Oglasi:

Hvar in kače?

Vse o hrvaških kampih

Odgovori

Odgovor Napisal/-a: pugica

Brez avatarja
pugica je odsoten
pugica
Prispevki: 2
Pridružen: Pe Feb 01, 2019 1:59 pm

Hvar in kače?

Objavljeno: Sr Jul 20, 2011 8:23 am

Zdravo
Najprej lep pozdrav vsem na forumu. Ker prebiram in vidim, da imate kar nekaj izkušenj z različnimi kampi na otokih in po celini, sem se odločil da kar tukaj vprašam kar me muči.
Kot smo lahko po različnih medijih zasledili, naj bi se na otoku Hvar zelo razmnožile strupene kače( modrasi). Letos naj bi odšli s šotorom na Hvar a smo malce v dvomih. Sedaj pa mene zanima, če mi zna kdo, ki je bil letos na omenjenem otoku povedati kako to zgleda. Je mogoče srečal kakšno kačo ali je to samo napihnjena zgodba medijev.
Hvala za vaše odgovore!

Odgovor Napisal/-a: avtokampi.si

Uporabniški avatar
avtokampi.si je odsoten
avtokampi.si
Prispevki: 2222
Pridružen: Pe Feb 01, 2019 1:59 pm

Hvar in kače?

Objavljeno: Sr Jul 20, 2011 10:58 am

Naša boljša polovica ima veliko povedati čez gromozanske kobilice, ki so nas "napadale" na poti iz Hvara proti Sveti nedelji. Tam je namreč bila pred tremi leti urjena čisto nova povezovalna cesta, ki je sicer makadamska, ampak precej skrajša pot.
Kač pa nismo opazili, verjetno je sigurno kje kakšna, vendar se ni potrebno preveč bati, ker se hrupu v kampu na daleč izognejo.

Odgovor Napisal/-a: pugica

Brez avatarja
pugica je odsoten
pugica
Prispevki: 2
Pridružen: Pe Feb 01, 2019 1:59 pm

Hvar in kače?

Objavljeno: Če Jul 21, 2011 4:48 am

Administratorju hvala za odgovor. Moram pa priznati, da sem kar malo razočaran. Vse kaže na to, da se ljudje letos ne upajo na Hvar ali pa ne pregledujejo več forumov, ko je poletna sezona za njimi. Škoda. Vseeno še čakam, če se bo našel kdo, ki bo lahko opisal kaj več o trenutni( letošnji) situaciji na otoku.
Hvala Shocked

Odgovor Napisal/-a: avtokampi.si

Uporabniški avatar
avtokampi.si je odsoten
avtokampi.si
Prispevki: 2222
Pridružen: Pe Feb 01, 2019 1:59 pm

Hvar in kače?

Objavljeno: Pe Jul 22, 2011 8:28 pm

našli smo članek, ki piše nekaj o tej temi http://www.jutarnji.hr/template/article/article-print.jsp?id=953248

Odgovor Napisal/-a: tom70

Brez avatarja
tom70 je odsoten
tom70
Prispevki: 1
Pridružen: Pe Feb 01, 2019 1:59 pm

Hvar in kače?

Objavljeno: Ne Jul 31, 2011 11:26 am

Zdravo,
od 6 do 28. julija sem bil na Hvaru. V tem času sem veliko kolesaril predvsem na relacijah Jelsa - Stari Grad, Vidikovac, Brusje -Hvar - Milna - Sveta Nedelja, Ivan Dolac - Zavala - Velika Stiniva.
Ja za razliko od preteklih let, sem letos na kolesarskih potepih opazil na makedamski cesti dve kači (poskoka) enega ubitega in enega živega.
Vsakemu svetujem, da se predvsem pazlijvo premika po brezpotjih, drugače pa ni sile.

Odgovori