Oglasi:

kamp istra-mobilne hiške

Vse o hrvaških kampih

Odgovori

Odgovor Napisal/-a: abcan

Brez avatarja
abcan je odsoten
abcan
Prispevki: 3
Pridružen: Pe Feb 01, 2019 2:17 pm

kamp istra-mobilne hiške

Objavljeno: So Sep 08, 2018 4:30 pm

Zdravo,

v septembru grem s punco v mobilne hiške in v ožji izbor sem zaenkrat dal kampa polari in bijela uvala. Katerega od obeh bi priporočili? Bi morda priporočili raje kak manjši kamp?

Želje:
-mir
-lepa plaža
-ne preveč "nagužvano"
-narava
-urejenost
-možnost fkk plaže

Pa še to, ker nisem nikoli bil v kampu, ali je možno priti nenajavljen in si mobilno hiško izbrat na licu mesta?

Hvala za odgovore in lep pozdrav vsem, Anze

Odgovor Napisal/-a: avtokampi.si

Uporabniški avatar
avtokampi.si je odsoten
avtokampi.si
Prispevki: 2221
Pridružen: Pe Feb 01, 2019 1:59 pm

kamp istra-mobilne hiške

Objavljeno: So Sep 08, 2018 7:02 pm

Mi bi priporočali kamp Polari, ki ima svoje mobilne hišice (v kampu Bijela Uvala kamp nima svojih hišic, ampak so vse od drugih agencij. V kampu Polari so cene mobilnih hišic od 16.9. že zelo ugodne, tudi za 60€ na noč se jo da dobiti..se da preverit kar pri nas v online sistemu rezervacij www.avtokampi.si/kamp/2/75/Polari/
Kar se tiče pa ostalih zadev pa ima Polari tudi FKK plažo in v tem terminu je tudi zelo miren kamp. Velika prednost pa je tudi lep in zelo velik park, ki je urejen med kampom Polari in mestom Rovinj. Zelo primerno za kolesarjenje in tek, pa tudi kar nekaj samotnih plaž je na samem rtu. Sicer pa je tudi Rovinj nam precej lepši od Poreča..predvsem bolj romantičen.

Odgovor Napisal/-a: abcan

Brez avatarja
abcan je odsoten
abcan
Prispevki: 3
Pridružen: Pe Feb 01, 2019 2:17 pm

kamp istra-mobilne hiške

Objavljeno: So Sep 08, 2018 7:34 pm

Najlepše hvala za pomoč, tudi sam sem slišal že pohvale kampa Polari, bom preveril prek vašega sistema. Prosim povejte mi še ali je mogoče mobilno hiško izbirat (da ni ravno ob cesti, pri restavraciji ali kaj podobnega) ali dobiš pač določeno?

Hvala in lep pozdrav

Odgovor Napisal/-a: abcan

Brez avatarja
abcan je odsoten
abcan
Prispevki: 3
Pridružen: Pe Feb 01, 2019 2:17 pm

kamp istra-mobilne hiške

Objavljeno: So Sep 08, 2018 7:49 pm

Še eno vprašanje, priporočate standard ali premium mobilne hiške kar se tiče lokacije in razporeditve?

Hvala, lp

Odgovor Napisal/-a: avtokampi.si

Uporabniški avatar
avtokampi.si je odsoten
avtokampi.si
Prispevki: 2221
Pridružen: Pe Feb 01, 2019 1:59 pm

kamp istra-mobilne hiške

Objavljeno: So Sep 08, 2018 8:35 pm

Standard mobilne hišice so postavljene na hribčku bliže FKK dela kamp, Premium pa so tiste hišice bliže recepciji, ki imajo tudi bazenčke v bližini hišic. Najbolje bi bilo poslati mail in povprašati, če se da dobiti takšno kot vi želite imeti npr., da je bolj stran od ceste in recimo bliže FKK plaži. Sedaj ni več gneče v hišicah, tako da bodo rade volje ustregli. Glede notranje opremljenosti pa so dokaj podobne - 2 spalnici, 2 kopalnici, dnevni prostor s kuhinjo in terasa. Mogoče so Premium malce lepše, ker so tudi novejše, ampak ni neke bistve razlike.

Odgovori