Oglasi:

Korčula - kampi na otoku

Vse o hrvaških kampih

Odgovori

Odgovor Napisal/-a: anjar

Brez avatarja
anjar je odsoten
anjar
Prispevki: 1
Pridružen: Pe Feb 01, 2019 1:59 pm

Korčula - kampi na otoku

Objavljeno: Če Jun 16, 2011 4:11 pm

Pozdravljeni!

Najprej naj pohvalim vašo stran, res je mogoče dobiti veliko informacij!

Letos se odpravljamo kampirat na Korčulo. Ker vas spremljam tudi prek FB :) sem videla, da ste se pred kratkim vrnili "od tam dol" :)

Ker imate sveže novice, bi bila zelo vesela, če bi mi lahko svetovali, kateri kamp je najbol kul :) Kamp Kalac se mi zdi prevelik, več pozornosti pritegnejo manjši kampi. Naši prioritetni želji sta: šotor v neposredni bližini morja in senca, vse ostalo je manj pomembno. Katere so prednosti slabosti kampov, ki ste jih obiskali? Kam bi se bilo najbolje "ukampirati"? :)

lep pozdrav!

Odgovor Napisal/-a: avtokampi.si

Uporabniški avatar
avtokampi.si je odsoten
avtokampi.si
Prispevki: 2221
Pridružen: Pe Feb 01, 2019 1:59 pm

Korčula - kampi na otoku

Objavljeno: Če Jun 16, 2011 7:17 pm

Ja res je kamp Kalac kar velik in dokaj neurejen, čeprav ima pa odlično senco in dobro lego, ker je od starega mesta oddaljen cca 2km hoje ob obali.
Drugače pa poglejte za kamp v smeri kraja Račišče. Najbolj priporočamo kamp Vrbovica, ki ima res lepo plaže in nove sanitarije, samo bi bilo potrebno narediti kakšno rezervacijo, ker vemo, da je od 15.7. do 15.8. tam kar precejšna gneča. Naprej je še en kamp Tri žala, kjer je en del parcel v senci ,drugi pa na soncu, plaža bolj prodnata, ampak vse skupaj precej bolj skromno urejeno kot v prejšnjem kampu. Podobno je tudi v kampu Oskorušica, ki pa ga od morja loči cesta in ima "parcele" urejene pod oljkami, plaža pa je bolj kamnita kot v prvih dveh in mogoče manj primerna za otroke. So pa v vseh kampih prijazni gostitelji, ki so vedno veseli gostov iz Slovenije.
Ker moramo urediti podatke za 38 kampov, vas prosim da še kakšen dan počakate na nove slike in video posnetke, se res trudimo da vse skupaj čim preje uredimo.

Odgovor Napisal/-a: avi77

Brez avatarja
avi77 je odsoten
avi77
Prispevki: 4
Pridružen: Pe Feb 01, 2019 1:59 pm

Korčula - kampi na otoku

Objavljeno: Pe Jun 17, 2011 3:58 am

Bili smo v kampu Mindel. Super Kamp, senca oljk, do plaže je ~ 10 minut, sanitarije vedno urejene, prijazni lastniki, če kaj rabiš ti zjutraj prinesejo iz trgovine. Meni je bil super in še cena je bila zelo, zelo ugodna.

Odgovor Napisal/-a: avtokampi.si

Uporabniški avatar
avtokampi.si je odsoten
avtokampi.si
Prispevki: 2221
Pridružen: Pe Feb 01, 2019 1:59 pm

Korčula - kampi na otoku

Objavljeno: So Jun 18, 2011 8:12 pm

Na spletni strani so že popravljeni podatki za kampe Kalac, Oskorušica, Tri žala in Vrbovica, kjer si lahko sedaj ogledate tudi kratke video posnetke kampov.

Odgovori