Oglasi:

Kamp Oštro

Vse o hrvaških kampih

Odgovori

Odgovor Napisal/-a: Kastko

Brez avatarja
Kastko je odsoten
Kastko
Prispevki: 25
Pridružen: Pe Feb 01, 2019 1:59 pm

Kamp Oštro

Objavljeno: Sr Sep 26, 2012 7:53 pm

Upam, da za ta kamp še ni odprta tema (sem malo pogledal in nisem našel), če je vas prosim da mojo temo pobrišete in prestavite v že obstoječo.

Prihodnje leto bi rad dal prikolico na pavšal zato malo spremljam kampe (za 1x še preko spleta)

Zanima me kakšne so vaše izkušnje glede kampa Oštro (malo sem bral tudi komentarje, pa vendar me še zanima kaj več). Zanima me tudi kako je kaj s pavšalom če je še kaj prostora za naslednje leto. Kako lahko stopim v stik z njimi, ker na njihovi spletni strani nisem našel cenika, itd. Videl sem, da je letos bila cena pavšala od 1400€ naprej, zanima me tudi če je potrebno osebe poimensko poimenovati, ali je pomembno le da ni več kot 4 oseb?

Zahvaljujem se za odgovore

Smile Kastko2012-09-26 22:00:03

Odgovor Napisal/-a: Kastko

Brez avatarja
Kastko je odsoten
Kastko
Prispevki: 25
Pridružen: Pe Feb 01, 2019 1:59 pm

Kamp Oštro

Objavljeno: To Okt 02, 2012 10:50 am

Ni nihče bil v tem kampu?

Odgovor Napisal/-a: bundrov

Brez avatarja
bundrov je odsoten
bundrov
Prispevki: 2
Pridružen: Pe Feb 01, 2019 2:00 pm

Kamp Oštro

Objavljeno: To Okt 09, 2012 9:42 am

Mi se drugo leto spet vračamo.

Osebe so poimensko, dodatna odrasla oseba  je cca. 70€, otrok cca. 35€ ste pa lahko vsi hkrati na parceli, ki ste prijavljeni, letos je bla omejitev vstopa v kamp na 1 avto, drugega pa si lahko pustil na cesti proti svetilniku v kampu.
Za drugo sezono naj bi cene dvignili za cca 10%.
 
Okoli parcel prostih za pavšal kontaktiraj Gorana +385911211655

Odgovor Napisal/-a: Kastko

Brez avatarja
Kastko je odsoten
Kastko
Prispevki: 25
Pridružen: Pe Feb 01, 2019 1:59 pm

Kamp Oštro

Objavljeno: To Okt 09, 2012 1:13 pm

Hvala za informacije. Sem jih že kontaktiral okol parcel in cene. Pa so mi odgovoril, da naj jih po koncu oktobra spet kontaktiram glede prostih parcel. Cene se pa naj bi res dvignile za 10%

Malo je smotano to da morajo biti vse osebe poimensko poimenovane, če bi hotel kakem prijatelju oddati. Drugače pa mi kamp deluje (po slikah sodeč) zelo domač in prijazen. Vsekakor bom pa v kratkem šel dol in si ga ogledal.

Kako je pa kaj s hrano oz trgovinami, wc in tuši?

Odgovor Napisal/-a: bundrov

Brez avatarja
bundrov je odsoten
bundrov
Prispevki: 2
Pridružen: Pe Feb 01, 2019 2:00 pm

Kamp Oštro

Objavljeno: Sr Okt 10, 2012 7:09 am

Wc vedno čisti, papir vedno, tuši vedno topla voda le za vikend se dnevni gosti popoldne nagnetjo pred tuše in  je mal gneče.
Trgovina premore osnovne stvari ni pretirano založena.
V kampu je kiosk s kruhom.

Odgovor Napisal/-a: avtokampi.si

Uporabniški avatar
avtokampi.si je odsoten
avtokampi.si
Prispevki: 2222
Pridružen: Pe Feb 01, 2019 1:59 pm

Kamp Oštro

Objavljeno: Po Mar 10, 2014 10:01 am

letos v kampu Oštro ne bo prav veliko novosti ... na koncu kampa urejajo 3 nove kamping parcele. Sredi marca še niso znane cene kampiranja in pavšala...kot pravijo pričakujejo od 3 do 5% povišanje cen.

avtokampi.si2014-03-10 11:01:43

Odgovori