Oglasi:

Kamp Njivice - informacije iz kampa

Vse o hrvaških kampih

Odgovor Napisal/-a: halozan

Brez avatarja
halozan je odsoten
halozan
Prispevki: 48
Pridružen: Pe Feb 01, 2019 2:01 pm

Kamp Njivice - informacije iz kampa

Objavljeno: Ne Sep 02, 2018 8:12 am

Dobili smo račun za drugo leto, v glavni sezoni so dvignili cene in sicer za osebe iz 81 na 84 kun, cene parcel pa so višje kar za 20%.
Pa še do 14.9. letos jim moramo nakazati 30% cene, včasih je bilo to do 15.1., zdaj pa so res začeli malo pretiravat, ali pa nas hočejo (večinoma Slovenci, ki kampiramo daljše obdobje) izrinit,

Odgovor Napisal/-a: franci

Brez avatarja
franci je odsoten
franci
Prispevki: 37
Pridružen: Pe Feb 01, 2019 1:59 pm

Kamp Njivice - informacije iz kampa

Objavljeno: Ne Sep 02, 2018 9:41 am

Oprostite, ampak bi lahko kdo, lepo prosim, napisal, kolikšna pa je povprečna cena za prikolico v kampu, torej pavšal z neomejenim številom oseb, z vodo in odtokom. Torej koliko pa bo pavšal recimo v letu 2019? Ali to ne obstaja na ceniku ?
Hvala za morebiten odgovor.

Odgovor Napisal/-a: avtokampi.si

Uporabniški avatar
avtokampi.si je odsoten
avtokampi.si
Prispevki: 2221
Pridružen: Pe Feb 01, 2019 1:59 pm

Kamp Njivice - informacije iz kampa

Objavljeno: Ne Sep 02, 2018 6:40 pm

Kot mi vemo, pavšala v Njivicah ni več. Lani so pavšalu namenili nekaj parcel v zadnjih vrstah kampa in to je to, tako da mi tudi cen pavšalov ne dobimo več.
Kar se tiče cen za individualno kampiranje za sezono 2019 pa cenik uradno še ni objavljen. Mi običajno počakamo do zaključka sezone in potem tam nekje od sredine oktobra začnemo zbirati nove podatke.

Odgovor Napisal/-a: halozan

Brez avatarja
halozan je odsoten
halozan
Prispevki: 48
Pridružen: Pe Feb 01, 2019 2:01 pm

Kamp Njivice - informacije iz kampa

Objavljeno: Ne Sep 02, 2018 7:25 pm

So pa cene razvidne na predračunu za leto 2019, ki smo jih dobili kampisti, ki imamo daljše rezervacije parcel.

Odgovor Napisal/-a: tyby

Brez avatarja
tyby je odsoten
tyby
Prispevki: 6
Pridružen: Pe Feb 01, 2019 2:12 pm

Kamp Njivice - informacije iz kampa

Objavljeno: Sr Jan 09, 2019 7:26 am

Gledam novo karto kampa na njihovi strani in vidim, da jim ponovno ni uspelo zgraditi novega sanitarnega bloka, ki je bil obljubljen že za 2018 in ponovno za 2019. Nič od tega. Sramota!!! Ostaja nekaj umazanih in zastarelih tušev za 1000+ ljudi. Mogoče bodo presenetili in so na plaži postavili brezplačne tuše???

Odgovor Napisal/-a: obmat

Brez avatarja
obmat je odsoten
obmat
Prispevki: 72
Pridružen: Pe Feb 01, 2019 2:01 pm

Kamp Njivice - informacije iz kampa

Objavljeno: Sr Jan 09, 2019 7:48 am

Tudi jaz sem sedaj pogledal karto in očitno bodo tam spet postavljeni kontejnerji. Za nas npr. je bil najbližji tuš pri recepciji, sicer wc-ji zastareli, ampak za stuširat ko greš iz plaže je bilo ok, zdaj pa vidim da niti ni več označeno kaj bo tam, upam da še nam tega ne podrejo. Tudi trgovine ni za videt po tej skici. Morda pa nas presenetijo, in bo do poletja vse to urejeno, morda bo novo vodstvo pljunilo v roke. Smile

Odgovor Napisal/-a: avtokampi.si

Uporabniški avatar
avtokampi.si je odsoten
avtokampi.si
Prispevki: 2221
Pridružen: Pe Feb 01, 2019 1:59 pm

Kamp Njivice - informacije iz kampa

Objavljeno: Sr Jan 09, 2019 7:57 am

pošljemo zdaj mail v kamp, da vidimo, kaj se obeta...pa javimo

Odgovor Napisal/-a: tyby

Brez avatarja
tyby je odsoten
tyby
Prispevki: 6
Pridružen: Pe Feb 01, 2019 2:12 pm

Kamp Njivice - informacije iz kampa

Objavljeno: Če Jan 31, 2019 9:16 am

V treh tednih nobenega odgovora iz kampa?  Disapprove Ermm

Odgovor Napisal/-a: obmat

Brez avatarja
obmat je odsoten
obmat
Prispevki: 72
Pridružen: Pe Feb 01, 2019 2:01 pm

Re: Kamp Njivice - informacije iz kampa

Objavljeno: To Feb 12, 2019 10:51 am

V kampu nič novega, smo bili v nedeljo v Njivicah. Ob plaži zraven Cabane se ureja prostor za po moje 2 hišici od kampa, nekaj malega bo verjetno novih igral, ostalo pa je vse isto, se ne dela nič, kamp prazen... Razen tiste vile, tam se še nekaj ureja koliko sem videl. Januarja so ''vlomili'' skupno v 20 hišic, so na silo odprli zadnja vrata, kjer je ponavadi plinska jeklenka, očitno so iskali le te. Večje škode ni, razen pri nekaterih vrata ne gredo zapret, očitno varnostna služba slabo opravlja svoje delo.  :D

Odgovor Napisal/-a: avtokampi.si

Uporabniški avatar
avtokampi.si je odsoten
avtokampi.si
Prispevki: 2221
Pridružen: Pe Feb 01, 2019 1:59 pm

Re: Kamp Njivice - informacije iz kampa

Objavljeno: To Feb 12, 2019 12:00 pm

Ja nam so javili, da bodo dodatno uredili tisti prostor pri bazenu in dodali še nekaj otroških igral. Naj bi dodali še eno mobilno hišico za 2 osebi in verjetno še eno prilagojeno invalidom...ostalih investicij v kampu naj ne bi bilo.

Bodo pa uredili še prostor pri vilah, ker je lani zmanjkalo časa, tako da bo vse skupaj bolj zeleno.

Odgovori