Oglasi:

Paušal 2020 korona virus

Vse o hrvaških kampih

Odgovori

Odgovor Napisal/-a: timos35

Brez avatarja
timos35 je odsoten
timos35
Prispevki: 2
Pridružen: To Apr 28, 2020 7:13 pm

Paušal 2020 korona virus

Objavljeno: To Apr 28, 2020 7:33 pm

Imamo prikolico v  kamp Soline in sedaj bi bilo potrebno poravnati paušal, ampak smo v dilemi kaj narediti ? Da jim plačamo 3000 € potem pa od te sezone nimamo nič in da jim plačamo hahaha .  V kampu sploh nočejo slišati o zmanjševanje paušala ali kašnem dobropisu za naslednjo sezono.  Kampu govorijo,da je  normalno odprt in da lahko pridemo . Alo seveda mi pa ne moremo niti v sosednjo občino :-) Ima kdo kakšne izkušnje .

Lp Timos

Odgovor Napisal/-a: avtokampi.si

Uporabniški avatar
avtokampi.si je odsoten
avtokampi.si
Prispevki: 2221
Pridružen: Pe Feb 01, 2019 1:59 pm

Re: Paušal 2020 korona virus

Objavljeno: To Apr 28, 2020 7:43 pm

Mi smo z omenjenim problemom bili seznanjeni s strani pavšalistov in smo takoj urgirali pri Hrvaški turistični skupnosti v Ljubljani, kjer so naš mail posredovali na hrvaško ministrstvo turizma in in na združenje kampov. Minister je bil pred dnevi kar jeze, ko je izvedel, da so nekateri kampi zahtevali vnaprejšnje plačilo pavšala, tako da bo mogoče kaj zaleglo, če bodo reagirali tudi v tem primeru.

Zadeva pač ni "fer", ker gre za izkoriščanje tega, da država ni uradno zaprla kampov in hotelov. Prav bi bilo, da znesek zmanjšajo za določeno vsoto ali pa da del pavšala upoštevajo pri pavšalu za sezono 2021.

 

Odgovor Napisal/-a: ackolana

Brez avatarja
ackolana je odsoten
ackolana
Prispevki: 110
Pridružen: Pe Feb 01, 2019 2:13 pm

Re: Paušal 2020 korona virus

Objavljeno: Sr Apr 29, 2020 1:25 pm

Ali to pomeni da odpirajo hrvati najprej meje za lastnike nepremicnin tudi za nas ki imamo v kampih prikolice in mobilne hiske?

Odgovor Napisal/-a: avtokampi.si

Uporabniški avatar
avtokampi.si je odsoten
avtokampi.si
Prispevki: 2221
Pridružen: Pe Feb 01, 2019 1:59 pm

Re: Paušal 2020 korona virus

Objavljeno: Sr Apr 29, 2020 1:27 pm

Zaenkrta ni še nič znanega glede mej...danes sta oba ministra imela sestanek in veliko sta govorila o lastnikih nepremičnin in o nekakšnem dvofaznem odprtju mejnih prehodov - najprej za lastnike nepremičnin in plovil, potem pa za vse ostale.

Kako je v zvezi s kampi oz. pavšali v njih smo že postavili vprašanje in čakamo na odgovor. Še največji problem bo, če bo odprta samo meja s Slovenijo, ne pa tudi z Avstrijo in Nemčijo, kar sedaj napovedujejo politiki iz omenjenih držav.

Odgovor Napisal/-a: timos35

Brez avatarja
timos35 je odsoten
timos35
Prispevki: 2
Pridružen: To Apr 28, 2020 7:13 pm

Re: Paušal 2020 korona virus

Objavljeno: Če Apr 30, 2020 10:50 am

Odgovor Solin sem dobil tole ..
 
Kamp Park Soline radi te svim svojim gostima pruža uslugu smještaja u skladu sa mjerama sprečavanja širenja infekcije propisanim od strane HZJZ-a i Stožera civilne žaštite. Infrastruktura unutar kampa je stavljena u funkciju za nesmetano odvijanje procesa. Nažalost ne izdajemo propusnice za ulazak u kamp.
Cijena i uvijeti paušala su prema Ugovoru.

Z eno besedo so navadni lopovi....

Odgovor Napisal/-a: okomiha

Brez avatarja
okomiha je odsoten
okomiha
Prispevki: 2
Pridružen: Po Maj 11, 2020 10:09 am

Re: Paušal 2020 korona virus

Objavljeno: Po Maj 11, 2020 10:21 am

Dragi pavšalisti v Solinah.
Danes so me klicali iz recepcije in sporočili da se cena pavšala ne spreminja, prav tako ne bo popustov za naslednjo sezono.
Če nam kaj ne paše lahko prikolico prevzamemo in jo do konca meseca odstranimo iz kampa. Ko sem želel to informacijo pisno sem dobil odgovor da ne dajejo pisnih informacij.
Skratka čisti profesionalizem....so se mi zamerili do konca tako da iščemo druge možnosti....lopovi.
Ne vem pa če je to sploh zakonito da ne dajo pisne informacije.

Odgovor Napisal/-a: zdrifko

Brez avatarja
zdrifko je odsoten
zdrifko
Prispevki: 95
Pridružen: Pe Feb 01, 2019 2:00 pm

Re: Paušal 2020 korona virus

Objavljeno: Po Maj 11, 2020 10:35 am

Resnično so budale! Se ne zavedajo, da jim je do sedaj edini priliv denar pavšalistov? Upam da to ne postane praksa v vseh kampih.

Odgovori
cron