Oglasi:

Primošten - kamp Adriatic

Vse o hrvaških kampih

Odgovor Napisal/-a: camper

Brez avatarja
camper je odsoten
camper
Prispevki: 1
Pridružen: Pe Feb 01, 2019 1:59 pm

Primošten - kamp Adriatic

Objavljeno: To Jun 28, 2011 3:34 pm

ma beži po magistrali je lepše in ni gužve, Adriatic je pa super če nisi zraven Čehov ali Madžarov
SmileWink

Odgovor Napisal/-a: Statler

Brez avatarja
Statler je odsoten
Statler
Prispevki: 116
Pridružen: Pe Feb 01, 2019 1:59 pm

Primošten - kamp Adriatic

Objavljeno: Če Jun 30, 2011 8:43 am

2008. godine bili smo u kampu Adriatic u Primoštenu. Udaljen je 2 kilometra od samog grada prema Šibeniku. To ima i svoje prednosti jer ne dolazi puno ljudi iz vana na kupanje u kamp, a i mane jer nema šetnice do grada, pa ste u večernji obilazak obavezni ići automobilom. Šatorašima i prikoličarima je to ok, ali kamperi... hm hm...
Kamp je jedan od ljepših i sređenijih u kojima sam bio. Sanitarni čvorovi su čisti, nema nikad vode po podu, tople vode ima cijeli dan i noć, wc-i uredni (aparatići za dezinfekciju dasaka itd. itd)... Nisam baš mogao pronaći niti jednu manu, a oni koji su dolazili i prije u taj kamp kažu mi da se usluga u biti pokvarila, digle se cijene u odnosu na godine prije.
Kamp se rasprostire uzduž plaže, na najširem mjestu udaljenost od plaže je 100 m. Slobodna zona neparcelirana je uz more, širine 30 metara, a onda dalje su parcele, što je zanimljivo jer slobodne zone obično su daleko od vode, pa morate kakti rezervirati parcelu u tom periodu kad vam paše...  Plaže, čiste, uredne - more najplavije na Jadranu, dok ga uživo ne vidite teško za povjerovati... Na plaži nikada nema gužve i nema ljudi koji skaču jedni po drugima. U gustoj je borovoj šumi... pravi spoj prirode i mira. O kućnim ljubimcima — vjevericama — drugi put... Ne, ne, ne ulaze u kućice, ali su skroz pitome... Za djecu animacija 7 dana u tjednu, skoro pa 24 sata na dan... Animatori fantastični...
E sad cijene: tada je to bilo 17 dana (10-27. 7.)— 2 odrasle + 2 djece + kamperica + auto + struja + prikolica od čamca 5400 kn... (cca 750 eura). Danas je to skuplje.
I danas, evo nakon obiđenih 20-tak kampova po HR obali u zadnje tri godine i dalje - preporuka svima za ovaj kamp. Moji klinci bi ponovo u Primošten, ali "politika" je takva da nećemo ponavljati isti kamp u periodu od najmanje 5 godina.
Ovo su dojmovi, a samo smo jednom bili tamo...
Evo i par slikica, pa ako sam kome olakšao odabir... dobar provod i lijepo vrijeme...
Recepcija...
Kamp...
Animacija....
Urednost i čistoća kampa vidljiva je u svakom dijelu...
Moja prijateljica s ranojutarnjih kava - Barica....
Ne kažu uzalud da je u Primoštenu more najplavije...
Čim malo vjetrić pirne eto zabave...
Suton...
Ljeti kamp, zimi skijanje...

Odgovor Napisal/-a: Saso

Brez avatarja
Saso je odsoten
Saso
Prispevki: 8
Pridružen: Pe Feb 01, 2019 1:59 pm

Primošten - kamp Adriatic

Objavljeno: Če Jun 30, 2011 11:28 am

Tole je pa bil izčrpen odgovor Smile. Če je bilo prej še malo dvoma, če sem se prav odločil, ga zdaj ni več. Zadnja slika je res huda - že komaj čakam, da v živo dožim to. Lp

Odgovor Napisal/-a: Saso

Brez avatarja
Saso je odsoten
Saso
Prispevki: 8
Pridružen: Pe Feb 01, 2019 1:59 pm

Primošten - kamp Adriatic

Objavljeno: Po Jul 25, 2011 2:58 pm

Preživeli tri tedne v omenjenem kampu in lahko samo z eno besedo rečem - super.

Odgovor Napisal/-a: avtokampi.si

Uporabniški avatar
avtokampi.si je odsoten
avtokampi.si
Prispevki: 2221
Pridružen: Pe Feb 01, 2019 1:59 pm

Primošten - kamp Adriatic

Objavljeno: Po Jul 25, 2011 6:35 pm

to je pa res lepo slišati - tudi mi smo bili zelo zadovoljni s tem kampom, pa ne pozabite seveda podati oceno kampa. Hvala.

Odgovor Napisal/-a: chaja

Brez avatarja
chaja je odsoten
chaja
Prispevki: 4
Pridružen: Pe Feb 01, 2019 1:59 pm

Primošten - kamp Adriatic

Objavljeno: Po Jul 25, 2011 7:33 pm

Tudi jaz sem se včeraj vrnila iz tega kampa in moram reči, da sem bila zelo zadovoljna. Me je pa kar nekajkrat zmotil vonj po kanalizaciji.

Odgovor Napisal/-a: Tina

Brez avatarja
Tina je odsoten
Tina
Prispevki: 5
Pridružen: Pe Feb 01, 2019 1:59 pm

Primošten - kamp Adriatic

Objavljeno: So Avg 06, 2011 11:56 am

Letos že četrtič preživeli dopust v tem kampu in bili ponovno zelo zadovoljni. Sončni zahodi v tem kampu so res
enkratni.
.

Odgovor Napisal/-a: chaja

Brez avatarja
chaja je odsoten
chaja
Prispevki: 4
Pridružen: Pe Feb 01, 2019 1:59 pm

Primošten - kamp Adriatic

Objavljeno: So Avg 06, 2011 7:58 pm

Sončni zahodi so tukaj res krasni. Vsak večer imajo kar nekaj občudovalcev. Smile














Odgovor Napisal/-a: avrelius

Brez avatarja
avrelius je odsoten
avrelius
Prispevki: 6
Pridružen: Pe Feb 01, 2019 1:59 pm

Primošten - kamp Adriatic

Objavljeno: Po Avg 08, 2011 12:56 pm

Imam precej pozitivno izkušnjo s tem kampom.
Za kampiranje si je treba zagotoviti rezervacijo dovolj zgodaj (pozimi). Moti me to, ker na parcelah v kampu samem ne piše kdaj so proste, kot npr. v Straškem. Na nerazparceliranem delu je bila zelo velika gužva pa še avta ne moreš imeti v bližini. V prvih vrstah ob morju zna biti nadležen veter (razen če niso temperature nad  30). ko sem bil v kampu je dvakrat zelo pihalo, tako da so se eni madžari spokali že drugi dan. V notranjosti kampa je bilo prijetno zaledje.

Odgovori