Oglasi:

Bazeni v kampu Kovačine na Cresu

Vse o hrvaških kampih

Odgovori

Odgovor Napisal/-a: avtokampi.si

Uporabniški avatar
avtokampi.si je odsoten
avtokampi.si
Prispevki: 2221
Pridružen: Pe Feb 01, 2019 1:59 pm

Bazeni v kampu Kovačine na Cresu

Objavljeno: Sr Apr 03, 2019 9:44 am

Kamp Kovačine je objavil prve fotke novih bazenov, ki so jih zgradili v bližini recepcije. Super predvsem za otroke - https://www.avtokampi.si/kampi/kamp-kovacine

Slika
Slika
Slika
Slika
 

Odgovor Napisal/-a: msenjur

Brez avatarja
msenjur je odsoten
msenjur
Prispevki: 22
Pridružen: Pe Feb 01, 2019 2:10 pm

Re: Bazeni v kampu Kovačine na Cresu

Objavljeno: Če Apr 04, 2019 12:14 pm

nikoli ne bom razumel kaj je point bazena v kampu ob morju. A ne gremo na morje za to, da smo v morju? in otroci isto... v bazenu sem lahko pri nas. 

Ali to počnejo zaradi večjega številka zvezdic? Višjih cen? 

In če že mora biti ta bazen, upam, da jim uspe še kakšno senco postavit, ker tam na vrhu ga žge cel dan...

Odgovor Napisal/-a: avtokampi.si

Uporabniški avatar
avtokampi.si je odsoten
avtokampi.si
Prispevki: 2221
Pridružen: Pe Feb 01, 2019 1:59 pm

Re: Bazeni v kampu Kovačine na Cresu

Objavljeno: Če Apr 04, 2019 4:38 pm

Bazeni so pomembni pri iskalni filtraciji, ker severnjaki ne vedo oz. nimajo enake percepcije morja kot jo imamo mi. Morje pri nas hkrati pomeni tudi kopanje, pri Nizozemcih in Nemcih pa ne.

Tako se na kamping oz. turističnih sejmih dogaja, da obiskovalci najprej vprašajo, če imajo v kampu bazen, vse ostalo jih sploh ne zanima. In da ne bi "padli" že na prvem vprašanju, se potem kampi odločijo za izgradnjo bazena. To prinaša tudi dodatne točke pri ocenjevanju kampov, ker je ena od kategorij tudi možnost kopanja in posebej se ocenjujejo naravna kopališča in bazeni.

Če bi verjetno imeli Nemci tako morje kot ga imajo Hrvati, potem zagotovo bazeni ne bi bilo tako pomembni.

Odgovor Napisal/-a: Damian

Brez avatarja
Damian je odsoten
Damian
Prispevki: 16
Pridružen: Pe Feb 01, 2019 2:16 pm

Re: Bazeni v kampu Kovačine na Cresu

Objavljeno: Če Apr 04, 2019 9:34 pm

Tudi meni se zdi gradnja bazenov v kampih nepotrebna in je le izgovor za nenormalne dvige cen. Če želim kopanje v bazenu, imam na razpolago dovolj toplic v SLO...V kampu, kjer običajno dopustujemo,bolj za družine in starejše, bi rekel,  je bilo vedno polno čez celo sezono, ob izgradnji bazena pa so dvignili cene tudi za trikrat..... me prav zanima, ali bo Nemcem bolj všeč bazen, ali trikratne cene.....

Odgovor Napisal/-a: msenjur

Brez avatarja
msenjur je odsoten
msenjur
Prispevki: 22
Pridružen: Pe Feb 01, 2019 2:10 pm

Re: Bazeni v kampu Kovačine na Cresu

Objavljeno: So Apr 06, 2019 7:15 am

eh tujcem je vseeno za evro... nekaj evrov vec jim ne predstavlja kaksne tezave... 

avtokampi hvala za pojasnilo... 

Odgovori