Oglasi:

Puščanje prazne prikolice v kampu - Opozorilo

Vse o hrvaških kampih

Odgovori

Odgovor Napisal/-a: BostjanB82

Brez avatarja
BostjanB82 je odsoten
BostjanB82
Prispevki: 6
Pridružen: Pe Feb 01, 2019 2:04 pm

Puščanje prazne prikolice v kampu - Opozorilo

Objavljeno: To Jul 26, 2016 7:06 pm

Ste kdaj puščali prikolico ali šotor prazen v kapu - brez oseb ?
Mi smo kampirali v Uliki ,  v času 12ih dni smo morali za 2 dni domov.
Normalno se odjavimo, dogovorimo da pustimo prikolico na mestu in vse OK, plačamo tistih 7 dni komplet, ostalo se dogovorimo ob novi prijavi.
In danes doma gledam račun, gelj ga zlomka - za tista 2 dneva prazne prikolice so nam zaračunali  več, kot pa če bi obe osebi + otrok , ki ima itak zastonj ostali prijavljeni v kampu Shocked
Sedaj me pa zanima, če je že imel kdo podoben primer ? Ne gre se mi za tistih 40 €, ampak npr če bi ena oseba ostala prijavljena na Hrvaškem, dejansko pa gre v slo za 2 dni ? je lahko kaj narobe ?
LP

Odgovor Napisal/-a: avtokampi.si

Uporabniški avatar
avtokampi.si je odsoten
avtokampi.si
Prispevki: 2222
Pridružen: Pe Feb 01, 2019 1:59 pm

Puščanje prazne prikolice v kampu - Opozorilo

Objavljeno: Sr Jul 27, 2016 6:32 am

Običajno se v takem primeru obračuna cena nezasedene parcele...na spletni strani ima kamp Ulika le osnovni cenik in tega podatka nismo mogli preverit.
Da bi bilo kaj narobe, če se ne bi odjavili, pa tudi še nismo slišali. Nekateri, ki na Hrvaškem bivaj npr. po dva meseca, si uredijo tudi pavšalne prijave, vendar to velja predvsem za tiste, ki so v apartmajih. Pa se v vmesnem času večkrat vrnejo domov.

Odgovor Napisal/-a: domani

Brez avatarja
domani je odsoten
domani
Prispevki: 7
Pridružen: Pe Feb 01, 2019 2:10 pm

Puščanje prazne prikolice v kampu - Opozorilo

Objavljeno: Sr Jul 27, 2016 2:14 pm

običajno je v vseh kampih na hrvaškem tako ,da se za nenastanjeno parcelo plača vrednost parcele in ceno za dve odrasli osebi seveda brez ttaxe ne glede koliko vas je bivalo do odhoda tudi če je bil en sam ali osem

Odgovori