Oglasi:

Kamp Pila Punat

Vse o hrvaških kampih

Odgovor Napisal/-a: Jessica

Brez avatarja
Jessica je odsoten
Jessica
Prispevki: 11
Pridružen: Pe Feb 01, 2019 2:01 pm

Kamp Pila Punat

Objavljeno: To Jan 31, 2017 8:02 am

Poslala sem povpraševanje v Gebetsroither, vendar sem prejšnji teden dobila odgovor, da kampa nimajo več v ponudbi (najem mobilnih hišk).
Nato sem poslala še v Falkensteiner, ampak so mi včeraj odgovorili zgoraj napisano - novi premium kamp bo predvidoma odprt šele v 2018.

Odgovor Napisal/-a: Pridna

Brez avatarja
Pridna je odsoten
Pridna
Prispevki: 43
Pridružen: Pe Feb 01, 2019 1:59 pm

Kamp Pila Punat

Objavljeno: To Jan 31, 2017 8:49 am

Ma naj se j.....! Moja starša si takega premikanja prikolice fizično ne moreta privoščiti (pa celo leto čakata kdaj bosta šla lahko na morje). Do sedaj smo jo že 2x umaknili in ko je dovolj je dovolj!
Če za 2 leti vnaprej ne vedo kdaj bodo kamp prenavljali naj sploh ne pošiljajo obvestil o umiku prikolic in prenovi.

Odgovor Napisal/-a: avtokampi.si

Uporabniški avatar
avtokampi.si je odsoten
avtokampi.si
Prispevki: 2221
Pridružen: Pe Feb 01, 2019 1:59 pm

Kamp Pila Punat

Objavljeno: To Jan 31, 2017 9:18 am

:(...tudi mi smo malce razočarani, po drugi strani pa spet veseli, da bo vsaj še eno leto po starem.

Kar se tiče Gebetsroithra pa imamo smo tudi mi dobili informacijo, da naj jih ne bi bilo več v tem kampu, ker so tudi oni morali umakniti hišice. V njihovem novem katalogu je bilo sicer predvideno, da bodo njihove mobilne hišice v prenovljenem kampu. Kaj točno bo na koncu, pa tudi nam še ni jasno. Preverimo še enkrta, če so se mogoče ob zadnji informaciji kaj premislili in javimo.

Odgovor Napisal/-a: livija

Brez avatarja
livija je odsoten
livija
Prispevki: 7
Pridružen: Pe Feb 01, 2019 2:12 pm

Kamp Pila Punat

Objavljeno: To Jan 31, 2017 2:29 pm

Mislim,da je kar večina vesela,da kampa niso prenovili...je pa res,da je to neprofesionalen odnos do strank,da že dve leti "odlašajo" oz.ne vedo kdaj bodo z deli začeli...
Mene pa zanima koga vi kontaktirate? Bi prosim, lahko vprašali ali bodo paušaliste kaj obvestili o možnosti paušala letos? Jeseni so namreč vse zaposlene odpustili,tako da niti ne vem kam sedaj lahko sedaj kličemo(oz.komu pišemo)?

Odgovor Napisal/-a: avtokampi.si

Uporabniški avatar
avtokampi.si je odsoten
avtokampi.si
Prispevki: 2221
Pridružen: Pe Feb 01, 2019 1:59 pm

Kamp Pila Punat

Objavljeno: To Jan 31, 2017 4:34 pm

Bojimo se, da boste morali kar sami kontaktirati kamp, ker je res tudi po naših informacijah bivši šef kampa šel v pokoj - najbolje bo uporabiti kar kontakte napisane pri opisu kampa - http://www.avtokampi.si/kamp/2/46/Pila/

Odgovor Napisal/-a: livija

Brez avatarja
livija je odsoten
livija
Prispevki: 7
Pridružen: Pe Feb 01, 2019 2:12 pm

Kamp Pila Punat

Objavljeno: To Jan 31, 2017 8:04 pm

Bomo počakali še kak teden in če ne bo nobenega obvestila,jih bomo kontaktirali...hvala,vseeno.

Odgovor Napisal/-a: avtokampi.si

Uporabniški avatar
avtokampi.si je odsoten
avtokampi.si
Prispevki: 2221
Pridružen: Pe Feb 01, 2019 1:59 pm

Kamp Pila Punat

Objavljeno: So Dec 23, 2017 4:47 pm

Iz kampa Pila v Punatu so javili, da bo tudi v letu 2018 kamp še vedno ostal neprenovljen, tako da bo še vedno možen tudi pavšal. Cene kampiranja so se malenkostno dvignile, cene pavšala pa so enake kot lani - http://www.avtokampi.si/kamp/2/46/Pila/ avtokampi.si2018-11-07 11:30:38

Odgovor Napisal/-a: avtokampi.si

Uporabniški avatar
avtokampi.si je odsoten
avtokampi.si
Prispevki: 2221
Pridružen: Pe Feb 01, 2019 1:59 pm

Kamp Pila Punat

Objavljeno: Sr Nov 07, 2018 10:21 am

Samo dodatna informacija iz kampa Pila Punat - prenova kampa je prestavljena na leto 2019 - cene ostajajo enake kot v sezoni 2018, še vedno pa imate na kamping kartico tudi 10% popust v primeru vsaj 3 nočitev :)
avtokampi.si2018-11-07 11:31:24

Odgovori