Oglasi:

Avtokampi v Istri

Vse o hrvaških kampih

Odgovori

Odgovor Napisal/-a: Tim123

Brez avatarja
Tim123 je odsoten
Tim123
Prispevki: 2
Pridružen: Pe Feb 01, 2019 2:15 pm

Avtokampi v Istri

Objavljeno: Po Maj 08, 2017 1:22 pm

Pozdravljeni! 

Z družino in psom se avgusta odpravljamo na dopust z avtodomom, in sicer v Istro. Zanima me ali ima kdo izkušnje s tamkajšnimi kampi, predvsem me zanima urejenost kampa in cena. 

Hvala za vse odgovore                              
                                                                                  Lp Tim

Odgovor Napisal/-a: Mark

Brez avatarja
Mark je odsoten
Mark
Prispevki: 80
Pridružen: Pe Feb 01, 2019 1:59 pm

Avtokampi v Istri

Objavljeno: Po Maj 08, 2017 2:57 pm

Pozdravljen!
Postavil si precej široko vprašanje. Kampov imaš namreč ogromno, od A do Ž, s tem tudi njihovo urejenost in cene.
Predlagam, da si več ogledaš tule:
http://www.avtokampi.si/kampi.asp?drzava=2&otok=17&vrsta=&izbor=1&obmocje=21

Odgovor Napisal/-a: Tim123

Brez avatarja
Tim123 je odsoten
Tim123
Prispevki: 2
Pridružen: Pe Feb 01, 2019 2:15 pm

Avtokampi v Istri

Objavljeno: Po Maj 08, 2017 3:00 pm

Zanima me predvsem Pula in njena bližnja okolica. Imate morda kakšne izkušnje?

Odgovor Napisal/-a: avtokampi.si

Uporabniški avatar
avtokampi.si je odsoten
avtokampi.si
Prispevki: 2221
Pridružen: Pe Feb 01, 2019 1:59 pm

Avtokampi v Istri

Objavljeno: Po Maj 08, 2017 7:23 pm

Avgusta bo tudi jug Istre že povsem poln, tako da bo potrebno kar nekaj sreče, da se dobi kakšna dobra parcela. Mi bi poizkusili v kampu Medulin, ki je malce večji in sicer na desni strani kampa, kjer so cenejše parcele v dobri senci. Tam je tudi plaža za pse.

Nam je všeč tudi kamp Pomer, ki je manjši, vendar ima dobro senco na parcelah in plaži, parcele pa so urejene vzdolž plaže in so tako le od 50 do 150 metrov od morja. Če rabite kamp za kakšen zanimivi sprehod, potem je to kamp Stupice, od koder gre pot na Kamenjak. Odlična senca na parcelah, manj na plaži.

V sklop cenejših kampov v okolici Pule sodi tudi kamp Pineta v Fažani. Letos so uredili nove parcele v borovem gozdičku, tako da za ta del bo verjetno potrebno urediti rezervacijo. Plaža je dolga, zanimiv je sprehod do same Fažane in še naprej proti kampu Bi Village.

Odgovor Napisal/-a: Mark

Brez avatarja
Mark je odsoten
Mark
Prispevki: 80
Pridružen: Pe Feb 01, 2019 1:59 pm

Avtokampi v Istri

Objavljeno: To Maj 09, 2017 9:52 am

[QUOTE=Tim123]Zanima me predvsem Pula in njena bližnja okolica. Imate morda kakšne izkušnje?
[/QUOTE]
Imamo izkušnje samo z AC Medulin. Tja namreč zahajamo že več let. Najprej s šotorom, kasneje s prikolico.
Kot je bilo že napisano, kamp ponuja obilo sence, tako v samem kampu, kot na plaži. Na recepciji so prijazni, v trgovini tudi, sosedje pa kakor naletiš.
Pred leti so začeli tudi s prenovo sanitarnih otokov. Lani je bil eden povsem obnovljen, kakšne so pa novosti v letu 2017, pa žal ne vem. Morda bo administrator kaj več o tem vedel povedat. :)
Če res nimate izkušenj, predlagam da se en vikend zapelješ malo naokrog, da dobiš prvi vtis.

Odgovor Napisal/-a: Wanderer

Brez avatarja
Wanderer je odsoten
Wanderer
Prispevki: 45
Pridružen: Pe Feb 01, 2019 2:13 pm

Avtokampi v Istri

Objavljeno: To Jun 13, 2017 12:36 pm

Mi smo se ravnokar vrnili iz kampa Park Umag, pri Karigadorju (Ladin Gaj). Kamp je zelo lepo urejen, posebej sanitarije, ki so velike, moderne, čiste s stalno prisotnostjo čistilke. Resda smo bili tam v predsezoni, vendar so sanitarije takšne kot bi jih sam opisal kot idealno stanje. Parcele so velike, splošna urejenost kampa je tudi dobra, plaže in voda pa so bolj tako-tako. Večinoma skalnato in beton, voda pa tipična za istrsko območje. Zelo interesantne so nam predvsem parcele v prvi vrsti, čeprav nekoliko dražje, predvsem zaradi opreme - žar, tuš, pergola, kar te že vse čaka na parceli. Turisti so večinoma nemci. Mi nismo srečali niti enega slovenca ali hrvata, same nemce, avstrijce in tu pa tam kakšen nizozemc. Kamp bi sam ravno zaradi plaže in vode priporočal bolj v pred in po sezoni, ko kopanje ni edina glavna točka dopusta. Pa tudi sicer, komur pašejo beton in skale, je verjetno tudi v sezoni čist fajn.

Odgovor Napisal/-a: halls2975

Brez avatarja
halls2975 je odsoten
halls2975
Prispevki: 1
Pridružen: Pe Feb 01, 2019 2:15 pm

Avtokampi v Istri

Objavljeno: So Jun 24, 2017 10:03 am

Pozdravljeni!
Sem čisto frišen na tej strani,ki mi je zelo všeč!!!
Sedaj pa vprašanje:
3.7 začnem z dopustom. Moja izbira je okolica Pule,čim bližje Kamenjaku.
Nisem preveč zahteven,rad bi le solidne sanitarije,senca v kampu,mir,kakšen skrit kotiček na plaži,da si lahko malo posončim belo rit...;-)
Rabim prostor za avto in šotor ,ter elektriko. WiFi,diskači,klubi in te zadeve me ne zanimajo....
Še to,moj "obvezni" del opreme je bicikl...;-)
Hvala za odgovore,namige!!!  damjan
halls29752017-06-24 12:06:32

Odgovor Napisal/-a: fanton

Brez avatarja
fanton je odsoten
fanton
Prispevki: 6
Pridružen: Pe Feb 01, 2019 2:01 pm

Avtokampi v Istri

Objavljeno: Po Jun 26, 2017 7:08 am

 Kamp Tašalera Premantura.


Odgovor Napisal/-a: avtokampi.si

Uporabniški avatar
avtokampi.si je odsoten
avtokampi.si
Prispevki: 2221
Pridružen: Pe Feb 01, 2019 1:59 pm

Avtokampi v Istri

Objavljeno: Po Jun 26, 2017 7:59 pm

Točno tako - izberite enega od kampov v Premanturi npr. Stupice, Tašalera, Pomer, Kranjski kamp.... Tam vas čakajp številne poti do Kamenjaka, seveda če imate gorsko kolo, ker tam ni asfalta.

Odgovor Napisal/-a: Thoor

Brez avatarja
Thoor je odsoten
Thoor
Prispevki: 1
Pridružen: Pe Feb 01, 2019 2:11 pm

Avtokampi v Istri

Objavljeno: Ne Jul 02, 2017 10:45 pm

Hejj
Morda kdo pozna kamp Tunarice?

Odgovori