Oglasi:

Krk - kampi na otoku

Vse o hrvaških kampih

Odgovori

Odgovor Napisal/-a: 5ra

Brez avatarja
5ra je odsoten
5ra
Prispevki: 7
Pridružen: Pe Feb 01, 2019 1:59 pm

Krk - kampi na otoku

Objavljeno: Če Jun 23, 2011 6:59 pm

pozdravljeni , zanimajo me kampi na otoku krku in sicer  škrila in tiha (stara baška in šilo). zanima me kako je s senco v kampu in na plaži? ter če je kam primeren za majhne otroke?

Odgovor Napisal/-a: avtokampi.si

Uporabniški avatar
avtokampi.si je odsoten
avtokampi.si
Prispevki: 2222
Pridružen: Pe Feb 01, 2019 1:59 pm

Krk - kampi na otoku

Objavljeno: Če Jun 23, 2011 7:32 pm

Niti kamp Tiha niti Škrila nimata sence na plaži:lahko rečemo da je s senco na plaži v kampih na Krku na splošno bolj slabo, še največ bi se je našlo v kampu Glavotok. Boste morali s seboj vzeti kakšno dodatno marelo.
Drugače pa je v kampu Škrila en del kampa zelo senčen (drugi del, kjer so sedaj večinoma mobilne hišice je brez sence), samo so tam parcele urejene več ali manj samo za šotoriste.


Odgovor Napisal/-a: 5ra

Brez avatarja
5ra je odsoten
5ra
Prispevki: 7
Pridružen: Pe Feb 01, 2019 1:59 pm

Krk - kampi na otoku

Objavljeno: So Jun 25, 2011 11:36 am

hvala za odgovor, mi bi šotorili. so parcele namenjene šotorom v senčni legi ali ne?! zanima me za kamp tiha in za kamp Škrila?


Odgovor Napisal/-a: avtokampi.si

Uporabniški avatar
avtokampi.si je odsoten
avtokampi.si
Prispevki: 2222
Pridružen: Pe Feb 01, 2019 1:59 pm

Krk - kampi na otoku

Objavljeno: So Jun 25, 2011 2:05 pm

Če pogledate sliko je desno od znaka za kamp gozdiček, v katerem so urejena mesta za šotoriste, sicer pa je nekaj mest v senci vidnih tudi na slikah kampa ter v video posnetku na strani kampa Škrila: http://www.avtokampi.si/kamp.asp?drzava=2&ID=87



Odgovor Napisal/-a: Jelo13

Brez avatarja
Jelo13 je odsoten
Jelo13
Prispevki: 5
Pridružen: Pe Feb 01, 2019 1:59 pm

Krk - kampi na otoku

Objavljeno: Po Jun 27, 2011 5:32 am

Nevem,če je prav,da smetim to temo,a vseeno....mogoče kdo ve,ali so slučajno kje kakšne table z obvestili,da je Krčki most zaprt zaradi vetra,razen pri samem mostu??
Namreč mi smo hoteli čez Krk na Cres,se pripeljemo do mosta in seveda so nas z prikolico prav lepo obrnili. Razumljivo,če je veter pač ne gre...zmoti dejstvo,da nas je že carinik spraševal kam gremo in kje,pa tudi pisnil ni da je most že od prejšnega dne zaprt zaradi vetra...nobenih obvestil niti na "avtocesti" ali cestnini....skratka katastofa kar se informiranja tiče...
Napaka seveda tudi na naši strani,ker bi verjetno na netu zjutraj lahko preveril stanje,a niti pomislil nisem glede na vremensko napoved.

Odgovor Napisal/-a: avtokampi.si

Uporabniški avatar
avtokampi.si je odsoten
avtokampi.si
Prispevki: 2222
Pridružen: Pe Feb 01, 2019 1:59 pm

Krk - kampi na otoku

Objavljeno: Po Jun 27, 2011 12:32 pm

za v bodoče, pred odhodom si oglejte stanje na spletni strani http://www.hak.hr/info/stanje-na-cestama

Vam pa povem, da carinika prav malo briga kam vi greste in da on sigurno ne gleda kakšno je stanje na krškem mostu. LAhko pa še med potjo pokličete na HAK na tel +385 1 46 40 800 n povprašate o zadnjih podatkih glede burje. Kakšnih dodatnih tabel pa na drugih cestnih odsekih ni postavljenih.

Odgovori