Oglasi:

Kamp Miran

Vse o hrvaških kampih

Odgovori

Odgovor Napisal/-a: SaraMČ

Brez avatarja
SaraMČ je odsoten
SaraMČ
Prispevki: 2
Pridružen: Pe Feb 01, 2019 2:15 pm

Kamp Miran

Objavljeno: So Jul 01, 2017 10:58 am

Pozdravljeni,
zanimajo me izkušnje s kampom Miran Pirovac. Na netu sem dobila večinoma informacije o mobilnih hiškah, mene pa zanimajo izkušnje kampistov. Hvala Wink

Odgovor Napisal/-a: VIKI-VIKI

Uporabniški avatar
VIKI-VIKI je odsoten
VIKI-VIKI
Prispevki: 9
Pridružen: Pe Feb 01, 2019 2:15 pm

Kamp Miran

Objavljeno: Sr Jul 05, 2017 2:41 pm

Pozdrav...
Kamp je zanimiv le mobilne hiške spodrivajo nekoč zanimiv kamp.Čas v tem kampu se je ustavil tam nekje sredi osemdesetih ,Hladilniki 2014 niso delovali baje popravilo predrago ,mreža načrtno strgana in čez kamp se sprehajajo zunanji obiskovalci itd...obala je zanimiva in na žalost prepolna še turistov ,ki niso iz kampa bifejev in igralnih avtomatov ob obali polno pa tudi veliko smeti na žalost,če prištejem ugodno ceno in prijaznega receptorja je cena ok.V kampu pa deluje tudi hotel.
Lani pa sem se peljal mimo sem opazil spet nekaj novih mobilnih hišk tako,da je prostora vedno manj.Danes se nebi več odločil za ta kamp ravno zaradi mobilnih hišk.Upam,da sem ti z odgovorom pomagal.

lp Viki

Odgovor Napisal/-a: SaraMČ

Brez avatarja
SaraMČ je odsoten
SaraMČ
Prispevki: 2
Pridružen: Pe Feb 01, 2019 2:15 pm

Kamp Miran

Objavljeno: Če Jul 06, 2017 8:25 am

Viki, hvala za informacije.
Smo se odločili da gremo probat. Potem pa bom lahko poročala iz prve roke.Wink
Lp
Sara

Odgovor Napisal/-a: Romzi

Brez avatarja
Romzi je odsoten
Romzi
Prispevki: 77
Pridružen: Pe Feb 01, 2019 2:01 pm

Kamp Miran

Objavljeno: Če Jul 06, 2017 12:48 pm

Jaz bi dodal samo to, da se pogosto bere neke oh-in-sploh ocene tega kampa ravno na tem portalu. Le-te so naravnost smešne glede na to, kakšno stanje je v kampu. Še bolj je smešno, da so ravno ocenjevalci kampa Miran "podpisujejo" z nekimi imeni, npr. Ivan in Majda z družini, "Peter in prijatelji"..... A bejž no bejž, več ali manj vsi neregistrirani ocenjevalci.....

Odgovor Napisal/-a: VIKI-VIKI

Uporabniški avatar
VIKI-VIKI je odsoten
VIKI-VIKI
Prispevki: 9
Pridružen: Pe Feb 01, 2019 2:15 pm

Kamp Miran

Objavljeno: Če Jul 06, 2017 6:09 pm

[QUOTE=SaraMČ]Viki, hvala za informacije.
Smo se odločili da gremo probat. Potem pa bom lahko poročala iz prve roke.Wink
Lp
Sara
[/QUOTE]

Pozdrav Sara ...
Probajte v  kampu Miran,če vam ne bo odgovarjal lahko probate malo nižje v kampu Jazina,ki je malo južneje cena pa prav tako ugodna.
Tako sem naredil tudi jaz in bil še bolj zadovoljen z dopustom...Uživajte.

p.s.
Mimogrede ti moram napisat,da se je Miran podražil od leta  2014 do 2017 za cca 100%ShockedShockedPredrago!
Leta 2014 je bil najcenejši kampi na hrvaški obali danes pa že med dražjimi...
lp
VIKI
VIKI-VIKI2017-07-06 20:37:31

Odgovori