Oglasi:

Kamp Adriatic Primošten

Vse o hrvaških kampih

Odgovori

Odgovor Napisal/-a: Life

Brez avatarja
Life je odsoten
Life
Prispevki: 33
Pridružen: Pe Feb 01, 2019 1:59 pm

Kamp Adriatic Primošten

Objavljeno: Pe Dec 18, 2015 7:19 am

Pozdravljeni,razmišljamo, da bi naslednje poletje kak teden preživeli v tem kampu.Ker imamo kamper in smo brez drugega prevoza, me zanima, če so uredili peš pot do Primoštena in koliko stane taxi boat iz kampa? Je trgovina dobro založena?Kateri del kampa priporočate? Imamo dva majhna otroka ;)Hvala

Odgovor Napisal/-a: avtokampi.si

Uporabniški avatar
avtokampi.si je odsoten
avtokampi.si
Prispevki: 2221
Pridružen: Pe Feb 01, 2019 1:59 pm

Adriatic Primošten

Objavljeno: Ne Dec 20, 2015 1:29 pm

Kamp Adriatic Primošten je odličen kamp s plažo zelo primerno za otroke, saj je večinoma peščen. Priporočamo del kampa levo od recepcije, kjer je plaža lepša. Trgovina je čisto OK, za večje nakupe je pa tudi Primošten ali pa celo Šibenik (veliko trgovinskih centrov) zelo blizu. Kar se tiče cen taksija, smo poslali mail v kamp in ko dobimo odgovor, ga objavimo.

Odgovor Napisal/-a: smrkec

Brez avatarja
smrkec je odsoten
smrkec
Prispevki: 10
Pridružen: Pe Feb 01, 2019 2:11 pm

Adriatic Primošten

Objavljeno: To Jan 05, 2016 4:45 pm

Mene pa zanima, če imate informacijo kakšna gneča je v kampu meseca avgusta. Sem poizkusila rezervirati parcelo na njihovi spletni strani, pa nikakor ne morem :(

Odgovor Napisal/-a: avtokampi.si

Uporabniški avatar
avtokampi.si je odsoten
avtokampi.si
Prispevki: 2221
Pridružen: Pe Feb 01, 2019 1:59 pm

Adriatic Primošten

Objavljeno: To Jan 05, 2016 9:17 pm

Avgusta je običajno v tem kampu vse polno, tako da se ne trudite opravi rezervacije preko spleta. Najbolje bo kar poklicati v kamp, saj običajno gostje že leto dni v naprej rezevirajo parcele.Ker so trenutno na Hrvaškem zimske počitnice jih pokličite naslednji teden.

Odgovor Napisal/-a: smrkec

Brez avatarja
smrkec je odsoten
smrkec
Prispevki: 10
Pridružen: Pe Feb 01, 2019 2:11 pm

Adriatic Primošten

Objavljeno: Sr Jan 06, 2016 4:48 am

Hvala.

Odgovor Napisal/-a: Tone

Brez avatarja
Tone je odsoten
Tone
Prispevki: 2
Pridružen: Pe Feb 01, 2019 2:11 pm

Adriatic Primošten

Objavljeno: Po Feb 29, 2016 9:45 pm

Pozdravljeni,

Glede kampa Adriatic Primošten me zanima, kako je kaj s hrupom zaradi bližine Jadranske magistrale. Je moteč?

Odgovor Napisal/-a: Life

Brez avatarja
Life je odsoten
Life
Prispevki: 33
Pridružen: Pe Feb 01, 2019 1:59 pm

Adriatic Primošten

Objavljeno: Sr Jul 13, 2016 2:00 pm

Mogoče kdo ve, če je v bližini samega kampa avtobusna postaja? 

Odgovor Napisal/-a: kljukec

Brez avatarja
kljukec je odsoten
kljukec
Prispevki: 3
Pridružen: Pe Feb 01, 2019 2:03 pm

Adriatic Primošten

Objavljeno: Če Jul 14, 2016 8:07 am

Mi smo bili 14 dni nazaj v tem kampu. Iz jadranske magistrale se ne sliši nič ker je na drugi strani zaliva zgoraj kampa pa gre tako visoko da se tudi ne sliši nič.
Glede avtobusnega prevoza in postaje pa ni bilo nič videti oziroma sploh nisem videl avtobusov v tem delu okoli Primoštena. So pa TAXI kombi prevozi kolikor sem videl večkrat pri recepciji.
Na recepciji so pa zelo prijazni in tudi niso nič komplicirali ko smo hoteli imeti na parceli 2 avtodoma in kar veliko drugih se je poslužilo tega cenejšega kampiranja (si deliš stroške parcele ).
Cene so tudi sprejemljive glede na to da smo bili skoraj čisto ob plaži ki pa je fantastična

Odgovor Napisal/-a: apregel

Brez avatarja
apregel je odsoten
apregel
Prispevki: 3
Pridružen: Pe Feb 01, 2019 2:03 pm

Adriatic Primošten

Objavljeno: Po Avg 01, 2016 7:25 pm

Mi smo bili v delu kampa proti Šibeniku v  vrsti blizu magistralke (parcela 005). Promet se sliši ni pa moteče. 

Odgovor Napisal/-a: os.mica

Brez avatarja
os.mica je odsoten
os.mica
Prispevki: 3
Pridružen: Pe Feb 01, 2019 2:09 pm

Adriatic Primošten

Objavljeno: So Jan 19, 2019 6:07 pm

Prosim ali mi lahko kdo pove kako je na neparceliranem delu za šotore (Adriatic Primošten -cona A). Z možem sva izkušena šotorista, rada pa imava nekoliko več miru.
Nisem pa zasledila cene elektrike, ali je všteta? Ali je tudi za te prostore potrebna rezervacija? Npr konec junija-začetek julija.
Hvala vsem, ki imate izkušnje s tem kampom. Mica

Odgovori