Oglasi:

Fažana - kamp Bi Village

Vse o hrvaških kampih

Odgovori

Odgovor Napisal/-a: višnja

Brez avatarja
višnja je odsoten
višnja
Prispevki: 4
Pridružen: Pe Feb 01, 2019 1:59 pm

Fažana - kamp Bi Village

Objavljeno: Po Jul 04, 2011 7:13 am

Pozdravljeni,
z možem se odločava za nakup počitniške prikolice. To bo najina 1.prikolica, zato se nama zastavlja ogromno vprašanj Embarrassed . Rada bi bila pavšalista v hrvaškem kampu. Malo sva si že ogledala kampe in glede na ponudbo, lokacijo, urejenost nama je všeč Bi Village. Nisem pa še nikjer zasledila kako je s pavšalom v tem kampu. Ali je sploh možen? Kakšna je cena? Kaj je v njem zajeto?  Kako je z zimovanjem-ali je možno? Prikolica ostane na parceli ali se jo odpelje v depo? Cena? S pavšalom bi začela naslednjo sezono.
Rada pa bi že to sezono (verjetno druga polovica avgusta + september) prikolico in kamp "sprobala", si izbrala primerno parcelo, naredila rezervacijo za drugo leto, ... Koristili (4 osebe) bi vikende + 14 dni? Kakšne so možnosti? Verjetno ne obstaja možnost plačila npr. 1/4 pavšala LOL , če bi se to sploh splačalo glede na ceno pavšala. Verjetno bi bilo najbolj pametno, da pozabimo letos na koriščenje vikendov in se odpravimo za 14 dni, da ne plačujeva parcele med tednom, ko ne bomo tam.
Vsa mnenja, nasveti, podatki dobrodošli Wink

Odgovor Napisal/-a: dusan72

Brez avatarja
dusan72 je odsoten
dusan72
Prispevki: 3
Pridružen: Pe Feb 01, 2019 1:59 pm

Fažana - kamp Bi Village

Objavljeno: Če Jul 14, 2011 9:30 pm

Pozdravček. Jaz sem se pa bolj slučajno oziroma zaradi nostalgije znašel tukaj :)
Kot mulo sem otroštvo med počitnicami preživljal v Fažani, ko je bil tam še kamp "13 maj". Z leti in po vojni je verjetno še parkrat spreminjal ime, na zadnje se mi zdi, da je bil "Pineta".  Par let nazaj sem kamp z družino tudi obiskal in še vedno je vsak kamenček na svojem mestu :)
Me je pa letos malo zmedlo, ker sestro tudi grabi nostalgija in je rezervirala termin konec avgusta. Pravi, da ni več Pineta ampak BiVillage. OK, pač novo ime. Ampak ko sem danes malo pogooglal še vedno najdem uradno stran od Pinete in drugo stran od BiVillage. Glede na to, da sem bil v Pineti (in vsa imena prej skoraj 15 let) mi slike iz BiVillage niso nič znane (za razliko od Pinete (OK, oskubili so gozd in tudi tobogana na glavnem pomolu ni že 20 let). Edino kar mi pade na pamet je mogoče, da je BV povsem nov kamp bolj levo od centra Fažane? ahko kdo potrdi kako je s tem?

Odgovor Napisal/-a: dusan72

Brez avatarja
dusan72 je odsoten
dusan72
Prispevki: 3
Pridružen: Pe Feb 01, 2019 1:59 pm

Fažana - kamp Bi Village

Objavljeno: Če Jul 14, 2011 9:43 pm

Aja, Višnja... da ti povem še svoje mnenje glede kampiranja, šotora, prikolice... Smile
Sam sem sicer mladost preživel v Brako prikolici (po mojem še z dvema dodatnima predprostoroma) Sej zadeva je po svoje fina in adrenalinska. Še posebaj ko začne deževati in razmišljaš ali si skopal (takrat jih je moj oče) dovolj globoke jarke za dež. Drugi del projekta je bila polivinilasta cerada, ki je ščitila prikolico/šotor pred dežjem. To smo vsako leto kupovali večjo in boljšo hehe.
V sami prikolici je stvar sicer malo bolj varna, so pa še vedno kdaj ob neurjih padale komu odlomljene veje gor in potem smo vsi sočustvovali z njimi.
Še vedno imam blazno lepe spomine na ta leta, vendar me danes (40 letnega kozla) najlažje spraviš v nek apartma po sindikalni ceni. Res je, da ni tistega adrenalina (a se nam bo vse na glavo sesulo...) je pa vseeno bolj miren dopust. Kar se cen v CRO tiče so vsako leto višje in kar dosti ljudi poznam, ki so z leti dojeli, da se jim "pavšal" ne izplača. Če ste bolj Robinzonske krvi, najamite šotor ali pa prikolico in plačajte polno ceno za tiste 10-20 dni, drugače priporočam kakšno zidano varianto s trdno streho. Saj veš kaj mislim Wink. Nakup in plačilo pavšala za celo leto za prikolico se po mojem ne izplača.
Je pa to samo moje mnenje oziroma nasvet.

Odgovori