Oglasi:

Izogibajte se kampa KAJ v Sukošanu

Vse o hrvaških kampih

Odgovori

Odgovor Napisal/-a: Aleksandra

Brez avatarja
Aleksandra je odsoten
Aleksandra
Prispevki: 17
Pridružen: Pe Feb 01, 2019 2:08 pm

Izogibajte se kampa KAJ v Sukošanu

Objavljeno: Po Sep 18, 2017 3:58 pm

Pozdravljeni,
ne vem,če pomaga(morda pa komu prav pride),torej v omenjeni lokaciji je tudi Sukošan,tam je precej privat kampov,katerim se je najbolje izogniti,imam zelo slabo izkušnjo z kampom KAJ,zato tja ne priporočam..

Odgovor Napisal/-a: Aleksandra

Brez avatarja
Aleksandra je odsoten
Aleksandra
Prispevki: 17
Pridružen: Pe Feb 01, 2019 2:08 pm

Izogibajte se kampa KAJ v Sukošanu

Objavljeno: Po Sep 18, 2017 3:59 pm


Original objavljen od avtokampi.si

Na območju med Zadrom in Biogradom je zelo veliko majhnih privatnih kampov npr. Bibinje, Sukošan, Sv. Petar...Gre za kampe, ki so večinoma urejeni v bližini domačih hiš oz. na travnikih ob hiišah. Mi vseh teh kampov nimamo v bazi podatkov, ker je velika večina zasedena s stalnimi gosti. Za vse zainteresirane za pavšal pa je najboljši nasvet, da se zapeljejo dol in pogovorijo direktno z lastnikom kampa, ker drugače zna priti do različnih težav pri cena in samih pogojih, kaj ta cena vključuje.

Problem pri teh privat kampih(po mojih izkušnjah)je,da ko se dogovoriš za ceno in pogoje...postaviš prikolico,nato pa se cena in pogoji običajno spremenijo,seveda tebi na slabše..
moj primer:
-cena ostala ista,kot po dogovoru ,vendar se je sezona skrajšala 15.6-15.9(dogovor 1.6.-30.9)
-prepoved dajanja v najem,tudi sorodnikom(dogovor oddajajte koliko želite)
-obiski prepovedani(dogovor obiski dovoljeni)
-turistična taksa v doplačilo(dogovor,da je v ceni pavšala)
-tuširanje in pranje posode predolgo,se porabi preveč vode
-prepoved domačih živali(pri dogovoru ni bilo omenjeno)
-aroganten odnos lastnice do gostov

Odgovor Napisal/-a: jelsa502

Brez avatarja
jelsa502 je odsoten
jelsa502
Prispevki: 13
Pridružen: Pe Feb 01, 2019 2:10 pm

Izogibajte se kampa KAJ v Sukošanu

Objavljeno: Sr Nov 22, 2017 3:48 pm

tud jaz bi dala pripombo izogibajte se kampa KERO v BIBINJAH PRI ZADRU.
ZELO NEKOREKTEN ODNOS LASTNIKA DO GOSTOV IN DOGOVOR JE BIL DEJANSKO DRUGAČEN KOT SE JE KASNEJE IZVAJALO IN NITI RAČUNA NE IZDA ZA PLAČILO PAVŠALA IN TUDI PRIJAVNICE NE DOBIŠ DA SI REGISTRIRAN ZA ČAS BIVANJA.IN MOJE MNENJE JE DA JE TREBA Z TEMI MALIMI KAMPI NEKAJ UREDIT ZATO PA JE INŠPEKCIJA IN TURISTIČNA ENOTA

LP

Odgovor Napisal/-a: avtokampi.si

Uporabniški avatar
avtokampi.si je odsoten
avtokampi.si
Prispevki: 2221
Pridružen: Pe Feb 01, 2019 1:59 pm

Izogibajte se kampa KAJ v Sukošanu

Objavljeno: Sr Nov 22, 2017 5:57 pm

Hvala za informacijo, bomo spomladi stopili malo v stik s turistično organizacijo v Zadru, pa bomo videli kako je s temi prijavami gostov, ker  če gost plača turistično takso, potem naj jo kamp tudi odvaja naprej, ne pa da jo zadrži.

Odgovor Napisal/-a: Fidor

Brez avatarja
Fidor je odsoten
Fidor
Prispevki: 15
Pridružen: Pe Feb 01, 2019 2:16 pm

Izogibajte se kampa KAJ v Sukošanu

Objavljeno: Po Jan 22, 2018 11:30 am

Mi je večina povedala, da se jih izogiba, saj se poleg omenjenega obnašajo zelo diskriminatorno.
Ste za-to, da jih damo v medije?

Odgovori