Oglasi:

Kamp Stella Maris - Umag

Vse o hrvaških kampih

Odgovor Napisal/-a: avtokampi.si

Uporabniški avatar
avtokampi.si je odsoten
avtokampi.si
Prispevki: 2221
Pridružen: Pe Feb 01, 2019 1:59 pm

Kamp Stella Maris - Umag

Objavljeno: Če Maj 31, 2018 10:09 am

Verjetno je mislil, da bodo pavšalisti stisnjeni na parcelah kot sardelice v Delamarisu. Načeloma je pa tako, da bodo parcele različnih velikosti, nekje od 70 do 110m2..ne po pa več tako kot včasih, ko je nekdo imel ograjen prostor velik 200m2.

Odgovor Napisal/-a: LenaS

Brez avatarja
LenaS je odsoten
LenaS
Prispevki: 13
Pridružen: Pe Feb 01, 2019 2:16 pm

Kamp Stella Maris - Umag

Objavljeno: So Jun 02, 2018 11:47 am

Hmm, to je pa kar razlika v velikosti parcele.Pavšal pa za vse enak?

Odgovor Napisal/-a: temza

Brez avatarja
temza je odsoten
temza
Prispevki: 7
Pridružen: Pe Feb 01, 2019 2:04 pm

Kamp Stella Maris - Umag

Objavljeno: Sr Jun 13, 2018 3:47 pm

Danes so me klicali iz kampa in povedali, da se kamp odpre 22.6.2018.

Odgovor Napisal/-a: avtokampi.si

Uporabniški avatar
avtokampi.si je odsoten
avtokampi.si
Prispevki: 2221
Pridružen: Pe Feb 01, 2019 1:59 pm

Kamp Stella Maris - Umag

Objavljeno: Če Jun 14, 2018 8:50 am

Spet prestavitev otvoritve kampa Stella Maris Umag - nov datum je petek, 22.junij.
Mi planiramo, da bi bili na dan otvoritve v kampu, tako da imamo prve fotke in da si sami ogledamo kamp.

Odgovor Napisal/-a: LenaS

Brez avatarja
LenaS je odsoten
LenaS
Prispevki: 13
Pridružen: Pe Feb 01, 2019 2:16 pm

Kamp Stella Maris - Umag

Objavljeno: Če Jun 14, 2018 7:14 pm

Te dni smo bili v Umagu.Še vedno pospešeno delajo, sem pa izvedela med drugim, da so pri delu naleteli na skale in so se zato dela tako zavlekla, saj so jih morali minirati.Kaj je res ne vem, očitno je tudi to doprineslo k pozni otvoritvi.Parcele so vse zelo majhne in na novo ograjene in označene z živo mejo, ki bo z leti zrastla.Nas v tem kampu ne bo več, je res postalo predrago.Vsak dan, ki ni zaseden, je škoda, da je prikolica sploh postavljena.Mi smo bili sedaj 10 dni v apartmajih v bližini Umaga.Ne zamenjam več za prikolico, postavljanje, pospravljanje, plačevanje depoja.Preveč dela in predrago.Tako pa si rezerviraš apartma bodisi v predsezoni, preko bookinga ali preko svoje firme za teden, deset dni po večkrat, pa še ceneje je.
Je pa plaža simpatična, nudi vse, hrano, urejene wc-je , tuše in bazen z morsko vodo.Mi bomo še prihajali na to plažo, čeprav bomo nastanjeni par km stran.Nostalgija pač.

Odgovor Napisal/-a: ribcek

Brez avatarja
ribcek je odsoten
ribcek
Prispevki: 9
Pridružen: Pe Feb 01, 2019 2:16 pm

Kamp Stella Maris - Umag

Objavljeno: Če Jun 14, 2018 8:05 pm

Hai problemi in Delamaris?

Odgovor Napisal/-a: spelca

Brez avatarja
spelca je odsoten
spelca
Prispevki: 8
Pridružen: Pe Feb 01, 2019 2:01 pm

Kamp Stella Maris - Umag

Objavljeno: Po Jun 18, 2018 5:30 am

Na videno ta vikend v kampu....mislim da se kak mesec no bo tako kot obljubljajo....okrog mobilnih hisk se vedno polno kupov rdece zemlje....da o bazenu sploh ne govorim....v kampu se vedno polno gradbenih strojev...otvaritev naj bi bila 22.6. ceprav zelo mocno dvomim v to....pavsalisti smo ze postavili prikolice...pesek po cestah pa je brez komentarjev...katastrofa

Odgovor Napisal/-a: avtokampi.si

Uporabniški avatar
avtokampi.si je odsoten
avtokampi.si
Prispevki: 2221
Pridružen: Pe Feb 01, 2019 1:59 pm

Kamp Stella Maris - Umag

Objavljeno: Po Jun 18, 2018 8:08 am

Pojma nimamo od kod takšna zamuda - kot vemo, pa projekt dela neka slovenska firma :(. So se malce ušteli pri planiranju.. a potem v petek ne bo še nič s fotkanjem kampa oz. nima smisla, da pridemo dol?

Odgovor Napisal/-a: spelca

Brez avatarja
spelca je odsoten
spelca
Prispevki: 8
Pridružen: Pe Feb 01, 2019 2:01 pm

Kamp Stella Maris - Umag

Objavljeno: Po Jun 18, 2018 10:03 am

Bomo videli....pri podhodu so se jarki...vse razkopano...ne vem kaj so si zamislili...na recepciji so povedali da naj bi se v petek odprlo....vendar ni sigurno....tko da se sami odlocite....mi ze uzivamo v kampiranju😁

Odgovor Napisal/-a: temza

Brez avatarja
temza je odsoten
temza
Prispevki: 7
Pridružen: Pe Feb 01, 2019 2:04 pm

Kamp Stella Maris - Umag

Objavljeno: Pe Jun 22, 2018 7:03 pm

Ali ima kdo  info. , da se je kamp danes odprl? Nikjer ni nič objavljeno. Jutri gremo postaviti prikolico...

Odgovori