Oglasi:

izbira kampa

Vse o hrvaških kampih

Odgovor Napisal/-a: vlady

Brez avatarja
vlady je odsoten
vlady
Prispevki: 155
Pridružen: Pe Feb 01, 2019 1:59 pm

izbira kampa

Objavljeno: So Avg 11, 2018 4:25 pm

Lansko leto je kampiranje v kampu Kozarica zaradi slabega vremena v septembru odpadlo,imamo pa namen iti tja letos.Slucajno mi je padel v oci kamp park Soline pri Biogradu.rad bi dobil kaksno informacijo iz prve roke ali je boljsi kamp Kozarica ali kamp Soline.Nismo zahtevni gosti,imamo pa radi da so vsaj osnovne stvari porihtane (trgovina v blizini,kaksna dobra restavracija,cisto morje in sanitarije ,vredu plaza,tudi blizina kaksnega mesta je dobrodosla in senca z elektriko na parceli).Za vsako koristno informacijo vnaprej hvala.

Odgovor Napisal/-a: vlady

Brez avatarja
vlady je odsoten
vlady
Prispevki: 155
Pridružen: Pe Feb 01, 2019 1:59 pm

izbira kampa

Objavljeno: So Avg 11, 2018 7:35 pm

Bolj se nagibam k izbiri kampa Kozarica,ce ne bom dobil parcele v senci in blizu morja jo bom pa mahnil do kampa Oaza Mira,ki bi moral biti tudi v redu.Vsi ti trije kampi so tudi relativno blizu (vsaj po ogledu karte sodec).

Odgovor Napisal/-a: KIMI

Brez avatarja
KIMI je odsoten
KIMI
Prispevki: 78
Pridružen: Pe Feb 01, 2019 2:08 pm

izbira kampa

Objavljeno: Ne Avg 12, 2018 7:13 pm

V Kozarici boš težko dobil parcelo blizu morja. Oaza mira je odličen kamp ampak v sezoni zelo drag, z vseh parcel imaš pogled na morje. Vendar pa v Dragah ni trgovine, razen v kampu ki pa je precej draga.

Odgovor Napisal/-a: vlady

Brez avatarja
vlady je odsoten
vlady
Prispevki: 155
Pridružen: Pe Feb 01, 2019 1:59 pm

izbira kampa

Objavljeno: Po Avg 13, 2018 4:26 pm

Hvala za odgovor.Oaza mira po 1.9. z ACSI kartico 19€,vse skupaj (tudi mali kuza),se mi ne zdi pretirana cena.Bomo videli,ceprav se bolj nagibam za Kozarico ce bom dobil ugoden prostor.LP

Odgovor Napisal/-a: Tomo Mirna

Brez avatarja
Tomo Mirna je odsoten
Tomo Mirna
Prispevki: 4
Pridružen: Pe Feb 01, 2019 2:16 pm

izbira kampa

Objavljeno: Po Avg 13, 2018 6:33 pm

Pozdravljeni, bili smo v Solinah pred 8 leti. Takrat je bil kamp odprt za vse goste tudi iz okolice , ki so bili nastanjeni v APP. Zato gužva na plaži in varnost v kampu me je zelo motila. Je pa lepo urejena peš pot ob morju do mesta .

Odgovor Napisal/-a: avtokampi.si

Uporabniški avatar
avtokampi.si je odsoten
avtokampi.si
Prispevki: 2222
Pridružen: Pe Feb 01, 2019 1:59 pm

izbira kampa

Objavljeno: Po Avg 13, 2018 7:11 pm

Problem kampa Park Soline je v tem, da kamp nima svoje plaže, ampak je to mestna plaža. Letos Hrvati pričnejo šolo tako kot mi, 3. septembra, tako da bo gneča še prvi vikend, potem pa ne več. Ker je od 1.9. že akcijska cena na kamping kartico, potem ne vidimo razloga, da ne bi šli v Biograd. pa še lepa sprehajalna pot je ob morju do mesta.
Kamp Kozarica je v tem terminu še bolj miren od Solin, še več sence ima, plaža je pa najlepša na levem delu, kjer je tudi nekaj zalivčkov s peskom. Je pa tudi res, da ima dobro ceno na kartico šele od 10. septembra naprej.

Odgovor Napisal/-a: vlady

Brez avatarja
vlady je odsoten
vlady
Prispevki: 155
Pridružen: Pe Feb 01, 2019 1:59 pm

izbira kampa

Objavljeno: Po Avg 13, 2018 8:20 pm

Hvala za informacijo.Verjetno bomo sli v kamp Kozarica,ki se mi po opisu zdi vredu.Tudi ce bomo par dni pred 10.9,bomo pa potem par dni imeli posezonsko ceno z kamp.kartico.Vse je odvisno od vremena in kot penzioneri nimamo casovnega problema.Se nekaj bi vprasal ob tej priliki,ali imam z "naso"kamp kartico prosto izbiro parcele ali me oni dajo na kaksno bolj "odmaknjeno" parcelo in ali ima nekdo moznost doplacati eventuelno razliko? Ta informacija me zanima na splosno,kako kampi tratirajo izbiro parcele z kamp kartico.Hvala za odgovor in lep pozdrav

Odgovor Napisal/-a: denis4

Brez avatarja
denis4 je odsoten
denis4
Prispevki: 26
Pridružen: Pe Feb 01, 2019 2:13 pm

izbira kampa

Objavljeno: Če Avg 16, 2018 8:48 am

Mi smo bili v kampu Soline za prvomajske praznike in so nam rekli da gremo lahko kamor želimo. Mislim da je bila takrat akcija 17€ za dve osebi.
Mislim da bo tam septembra že bolj mirno in ne bo več takšne gneče na plaži, kamp je pa itak ogromen. Trgovino imajo pa par minut hoje stran. Je pa drugače zelo lepo urejen kamp, priporočam.

Odgovor Napisal/-a: avtokampi.si

Uporabniški avatar
avtokampi.si je odsoten
avtokampi.si
Prispevki: 2222
Pridružen: Pe Feb 01, 2019 1:59 pm

izbira kampa

Objavljeno: Če Avg 16, 2018 8:40 pm

Običajno je tako, da ima vsak kamp napisan, kjer velja popust...če seveda pogojuje s tipom parcele. V primeru kampa Park Soline velja cena 17€ za parcele comfotrt, ki so od morja oddaljene cca100 - 200m (sredinski del parcel pod recepcijo). Ampak če je prostor, se da tam vse zmenit :).

V kampu KOzarica pa ni posebnih omejitev glede tipa parcele in akcijske cene.

Odgovor Napisal/-a: vlady

Brez avatarja
vlady je odsoten
vlady
Prispevki: 155
Pridružen: Pe Feb 01, 2019 1:59 pm

izbira kampa

Objavljeno: So Avg 18, 2018 8:50 am

Najlepsa hvala za koristne informacije.LP

Odgovori