Oglasi:

Fažana - kamp Pineta

Vse o hrvaških kampih

Odgovori

Odgovor Napisal/-a: bakec16

Brez avatarja
bakec16 je odsoten
bakec16
Prispevki: 2
Pridružen: Pe Feb 01, 2019 1:59 pm

Fažana - kamp Pineta

Objavljeno: Pe Jul 22, 2011 4:49 pm

Lep pozdrav

Nikjer nisem zasledil teme o kampu Pineta Fažana, zato sem odprl novo temo. Upam, da se najde kdo na forumu, ki obiskuje omenjeni kamp in mi bo znal odgovorit na vpr Smile. Zanima me, če je v začetku avgusta možno dobit kaki prostor v senci za šotor ali je kamp poln? Pisal sem na njihov mail, če je možna rezervacija in so mi odg. da kamp ni parceliran. Tak da žal lahko samo upam, da pridem tja in še dobim kaki prostor v senčki. Upam, da bo sreča na moji strani in tudi jaz preživim lepe počitnice v kampu Pineta! Big smile

Odgovor Napisal/-a: avtokampi.si

Uporabniški avatar
avtokampi.si je odsoten
avtokampi.si
Prispevki: 2222
Pridružen: Pe Feb 01, 2019 1:59 pm

Fažana - kamp Pineta

Objavljeno: Pe Jul 22, 2011 8:09 pm

mi se trenutno nahajamo v sosednjem kampu Puntižela in lahko jutri skočimo v Pineto pogledati kako pol ne kamp. Tam smo bili nazadnje lansko leto, prvi vikend v avgustu in ni bilo nobenega problema najti prosto mesto. Pač ne boste čisto ob morju, boste pa sigurno našli prostor v pasu 150 - 300 metrov od morja, seveda v senci, ker je lahko rečemo celoten kamp urejen v borovem gozdu.

Odgovor Napisal/-a: bakec16

Brez avatarja
bakec16 je odsoten
bakec16
Prispevki: 2
Pridružen: Pe Feb 01, 2019 1:59 pm

Fažana - kamp Pineta

Objavljeno: Pe Jul 22, 2011 9:04 pm

O super, pol pa upajmo, da bo tudi letos možno najt kakšno parcelo in se že veselim vašega odg jutri, če boste imeli čas pogledat tja. Pa hvala! :D 

Odgovor Napisal/-a: avtokampi.si

Uporabniški avatar
avtokampi.si je odsoten
avtokampi.si
Prispevki: 2222
Pridružen: Pe Feb 01, 2019 1:59 pm

Fažana - kamp Pineta

Objavljeno: Ne Jul 24, 2011 8:01 am

evo smo bili včeraj v Fažani, še vedno je dovolj prostora v kampu, tako da vam res ni potrebno skrbeti. Ker je skorajda celoten kamp pod borovci, tudi ne bo problema s senco.

Odgovor Napisal/-a: višnja

Brez avatarja
višnja je odsoten
višnja
Prispevki: 4
Pridružen: Pe Feb 01, 2019 1:59 pm

Fažana - kamp Pineta

Objavljeno: Pe Jul 29, 2011 11:59 am

Tudi mi smo si pred 2 dnevi ogledali ta kamp. Meni se zdi kamp zelo simpatičen (veliko prostora, senca, plaža, bližina mesta), minus kampa pa so sanitarni bloki. Zanima pa me, glede na to, da je v ceniku cena za avto, je verjetno to cena tudi za prvi avto, ne samo za dodatni avto?

Odgovor Napisal/-a: alamar

Brez avatarja
alamar je odsoten
alamar
Prispevki: 120
Pridružen: Pe Feb 01, 2019 1:59 pm

Fažana - kamp Pineta

Objavljeno: So Jul 30, 2011 7:02 am

Seveda, saj imajo cenik razdelan po delih (avto, šotor, elektrika...) in ne enotno pod parcela.

Odgovor Napisal/-a: barbara

Brez avatarja
barbara je odsoten
barbara
Prispevki: 2
Pridružen: Pe Feb 01, 2019 1:59 pm

Fažana - kamp Pineta

Objavljeno: Ne Avg 07, 2011 7:42 pm

kamp je zakon!!!!!!!!!!!!!TongueSmile

Odgovori