Oglasi:

Čižiči (Krk) - ali obstaja kamp?

Vse o hrvaških kampih

Odgovori

Odgovor Napisal/-a: avi77

Brez avatarja
avi77 je odsoten
avi77
Prispevki: 4
Pridružen: Pe Feb 01, 2019 1:59 pm

Čižiči (Krk) - ali obstaja kamp?

Objavljeno: Po Jun 06, 2011 2:41 pm

Menda obstaja kamp Čižiči blizu Soline(Krk). Zanima me kako je tam, kakšna je plaža in seveda cene, kajti objav na netu je zelo malo.

Odgovor Napisal/-a: roman67

Brez avatarja
roman67 je odsoten
roman67
Prispevki: 68
Pridružen: Pe Feb 01, 2019 1:59 pm

Čižiči (Krk) - ali obstaja kamp?

Objavljeno: Po Jun 06, 2011 4:12 pm

Na netu sem bral da res obstaja kamp v solinah samo po moje je tam možno bivat samo v njihovih bungalovih.Plaža je bolj mivkasta vsaj po slikah ki jih najdeš na netu se kopalci veselo valjajo v nekem blatu morje pa je bolj nizko.Sigurno hodiš 100 metrov da lahko zaplavaš.Je pa to en velik zaprt zaliv in sigurno ni ravno čisto morje pa tudi verjetno stalno piha iz celine.Tako je moje mnenje.lp roman

Odgovor Napisal/-a: 5ra

Brez avatarja
5ra je odsoten
5ra
Prispevki: 7
Pridružen: Pe Feb 01, 2019 1:59 pm

Čižiči (Krk) - ali obstaja kamp?

Objavljeno: To Jun 07, 2011 4:33 pm

Kamp v Čižičih? to  je na novo? Mene tudi zanima, če ima kdo kakšno informacijo ali link?
Plaža v solinah je mivkasta in zleo zelo zelo nizka voda, je primerna bolj za otrok. V bližini, na poti proti klimnemu je pa lepa družinska palža z full sence. v samem centru čižičev je pa nekaj betonske in skalnate plaže.


Odgovor Napisal/-a: avtokampi.si

Uporabniški avatar
avtokampi.si je odsoten
avtokampi.si
Prispevki: 2221
Pridružen: Pe Feb 01, 2019 1:59 pm

Čižiči (Krk) - ali obstaja kamp?

Objavljeno: To Jun 07, 2011 4:37 pm

Kot vemo v Čižičih ni kampa, je pa malce naprej v Klimnem, samo mi ga nimamo v bazi podatkov, ker to ni ravno kamp za individualne goste. Bomo šli pa enkrat tekom letošnjega poletja še enkrat tja, da vidimo, če se je kaj spremenilo. Je pa v Šilu, samo nekaj km naprej, kamp Tiha.

Odgovori