Oglasi:

Kamp Kozarica ali kamp Oaza mira?

Vse o hrvaških kampih

Odgovor Napisal/-a: vlady

Brez avatarja
vlady je odsoten
vlady
Prispevki: 155
Pridružen: Pe Feb 01, 2019 1:59 pm

Kamp Kozarica ali kamp Oaza mira?

Objavljeno: So Avg 26, 2017 6:53 am

Pred 2 leti sva bila z zeno v kampu Strasko,super vse porihtano,tudi cena po sezoni OK.Letos (imava namen iti okrog 12/9) sem gledal dva kampa v blizini Pakostan.Kamp Kozarica in kamp Oaza miru (ki ima na internetu bolj malo informacij).Oba sta izgleda v redu,tudi cena z naso kamp kartico je ugodna (posebej za Oazo miru),vendar bi rad imel kaksno informacijo iz prve roke kje je boljse.Sva dva penzionera (se kar dobro ohranjena) z avtom in sotorom na strehi,niti ne prevec zhtevna.Rada imava senco,cisto morje,porihtane sanitarije in ne previsoke cene tudi za razne usluge (napr.restavracija,trgovina) v samem kampu.Ce mi lahko kdo pomaga z kaksnim nasvetom se mu vnaprej zahvaljujem.

Odgovor Napisal/-a: KIMI

Brez avatarja
KIMI je odsoten
KIMI
Prispevki: 78
Pridružen: Pe Feb 01, 2019 2:08 pm

Kamp Kozarica ali kamp Oaza mira?

Objavljeno: Ne Avg 27, 2017 6:18 pm

Lahko ti postrežem s konkretnimi informacijami kajti bila sem že v obeh sicer ne v sezoni ampak na acsi. Kozarica zna biti sedaj kar polna pa težko verjamem da dobiš parcelo blizu morja. Do centra Pakoštan je iz kampa s kolesom 5. minut. Kamp je v celoti v senci borovcev, parcele po velikosti zelo različne, sanitarije čiste vstop v nje z zapestnico, če jo izgubiš stane 100 kun.
Oaza mira mi je bolj všeč, odličen kamp, terasaste parcele z vseh vidiš morje, ki je čisto.Kamp je miren,leži kot na polotočku in na drugi strani je tudi fkk plaža. Sanitarni objekt je eden vendar dovolj velik in čist,na sredi je vodomet, to še nisem nikjer videla zelo lepo. Sence je dovolj. Do Pakoštanov je iz Drag ob morju potka da greš lahko s kolesom ali peš. Trgovina je samo v kampu je pa precej draga, v Dragah so samo tri gostilne trgovine ni.
Priporočam ti da si ogledaš Kozarico potem pa nadaljuješ v Oazo mira in se odločiš, tako sva tudi midva naredila, a sva ostala v Oazi ki je zelo lep kamp.

Odgovor Napisal/-a: KIMI

Brez avatarja
KIMI je odsoten
KIMI
Prispevki: 78
Pridružen: Pe Feb 01, 2019 2:08 pm

Kamp Kozarica ali kamp Oaza mira?

Objavljeno: Ne Avg 27, 2017 6:47 pm

Še nekaj, v kampih je zame pomembno katero parcelo dobim, rada sem čim bližje morju. Oba kampa sta lepa, v Kozarici imaš več možnosti za kam iti, blizu je center, s kolesom greš do Vranskega jezera itd.,tam je v redu če dobiš parcelo pri morju posebno " balkončki" na koncu kampa so luštni. Če te še kaj zanima vprašaj.

Odgovor Napisal/-a: vlady

Brez avatarja
vlady je odsoten
vlady
Prispevki: 155
Pridružen: Pe Feb 01, 2019 1:59 pm

Kamp Kozarica ali kamp Oaza mira?

Objavljeno: Ne Avg 27, 2017 7:11 pm

Hvala za odgovor,tudi sam se bolj nagibam za Kozarico,ce je kamp velik imam mogoce vec sanse za dobit kaksno parcelo blizu morja.Bom magari prej poklical po telefonu za kaksno informacijo.zanimive so se mi zdele parcele v coni A ali B (tiste blizje morju)desno od sanitarji.Mogoce sredi septembra se bo kaj naslo.Rad bi koristil tudi kamp kartico (17€),pa ne vem ce lahko z njo kaj izbiram,ali pa eventuelno placam razliko (mogoce mi bo o tem kaj povedal administrator) ?Se enkrat hvala in lep pozdrav.

Odgovor Napisal/-a: KIMI

Brez avatarja
KIMI je odsoten
KIMI
Prispevki: 78
Pridružen: Pe Feb 01, 2019 2:08 pm

Kamp Kozarica ali kamp Oaza mira?

Objavljeno: Ne Avg 27, 2017 7:42 pm

Motiš se v Kozarici boš težko dobil parcelo blizu morja, pokliči dol in vprašaj kajti parcelo lahko tudi rezerviraš. Meni so všeč parcele levo od sanitarij je bolj mir ,desno je bife in otroško igrišče.

Odgovor Napisal/-a: KIMI

Brez avatarja
KIMI je odsoten
KIMI
Prispevki: 78
Pridružen: Pe Feb 01, 2019 2:08 pm

Kamp Kozarica ali kamp Oaza mira?

Objavljeno: Ne Avg 27, 2017 7:50 pm

Najlepši so balkončki 125-128 samo če piha piha kot pri norcih, potem pa malo bolj desno

Odgovor Napisal/-a: vlady

Brez avatarja
vlady je odsoten
vlady
Prispevki: 155
Pridružen: Pe Feb 01, 2019 1:59 pm

Kamp Kozarica ali kamp Oaza mira?

Objavljeno: Po Avg 28, 2017 10:56 am

Zdaj sem si stiskal plan kampa.Gledano iz kopnega proti morju je na levi toilette,gledal sem parcele eventuelno pred cesto (parcele cca 273 pa desno,nekje v drugi,tretji vrsti (st.257-220,258-253, na tem koncu nekje,to naj bi bila vse cona A.Bomo videli,bom pa sigurno prej poklical (in eventuelno rezerviral ),samo kaksen dan prej ko bom videl malo kaksna je vremenska napoved..Najlepsa hvala za vse informacije,ce bom se kaj rabil se pa javim.Ne odgovarja mi ce prevec piha,ker imam sotor na strehi,je stabilen in super,samo nikdar se ne ve.

Odgovor Napisal/-a: KIMI

Brez avatarja
KIMI je odsoten
KIMI
Prispevki: 78
Pridružen: Pe Feb 01, 2019 2:08 pm

Kamp Kozarica ali kamp Oaza mira?

Objavljeno: Po Avg 28, 2017 11:27 am

Tretja vrsta si kar daleč, vprašaj jih katere parcele veljajo za kartico in pa če je rezervacija plačljiva kar izven sezone ne bi smela biti ali pa ti jo obračunajo pri računu. Vso srečo in uživaj na dopustu!

Odgovor Napisal/-a: avtokampi.si

Uporabniški avatar
avtokampi.si je odsoten
avtokampi.si
Prispevki: 2222
Pridružen: Pe Feb 01, 2019 1:59 pm

Kamp Kozarica ali kamp Oaza mira?

Objavljeno: Po Avg 28, 2017 11:35 am

za našo kartico v primeru kampa Kozarica ne bi smelo biti omejitev...12.9. bo verjetno še malo zgodnji datum za dobit parcelo tik ob morju...z malo sreče pa tudi dobite kakšno tam v sredini od 105 do 122..so tudi zelo lepe parcele..ampak tudi če ste v v prvih dveh vrstah nad cesto je morje še vedno manj kot 100 metrov od parcele...

Odgovor Napisal/-a: vlady

Brez avatarja
vlady je odsoten
vlady
Prispevki: 155
Pridružen: Pe Feb 01, 2019 1:59 pm

Kamp Kozarica ali kamp Oaza mira?

Objavljeno: Po Avg 28, 2017 2:37 pm

hvala obema za informacije,ko pridem nazaj sporocim kako je bilo.lep pozdrav.Gledal bom tudi da imam blizu sanitarije (tiste blizje morja).vlady2017-08-28 16:41:54

Odgovori