Oglasi:

Kamp Brioni (ex Puntižela) - informacije iz kampa

Vse o hrvaških kampih

Odgovor Napisal/-a: blazinca

Brez avatarja
blazinca je odsoten
blazinca
Prispevki: 21
Pridružen: Pe Feb 01, 2019 2:00 pm

Kamp Brioni (ex Puntižela) - informacije iz kampa

Objavljeno: To Mar 12, 2013 8:16 pm

Pozdravljeni, ali kdo ve, ali je v Puntiželi kaj novega in koliko stane rezervacija parcele.Smile

Odgovor Napisal/-a: avtokampi.si

Uporabniški avatar
avtokampi.si je odsoten
avtokampi.si
Prispevki: 2221
Pridružen: Pe Feb 01, 2019 1:59 pm

Kamp Brioni (ex Puntižela) - informacije iz kampa

Objavljeno: Sr Mar 13, 2013 7:30 am

Za letos v kampu Brioni ex Puntižela pripravljajo nekaj malih novosti - dodatna obnova enega sanitarnega objekta, dodatna ureditev plaže, nove kamping parcele. Glede cene rezervacije parcele, pa vam vse piše na naši strani, pri ceniku kampiranja v kampu Brioni:
Rezervacija cone stane 50€ in se odšteje od končnega zneska bivanja, rezervacija določene parcele pa stane 30 € in je nepovratna.

Odgovor Napisal/-a: KRAM

Brez avatarja
KRAM je odsoten
KRAM
Prispevki: 8
Pridružen: Pe Feb 01, 2019 2:00 pm

Kamp Brioni (ex Puntižela) - informacije iz kampa

Objavljeno: So Mar 30, 2013 2:13 pm

Mene pa zanima, koliko sanitar.objektov naj bi bilo sedaj prenovljenih? In drugo, ali je kamp primeren za družine ( konec julija/zač.avgusta) saj sem na forumih brala, da zna biti zvečer in ponoči kar pestro? Hvala vsem za mnenja! Lp

Odgovor Napisal/-a: barmedia

Brez avatarja
barmedia je odsoten
barmedia
Prispevki: 5
Pridružen: Pe Feb 01, 2019 2:02 pm

Kamp Brioni (ex Puntižela) - informacije iz kampa

Objavljeno: Ne Apr 07, 2013 6:25 am

Lani smo se ubadali z enakim vprašanjem kot vi...(kram). Kamp je zagotovo primeren za družine, res pa je da zna biti hrup med vikend in to iz daljne tako zvane trdnjave, kjer vrtijo elektronsko glasbo resnično moteč. Seveda je spet odvisno v kateri coni ste nastanjeni. Drugače pa lahko rečem, da je to eden lepših kampov s prečudovito lego, velikimi parcelami in krasno plažo.Thumbs Up Ja, še dodaten minus je velika gužva na plaži v popoldanskem času, saj v kamp spuščajo tudi zunanje obiskovalce. Plaža je 70% v popoldanskem času zasedena z domačini, ki znajo biti precej arogantni.Thumbs Down Še to na skrajnem koncu kampa čez kamp poteka glavni koridor za pristajanje letal za Puljsko letališče... kakšnega kdaj zanese precej nizko...LOL
Mi smo se po odisejadi iskanja kampov še vedno bili pripravljeni vrniti tja... Ko vidiš več kot 30 kampov ugotoviš, da v tem času težko oz. ne moraš najti  kar vsi iščemo - popolnega...
Pa lep dopust želim, Lp

Odgovor Napisal/-a: KRAM

Brez avatarja
KRAM je odsoten
KRAM
Prispevki: 8
Pridružen: Pe Feb 01, 2019 2:00 pm

Kamp Brioni (ex Puntižela) - informacije iz kampa

Objavljeno: Ne Apr 07, 2013 6:44 am

Barmedia, hvala za izčrpne informacije. Zanima me še nekaj; ali se lahko ob morju sprehajaš do mesta ali ne? Hvala in Lp

Odgovor Napisal/-a: barmedia

Brez avatarja
barmedia je odsoten
barmedia
Prispevki: 5
Pridružen: Pe Feb 01, 2019 2:02 pm

Kamp Brioni (ex Puntižela) - informacije iz kampa

Objavljeno: Ne Apr 07, 2013 7:51 am

V mesto Pula je potrebno z avtom saj ni urejene npr. obmorske poti. Do Pule je cca. 10 min vožnje. V smer proti Fažani pa so urejene sprehajalne in kolesarske poti.  Fažana je zelo simpatična vasica in je  tudi izhodišče za izlete na Brione. Wink

Odgovor Napisal/-a: blazinca

Brez avatarja
blazinca je odsoten
blazinca
Prispevki: 21
Pridružen: Pe Feb 01, 2019 2:00 pm

Kamp Brioni (ex Puntižela) - informacije iz kampa

Objavljeno: Ne Apr 07, 2013 3:28 pm

Barmedia, popolnoma se strinjam s tabo. Vse je res kar je napisano. Tudi mi že kar nekaj let kampiramo v tem kampu. Dve leti nazaj je bilo res hudo med vikendi. Gostje smo se pritoževali na vse strani. Lansko leto je bilo OK. Meni je všeč lokacija kampa. Do Fažane pot ob morju. S kolesom grem vsak dan. Tudi do Pule kar s kolesom, sicer je kar vzpon, vendar za kolesa vešče to ni noben problem. V Pulo z vatom je pa kar avantura. V bližini Pule so hipermarketi- Merkator, Evrospin....(par minut z avtom). Kamp priporočam. Splača se rezervirat parcelo. Če greste prvič, se vam ga splača prej ogledat.

Odgovor Napisal/-a: blazinca

Brez avatarja
blazinca je odsoten
blazinca
Prispevki: 21
Pridružen: Pe Feb 01, 2019 2:00 pm

Kamp Brioni (ex Puntižela) - informacije iz kampa

Objavljeno: Pe Maj 03, 2013 6:30 am

Pozdravljeni, ali je bil kdo med prazniki v kampu Brioni. Me za nima ali je kaj novega oz., če kaj urejajo?

Odgovor Napisal/-a: kuku

Brez avatarja
kuku je odsoten
kuku
Prispevki: 1
Pridružen: Pe Feb 01, 2019 2:09 pm

Kamp Brioni (ex Puntižela) - informacije iz kampa

Objavljeno: Če Apr 02, 2015 4:18 pm

živjoo!
zanima me če je kdo paušalist v kempu da bi mi povedal kako info??? hvala!!!

Odgovor Napisal/-a: avtokampi.si

Uporabniški avatar
avtokampi.si je odsoten
avtokampi.si
Prispevki: 2221
Pridružen: Pe Feb 01, 2019 1:59 pm

Kamp Brioni (ex Puntižela) - informacije iz kampa

Objavljeno: To Okt 30, 2018 1:58 pm

Iz kampa Brioni sporočajo, da letos ne bodo odprti čez zimo, tako da se kamp uradno zapira 5. novembra, ponovno pa se odpira v aprilu 2019.

Odgovori