Oglasi:

Kamp Sirena Novigrad - fotografije prenove kampa

Vse o hrvaških kampih

Odgovori

Odgovor Napisal/-a: avtokampi.si

Uporabniški avatar
avtokampi.si je odsoten
avtokampi.si
Prispevki: 2222
Pridružen: Pe Feb 01, 2019 1:59 pm

Kamp Sirena Novigrad - fotografije prenove kampa

Objavljeno: Po Feb 18, 2013 7:48 am

Letos poteka druga faza prenove kampa Sirena v Novigradu - pripravljajo 40 novih kamping parcel in novo naselje mobilnih hišic Bella Vista - več o tem smo pisali v naši novici: http://www.avtokampi.si/novica.asp?drzava=2&ID=789

Objavljamo pa tudi že prve fotografije iz kampa Sirena, ki so jih objavili člani facebook skupine Sirenarji oz. so nam jih poslali obiskovalci naše spletne strani:








avtokampi.si2013-02-18 11:01:27

Odgovor Napisal/-a: KIMI

Brez avatarja
KIMI je odsoten
KIMI
Prispevki: 78
Pridružen: Pe Feb 01, 2019 2:08 pm

Kamp Sirena Novigrad - fotografije prenove kampa

Objavljeno: Če Maj 17, 2018 4:49 pm

Prosim za razlago cen kampiranja v kampu Sirena Novigrad. Na njihovi spletni strani propagirajo pomladansko kampiranje pa mi ne znajo povedati niti v razervacijskem centru niti na recepciji kakšna je cena, vključuje 2. osebi , elektriko itd.. niti ne katere parcele veljajo za pomladno kampiranje. Na rezervacijskem centru mi je govorila da cene parcel  dnevno spreminjajo,, govorila mi je vrtoglave cene, tega sploh ne razumem. Lepo prosim za razlago ali pa sem jaz "za luno".WinkConfused

Odgovor Napisal/-a: avtokampi.si

Uporabniški avatar
avtokampi.si je odsoten
avtokampi.si
Prispevki: 2222
Pridružen: Pe Feb 01, 2019 1:59 pm

Kamp Sirena Novigrad - fotografije prenove kampa

Objavljeno: Če Maj 17, 2018 7:34 pm

Mi imamo na našo kamping kartico tole akcijo - 19€ za 2 osebi in psa na parceli Comfort (št. 90 - 190) / neparcelirani del Comfort ali 10% popust na ceno osebe na ostalih parcelah v terminih 23.3. - 29.6. & 1.9. - 3.11., 5% popust na ceno osebe v terminu 30.6. - 31.8.
Sicer pa je zdaj moderno, da tudi v kampe uvajajo spletne rezervacije - čeprav to ni isto, ker sobe so standardizirane velikosti, velikega avtodoma ali prikolice pa ne moreš ravno spraviti na vsako parcelo. Nam so sicer letos poslali fiksen cenik za kampiranje - za mobilne hišice pa se lahko glede na povpraševanje še spreminja.

Odgovori