Oglasi:

izbira kampa

Vse o hrvaških kampih

Odgovor Napisal/-a: vlady

Brez avatarja
vlady je odsoten
vlady
Prispevki: 155
Pridružen: Pe Feb 01, 2019 1:59 pm

izbira kampa

Objavljeno: Ne Avg 19, 2018 2:45 pm

Se nekaj bi vprasal:lansko leto ko smo se vracali z juga sem vdel na levi lepo mestece-Primosten,ki ga tudi drugace hvalijo kot lepo mestece.Videl sem da je tam v blizini kamp Adriatik,mi lahko da kdo kaksno koristno informacijo o tem kampu (blizina morja,sanitarji z parcele,senca idr.) in ali je res ta Primosten tako lep ? Eventuelna razlika med zgoraj omenjenimi kampi.Hvala za odgovorvlady2018-08-19 16:47:05

Odgovor Napisal/-a: avtokampi.si

Uporabniški avatar
avtokampi.si je odsoten
avtokampi.si
Prispevki: 2221
Pridružen: Pe Feb 01, 2019 1:59 pm

izbira kampa

Objavljeno: Po Avg 20, 2018 10:00 pm

Primošten je lep, še posebej konec sezone, ko je precej manj gneče, prav tako tudi kamp Adriatic, ki je sicer od mesta oddaljen 3 km. Gre za kamp, ki še vedno nudi kar pristno kampiranje pod borovci. Plaža je lepo urejene, morje čisto, dodatne ponudbe pa je ravno toliko, da je ni preveč :).
Od 1.9. pa seveda cena kampiranja za 2 osebi s kamping kartico že za 17€ - velja na parcelah standard, od katerih je kar nekaj tudi ob morju oz. v večina v osrednjem delu kampa: najbolje je pogledati kar zemljevid kampa na - http://www.avtokampi.si/kamp/2/144/Adriatic/

Odgovor Napisal/-a: vlady

Brez avatarja
vlady je odsoten
vlady
Prispevki: 155
Pridružen: Pe Feb 01, 2019 1:59 pm

izbira kampa

Objavljeno: To Avg 21, 2018 7:11 am

Najlepsa hvala za odgovor.LP

Odgovor Napisal/-a: vlady

Brez avatarja
vlady je odsoten
vlady
Prispevki: 155
Pridružen: Pe Feb 01, 2019 1:59 pm

izbira kampa

Objavljeno: Sr Sep 05, 2018 5:17 pm

V ponedeljek "krenemo" v Kozarico,vreme kaze ugodno,upajmo na kaksno dobro parcelo,cena z kamp.kartico ugodna,v glavnem vse klapa.Z mano gre zenin bratranec z majhnim avtodomom,upam da se bomo lahko zmenili tudi da bova oba na eni parceli (in se bo ostajalo prostora),bom pa v nedeljo poklical dol in se skusal zmenit za parcelo ob morju.LP

Odgovor Napisal/-a: avtokampi.si

Uporabniški avatar
avtokampi.si je odsoten
avtokampi.si
Prispevki: 2221
Pridružen: Pe Feb 01, 2019 1:59 pm

izbira kampa

Objavljeno: Sr Sep 05, 2018 9:02 pm

super...ne vemo če bosta šla dva avtodoma na eno parcelo, ker niso prav velike...mogoče se pa kakšna najde...uživajte... mi smo danes v Čikatu in se sedaj zvečer prav prijetno toplo v šotoru...

Odgovor Napisal/-a: vlady

Brez avatarja
vlady je odsoten
vlady
Prispevki: 155
Pridružen: Pe Feb 01, 2019 1:59 pm

izbira kampa

Objavljeno: Sr Sep 05, 2018 9:29 pm

Na parceli bo en avtodom (manjsi),jaz imam pa LR freelender 2 z sotorom na strehi,tako da po mojem ne bo problema.Videl sem na karti da so parcele 80-100m2 (ce to drzi)kar je vec kot dovolj.LP

Odgovor Napisal/-a: vlady

Brez avatarja
vlady je odsoten
vlady
Prispevki: 155
Pridružen: Pe Feb 01, 2019 1:59 pm

izbira kampa

Objavljeno: So Sep 15, 2018 4:13 pm

Smo v kampu Kozarica,od ponedeljka (10/9) pa bomo do torka (18/9).Vse polno,parcelo smo dobii (št.235),blizu restavracije,blizje je bilo vse zasedeno.Vreme super,kamp je vredu,manjkajo koši źa odpdke in teren je tako skalnat da ne moreš zabiti v "zemljo"niti enega kovinskega klina.V glavnem smo zadovoljni,drugo vse "štima".LP

Odgovor Napisal/-a: avtokampi.si

Uporabniški avatar
avtokampi.si je odsoten
avtokampi.si
Prispevki: 2221
Pridružen: Pe Feb 01, 2019 1:59 pm

izbira kampa

Objavljeno: Ne Sep 16, 2018 5:27 am

super..za take kampe imamo mi kar kline narejene iz armaturnega železa, pa še tisti se včasih ukrivi...uživajte v Kozarici.

Odgovor Napisal/-a: vlady

Brez avatarja
vlady je odsoten
vlady
Prispevki: 155
Pridružen: Pe Feb 01, 2019 1:59 pm

izbira kampa

Objavljeno: Ne Sep 16, 2018 10:08 am

Hvala,imamo super vreme,čez dan toplo,ponoči malo hladneje tako se fino spi.LP

Odgovor Napisal/-a: vlady

Brez avatarja
vlady je odsoten
vlady
Prispevki: 155
Pridružen: Pe Feb 01, 2019 1:59 pm

izbira kampa

Objavljeno: So Sep 22, 2018 7:34 am

Pa smo spet doma.Zgoraj sem se zmotil,imeli smo parcelo 325 (zraven restavracije in zg.sanitarij).Imeli smo se lepo,vreme super in je v glavnem vse "stimalo".Imel bi samo dve pripombi: kot sem ze zgoraj omenil manjka kaksen kos za smeti (in za Pasje iztrebke) vec,da ni treba hodit do oddaljenih smetisc,in motilo me je koncno obracunavanje stroskov.Po ceniku "avtokamp-si in ACSI" bi morala cena nocitev znasati 17€ plus prijava in turisticna taksa,vendar temu ni tako.Gre za zanemarjive vsote,vendar ocitno za njih v masi to nekaj pomeni.Spregledal sem da lahko placam tudi z kartico.Racun se placa v gotovini vendar samo v kunah (ne v €).Kurz ki ga oni uveljavljajo (cca 7.5 kune za en €) ni ze dolgo v veljavi,ampak se suce okrog 7,3 € za kuno.Oni za osnovo ne jemljejo stanje €,ampak stanje kune ki je nevem od kdaj nazaj,tako da nocitev ne pride 17,ampak 18 ali 18,3 na noc.Kot pravim,omenil sem jim to,dejali so pravila so taka,zdi se mi cudno da se "zgubljajo"z malenkostimi,vendar jim ocitno to v masi nekaj pomeni.Povsod kjer smo bili je bila osnova vedno € in aktualni nenjalniski tecaj.Malo sem se razpisal,so malenkosti,po drugi strani je poglavitno da smo se imeli lepo.

Odgovori