Oglasi:

Kamp Pineta Fažana - pavšal?

Vse o hrvaških kampih

Odgovor Napisal/-a: gsatalema

Brez avatarja
gsatalema je odsoten
gsatalema
Prispevki: 54
Pridružen: Pe Feb 01, 2019 2:01 pm

Kamp Pineta Fažana - pavšal?

Objavljeno: Če Sep 20, 2012 12:22 pm

Sonček hvala!
Gremo še zadnji vikend v septembru dol, tako da upam da to uredimo. Kaj lahko poravnamo v eur, ali v kunah?

Odgovor Napisal/-a: Kastko

Brez avatarja
Kastko je odsoten
Kastko
Prispevki: 25
Pridružen: Pe Feb 01, 2019 1:59 pm

Kamp Pineta Fažana - pavšal?

Objavljeno: Če Sep 20, 2012 3:45 pm

Imam vprašanje glede pavšala. Zdi se mi da sem nekje zasledil, da lahko koristiš tudi polovično pavšal, naj me kdo popravi če se mogoče motim. Drugače me pa zanima kako je s tem polovičnim pavšalom. Od kdaj do kdaj in kakšna je cena?

Odgovor Napisal/-a: avtokampi.si

Uporabniški avatar
avtokampi.si je odsoten
avtokampi.si
Prispevki: 2222
Pridružen: Pe Feb 01, 2019 1:59 pm

Kamp Pineta Fažana - pavšal?

Objavljeno: Po Okt 08, 2012 5:45 pm

Posredujemo vam še cene pavšala v kampu Pineta v Fažani za sezono 2013:
zona A 1.850 eur
zona B 1.750 eur
zona C 1.650 eur

Cena vključuje 6 oseb (ime in priimek se na začetku sezone odda na recepciji kampa), vsi ostali plačajo nočitev.

Pa še slaba novica, trenutno so vse parcele namenjene pavšalu zasedene, mogoče se to pomladi kaj sprosti.
avtokampi.si2012-10-08 19:46:09

Odgovor Napisal/-a: gsatalema

Brez avatarja
gsatalema je odsoten
gsatalema
Prispevki: 54
Pridružen: Pe Feb 01, 2019 2:01 pm

Kamp Pineta Fažana - pavšal?

Objavljeno: To Okt 09, 2012 5:44 am

O fino za cenik..., malo so podražili. Kaj pa za lesene hiške še se ne ve, ali ostaja enako?

Odgovor Napisal/-a: Kastko

Brez avatarja
Kastko je odsoten
Kastko
Prispevki: 25
Pridružen: Pe Feb 01, 2019 1:59 pm

Kamp Pineta Fažana - pavšal?

Objavljeno: To Okt 09, 2012 1:09 pm

Vprašanje ka bo s temi lesenimi hiškami (moje mnenje) ..Ker sem videl da se 3 prodajajo na netu

Odgovor Napisal/-a: gsatalema

Brez avatarja
gsatalema je odsoten
gsatalema
Prispevki: 54
Pridružen: Pe Feb 01, 2019 2:01 pm

Kamp Pineta Fažana - pavšal?

Objavljeno: To Okt 09, 2012 1:35 pm

Ja kaj pa naj bi bilo? Nič ne vem, da bi se kaj dogajalo. No da se tri prodajajo sem videla, ampak na število hišk v kampo pa to ni nič . Če pa so kakšne informacije, pa prosim na dan z njimi...

Odgovor Napisal/-a: Kastko

Brez avatarja
Kastko je odsoten
Kastko
Prispevki: 25
Pridružen: Pe Feb 01, 2019 1:59 pm

Kamp Pineta Fažana - pavšal?

Objavljeno: To Okt 09, 2012 1:57 pm

No sej mogoče oz vrjetno nebo nič.. zato sem tudi napisal da je moje mnenje, ko mi je bilo zanimivo da se kr 3 na 1x prodajajo. Drugače pa vrjetno, kdo ko je dol na pavšalu veliko več ve.. Kastko2012-10-09 15:58:17

Odgovor Napisal/-a: gsatalema

Brez avatarja
gsatalema je odsoten
gsatalema
Prispevki: 54
Pridružen: Pe Feb 01, 2019 2:01 pm

Kamp Pineta Fažana - pavšal?

Objavljeno: So Okt 20, 2012 1:25 pm

No sedaj pa je na njihovi strani tudi že cenik, in je takšen kot je že tu napisan,,, lesene hiške pa imajo/mo pavšal 1850e. Kar lepa cifra .
Drugače pa že komaj čakam na novo sezono.....

Odgovor Napisal/-a: princeska

Brez avatarja
princeska je odsoten
princeska
Prispevki: 5
Pridružen: Pe Feb 01, 2019 2:00 pm

Kamp Pineta Fažana - pavšal?

Objavljeno: Sr Okt 24, 2012 12:49 pm

 Mi smo pavšalisti v tem kampu in ja, res je, pavšalne parcele so vse zasedene in v vrsti čakajo na morebitne sprostitve pavšalisti iz kampa Puntižela, ker se množično izseljujejo zaradi tistih rave partyjev in pijane mularije.
Kar se tiče lesenih hišk - meni se ne zdijo tako grozno oddaljene od zgornjih WCjev. Odvisno v kateri hiški si, če si čisto v zadnji, je mogoče res malo daleč.
Kamp je drugače poln prijaznih Slovencev, ni nekih zateženih ljudi. Res presenetljivo :)
Upamo pa na obnovo sanitarij, so res boge. Je pa napredek v dveh letih precej viden - novi lastnik je poskrbel za večjo trgovino, večjo ponudbo v restavraciji in za nove parcele z vodo in elektriko. Glede na to, da se prej 35 let ni vlagalo v kamp, se mi zdi to velik napredek.

Odgovor Napisal/-a: princeska

Brez avatarja
princeska je odsoten
princeska
Prispevki: 5
Pridružen: Pe Feb 01, 2019 2:00 pm

Kamp Pineta Fažana - pavšal?

Objavljeno: Sr Okt 24, 2012 12:51 pm

[QUOTE=gsatalema]Ja kaj pa naj bi bilo? Nič ne vem, da bi se kaj dogajalo. No da se tri prodajajo sem videla, ampak na število hišk v kampo pa to ni nič . Če pa so kakšne informacije, pa prosim na dan z njimi... [/QUOTE]
Nič se ne dogaja, ljudje nimajo denarja za pavšal, to se dogaja. Te hiške so v začetku sezone takoj razprodane - se ljudje ful zanimajo za njih vsako leto.

Odgovori