 2019 1:59 pm

Kamp Njivice - informacije iz kampa

Objavljeno: Po Maj 08, 2017 7:10 pm

Nam so ob zadnjem obisku namignili, da bodo recepcijo pustili narejeno tako kot je in z deli nadaljevali po končani sezoni, za bazene pa takrat še niso točno vedeli, ampak kot kaže, bodo tudi počakali na naslednje leto :(. Zdaj verjetno hitijo z dokončanjem del na parcelah, ker kmalu se bodo pričeli prazniki v Avstriji, Nemčiji in Italiji, pa še kamping rally bo junija v Njivicah in parcele morajo urediti, ker drugače bo zmanjkalo prostora.

Odgovor Napisal/-a: obmat

Brez avatarja
obmat je odsoten
obmat
Prispevki: 72
Pridružen: Pe Feb 01, 2019 2:01 pm

Kamp Njivice - informacije iz kampa

Objavljeno: Po Maj 08, 2017 7:38 pm

Mi smo bili sedaj dva vikenda doli in se, kot je napisano prej, da so se delale parcele, drugega ni delalo nič. Neuradno sem slišal, da dela na recepciji stojijo ker niso izvajalcu plačali in je podjetje katero gradi enostavno odšlo. Koliko je res na tem, pa je druga zgodba. Dejstvo pa je, da se 14 dni ni delalo nič, tudi pri bazenih ne. Če bi se to delalo kot se mora, bi to bilo narejeno. Isto v mestu, table da je prehod na lastno odgovornost, pa se je sezona že začela.

Odgovor Napisal/-a: zdrifko

Brez avatarja
zdrifko je odsoten
zdrifko
Prispevki: 95
Pridružen: Pe Feb 01, 2019 2:00 pm

Kamp Njivice - informacije iz kampa

Objavljeno: To Maj 09, 2017 5:17 am

Cele Njivice so eno veliko gradbišče. Od kampa pa do konca mesta. Promenada v mestu naj bi bila končana do 20.5.
V kampu naj bi se uredile samo parcele, bazeni in recepcija drugo leto.
Meni se zdi največji problem da v kampu niti pol litra vode ne moreš kupiti, saj ni ne trgovine ne neke trafike kjer bi prodajali osnovne stvari. Mislim da gostom ki pridejo kampirat ne bo ravno po godu da bodo morali za flašo vode v mesto. Sedaj to še gre poleti pri 40 stopinjah pa malo težje. Kar se mene tiče je to največji fail kampa ne toliko samo gradbišče.
zdrifko2017-05-09 07:18:53

Odgovor Napisal/-a: obmat

Brez avatarja
obmat je odsoten
obmat
Prispevki: 72
Pridružen: Pe Feb 01, 2019 2:01 pm

Kamp Njivice - informacije iz kampa

Objavljeno: To Maj 09, 2017 5:29 am

Tudi jaz sem takega mnenja. Sem razmišljal kako more bit tem dnevnim gostom, kaj so npr. bili lani doli in navajeni na trgovino, letos ko so prišli dol in ni bilo ničesar. Ti gosti zagotovo ne spremljajo dogajanja v kampu tako kot mi. Tu je kamp po moje malo zgubil na oceni. Saj po večje nakupe greš v večje centre, ampak ti z avtodomi pa težko. Ampak se tolažimo s tem, da ko bo enkrat gotovo, bo kamp zelo lep. :)

Odgovor Napisal/-a: zdrifko

Brez avatarja
zdrifko je odsoten
zdrifko
Prispevki: 95
Pridružen: Pe Feb 01, 2019 2:00 pm

Kamp Njivice - informacije iz kampa

Objavljeno: To Maj 09, 2017 5:35 am

Prehodni gosti zagotovo ne bodo navdušeni nad dejstvom da ni trgovine! Mi pavšalisti se na to pripravimo doma, medtem ko se nekdo z avtodomom sigurno ne bo vozil v Konzum ali pa Plodine. Mislim da bo zaradi tega kar nekaj slabe volje. zdrifko2017-05-09 07:36:09

Odgovor Napisal/-a: avtokampi.si

Uporabniški avatar
avtokampi.si je odsoten
avtokampi.si
Prispevki: 2221
Pridružen: Pe Feb 01, 2019 1:59 pm

Kamp Njivice - informacije iz kampa

Objavljeno: To Maj 09, 2017 6:56 am

rešitev "Halo trgovina Njivice" ..pa pripeljejo direkt na parcelo :).

Ja to bo res velika težava in upamo, da bo tako samo letos. A ne bi bilo bolje, da bi letos naredili samo nove parcele in bi bilo že zaključeno, potem drugo leto bazene, lokal in mobilne okoli tega prostora, potem tretje leto pa še recepcijo..pa bi  bilo vse OK. Tako pa je vsako leto nek nov problem :(.

Odgovor Napisal/-a: zdrifko

Brez avatarja
zdrifko je odsoten
zdrifko
Prispevki: 95
Pridružen: Pe Feb 01, 2019 2:00 pm

Kamp Njivice - informacije iz kampa

Objavljeno: To Maj 09, 2017 7:17 am

Se absolutno strinjam da bi bilo bolje delati po fazah. Aboslutno pa je jasno da bi trgovina letos še lahko stala in bila v uporabi! Sedaj imamo razrit kamp brez trgovine, brez nove recepcije..... Prav tako če bi pustili na delu kjer so bazeni pavšal, bi to leto sigurno dobi pavšal od 30 prikolic ampak kot kaže je bolje imeti gradbišče :) kot pa denar v žepu :)

Odgovor Napisal/-a: obmat

Brez avatarja
obmat je odsoten
obmat
Prispevki: 72
Pridružen: Pe Feb 01, 2019 2:01 pm

Kamp Njivice - informacije iz kampa

Objavljeno: To Maj 09, 2017 4:42 pm

Točno tako, očitno so si zastavili prevelike cilje vse naredit do nove sezone, ampak sezona je že tukaj, mi pa imamo sedaj npr. pogled na gradbišče recepcije in kot kaže, bo tako celo leto. Edino, kaj jim je do sedaj uspelo naredit, je nova terasa pred hotelom Beli Kamik. :) 

Odgovor Napisal/-a: zdrifko

Brez avatarja
zdrifko je odsoten
zdrifko
Prispevki: 95
Pridružen: Pe Feb 01, 2019 2:00 pm

Kamp Njivice - informacije iz kampa

Objavljeno: To Maj 09, 2017 7:46 pm

V kar so bili primorani drugače bi bil hotel prazen :)

Odgovor Napisal/-a: halozan

Brez avatarja
halozan je odsoten
halozan
Prispevki: 48
Pridružen: Pe Feb 01, 2019 2:01 pm

Kamp Njivice - informacije iz kampa

Objavljeno: Ne Maj 28, 2017 7:19 am

Je bil kdo doli, kakšno je sedaj stanje v kampu, še je vedno gradbišče?
Kako bo leto s trgovino, jo bodo postavili ali ne?

Odgovori
cron