Oglasi:

Kvarner - poceni kamp na Krku, Cresu, Lošinju?

Vse o hrvaških kampih

Odgovor Napisal/-a: jurek

Brez avatarja
jurek je odsoten
jurek
Prispevki: 1
Pridružen: Pe Feb 01, 2019 1:59 pm

Kvarner - poceni kamp na Krku, Cresu, Lošinju?

Objavljeno: Sr Jul 06, 2011 6:07 pm

[QUOTE=rast<]alamar hvala za nasvete. Glede Ježevca sem si preračunal da bi naju prišlo cca 25eur na dan(2osebi, neparceliran kamp prostor, 2Xturistična taksa), kar je sicer 5 eur več kot ostali cenejši, ampak je pa prednost da si pri mestu Krk in približno na sredini otoka, sicer pa je kamp bor še nekoliko cenejši. Zanima me ali je potrebno prej kaj rezervirat in če je možnost da bo v začetku avgusta vse zasedeno?
[/QUOTE]pozdravljen, jaz sem glih danes rezervirau parcelo v kamp Ježevac, sm hotu začetek avgusta, pa je bilo vse zasedeno, tko da sm dobiu šele od 15 ega avgusta naprej. Pa še splača se rezervirat, ker če rezerviraš, te pride ceneje. Mi gremo 2 odrasla dva otroka pet dni s šotorom, pa uzeu sm confort mare parcelo, nas pride 180€ s takso ured. kako pa bo pa povem ko pridemo nazaj, gremo prvič tja. Lp

Odgovor Napisal/-a: Pridna

Brez avatarja
Pridna je odsoten
Pridna
Prispevki: 43
Pridružen: Pe Feb 01, 2019 1:59 pm

Kvarner - poceni kamp na Krku, Cresu, Lošinju?

Objavljeno: Pe Jul 08, 2011 10:53 am

Če bo Ježevac zaseden, pojdita v Punat (par km naprej)-tam bo sigurno frej :)

Odgovor Napisal/-a: alamar

Brez avatarja
alamar je odsoten
alamar
Prispevki: 120
Pridružen: Pe Feb 01, 2019 1:59 pm

Kvarner - poceni kamp na Krku, Cresu, Lošinju?

Objavljeno: Pe Jul 08, 2011 12:42 pm

Če misliš kamp Pila,  se ne ne more primerjat z Ježevcem, pa še dražji pride po njegovih željah (2 osebi + neparceliran kamp prostor = 29 EUR na dan). Sence na plaži skoraj ni, pa tudi sama plaža je za moje pojme obupna (beton). Tudi ta kamp zna biti v glavni špici precej poln.

Odgovor Napisal/-a: MiMar

Brez avatarja
MiMar je odsoten
MiMar
Prispevki: 55
Pridružen: Pe Feb 01, 2019 1:59 pm

Kvarner - poceni kamp na Krku, Cresu, Lošinju?

Objavljeno: Pe Jul 08, 2011 6:51 pm

Mi smo redni gostje v kampu Bor že več kot deset let, in kot sem že zapisal med komentarji o tem kampu: če te ne moti oddaljenost od morja, priporočam. Tudi prostor bi avgusta moral biti.

Odgovor Napisal/-a: Inetbike

Brez avatarja
Inetbike je odsoten
Inetbike
Prispevki: 3
Pridružen: Pe Feb 01, 2019 1:59 pm

Kvarner - poceni kamp na Krku, Cresu, Lošinju?

Objavljeno: Po Jul 18, 2011 9:03 am

Kamp Slamni Klimno - Krk tega še niste ocenili in prikazali ali pa jaz ne najdem. odprt 14 dni nazaj.


Odgovori